EXPOPEDIA EVENTS S.R.L.
- CRAI SERV CONSTRUCT S.R.L.documentat 2018 – 2019
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2022
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP
comuna Agigea, parcela A171/31/1/12, 1/8 din terenul în suprafaţă de 426 mp., respectiv 57,75 mp.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | 292.874 RON | 213.887 RON | 828 RON | — | 214.955 RON | 214.127 RON | — |
| 2021 | 296.930 RON | 206.193 RON | 2.303 RON | — | 208.736 RON | 206.433 RON | — |
| 2020 | 204.661 RON | 68.621 RON | 41.140 RON | — | 110.001 RON | 68.861 RON | — |
| 2019 | 267.220 RON | 258.456 RON | 7.429 RON | — | 266.125 RON | 258.696 RON | — |
| 2018 | — | 0 RON | 0 RON | — | 240 RON | 240 RON | — |
| 2017 | 4.250 RON | 610 RON | 0 RON | 0 RON | 850 RON | 850 RON | 0 |
| 2016 | 127.517 RON | 98.934 RON | 42.550 RON | 0 RON | 88.563 RON | 46.013 RON | 2 |
| 2015 | — | 0 RON | 65.586 RON | — | 12.665 RON | -52.921 RON | — |
| 2014 | 4.753 RON | 4.610 RON | 65.586 RON | 0 RON | 12.665 RON | -52.921 RON | 0 |
| 2013 | 0 RON | 0 RON | 65.586 RON | 0 RON | 8.055 RON | -57.531 RON | 0 |
| 2012 | 7.783 RON | -2.685 RON | 65.586 RON | 0 RON | 8.055 RON | -57.531 RON | — |
| 2011 | 31.200 RON | -4.937 RON | 84.817 RON | 15.329 RON | 13.531 RON | -54.846 RON | — |
| 2010 | 28.679 RON | -26.682 RON | 79.623 RON | 25.548 RON | 1.242 RON | -49.909 RON | 1 |
| 2009 | 20.588 RON | -23.466 RON | 65.769 RON | 34.915 RON | 1.834 RON | -23.226 RON | 2 |
| 2008 | 2.800 RON | 466 RON | 2.555 RON | — | 2.795 RON | 240 RON | — |
| Indicator | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 292.874 RON | 296.930 RON | 204.661 RON | 267.220 RON | — | 4.250 RON | 127.517 RON | — | 4.753 RON | 0 RON | 7.783 RON | 31.200 RON | 28.679 RON | 20.588 RON | 2.800 RON |
| Venituri totale | 292.874 RON | 296.930 RON | 204.661 RON | 267.220 RON | 0 RON | 4.250 RON | 127.517 RON | 0 RON | 4.753 RON | 0 RON | 7.783 RON | 31.200 RON | 28.679 RON | 20.588 RON | 2.800 RON |
| Cheltuieli totale | 70.377 RON | 82.007 RON | 129.900 RON | 747 RON | — | 3.427 RON | 26.033 RON | — | 0 RON | 0 RON | 10.468 RON | 36.137 RON | 53.711 RON | 42.587 RON | 2.253 RON |
| Profit brut | 222.497 RON | 214.923 RON | 74.761 RON | 266.473 RON | 0 RON | 823 RON | 101.484 RON | 0 RON | 4.753 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | 547 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 2.685 RON | 4.937 RON | 25.032 RON | 21.999 RON | — |
| Profit net | 213.887 RON | 206.193 RON | 68.621 RON | 258.456 RON | 0 RON | 610 RON | 98.934 RON | 0 RON | 4.610 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | 466 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 2.685 RON | 4.937 RON | 26.682 RON | 23.466 RON | — |
| Active fixe (imobilizate) | — | — | — | — | — | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 15.329 RON | 25.548 RON | 34.915 RON | — |
| Active circulante | 214.955 RON | 208.736 RON | 110.001 RON | 266.125 RON | 240 RON | 850 RON | 88.563 RON | 12.665 RON | 12.665 RON | 8.055 RON | 8.055 RON | 13.531 RON | 1.242 RON | 1.834 RON | 2.795 RON |
| Stocuri | — | — | — | — | — | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 10.356 RON | — | — | — |
| Creante | 20.000 RON | — | — | — | — | 0 RON | 7.789 RON | 7.789 RON | 7.789 RON | 7.789 RON | 7.789 RON | 2.197 RON | 132 RON | 1.545 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 194.955 RON | 208.736 RON | 110.001 RON | 266.125 RON | 240 RON | 850 RON | 80.774 RON | 4.876 RON | 4.876 RON | 266 RON | 266 RON | 978 RON | 1.110 RON | 289 RON | 2.795 RON |
| Cheltuieli in avans | — | — | — | — | — | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | — | 1.111 RON | 2.924 RON | 5.794 RON | — |
| Datorii totale | 828 RON | 2.303 RON | 41.140 RON | 7.429 RON | 0 RON | 0 RON | 42.550 RON | 65.586 RON | 65.586 RON | 65.586 RON | 65.586 RON | 84.817 RON | 79.623 RON | 65.769 RON | 2.555 RON |
| Capitaluri proprii | 214.127 RON | 206.433 RON | 68.861 RON | 258.696 RON | 240 RON | 850 RON | 46.013 RON | -52.921 RON | -52.921 RON | -57.531 RON | -57.531 RON | -54.846 RON | -49.909 RON | -23.226 RON | 240 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | — | — | — | — | — | 0 | 2 | — | 0 | 0 | — | — | 1 | 2 | — |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.