MABIAN CONSULTING S.R.L.
- J40/17091/2008BUCURESTIdin 08.10.2008
- J23/2127/2019ILFOVdin 13.05.2019in vigoare
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2022
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP
comuna Grădinari, satul Tântava în dispensarul Tântava
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | nepublicat |
| persoană | 50% |
| 1 deținător în act · plus 1 deținător pe care actul nu îl numește | 50% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020 | 147.059 RON | 142.829 RON | 636.016 RON | 9.923 RON | 2.038.728 RON | 1.412.635 RON | 1 |
| 2019 | 2.345.309 RON | 918.547 RON | 765.290 RON | 56.470 RON | 1.978.626 RON | 1.269.806 RON | 4 |
| 2018 | 4.396.469 RON | -31.816 RON | 1.413.316 RON | 94.330 RON | 1.669.993 RON | 351.259 RON | 9 |
| 2017 | 4.925.770 RON | 291.194 RON | 1.391.841 RON | 99.278 RON | 1.675.324 RON | 383.075 RON | 10 |
| 2016 | 4.327.692 RON | -93.759 RON | 1.901.467 RON | 12.011 RON | 1.979.269 RON | 91.871 RON | 11 |
| 2015 | 3.444.173 RON | 188.431 RON | 1.225.747 RON | 15.104 RON | 1.396.273 RON | 185.630 RON | 10 |
| 2014 | 1.693.683 RON | 113.737 RON | 723.462 RON | 10.535 RON | 710.107 RON | -2.801 RON | 6 |
| 2013 | 434.847 RON | -115.424 RON | 205.151 RON | 9.063 RON | 79.301 RON | -116.787 RON | 1 |
| 2012 | 0 RON | -11.816 RON | 10.018 RON | — | 8.655 RON | -1.363 RON | — |
| 2011 | 0 RON | 0 RON | 640 RON | — | 11.043 RON | 10.403 RON | — |
| 2010 | — | -285 RON | 640 RON | — | 11.043 RON | 10.403 RON | — |
| 2009 | 33.228 RON | 1.498 RON | 2.070 RON | — | 12.757 RON | 10.687 RON | 1 |
| 2008 | 24.200 RON | 8.989 RON | 8.855 RON | — | 18.044 RON | 9.189 RON | 1 |
| Indicator | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 147.059 RON | 2.345.309 RON | 4.396.469 RON | 4.925.770 RON | 4.327.692 RON | 3.444.173 RON | 1.693.683 RON | 434.847 RON | 0 RON | 0 RON | — | 33.228 RON | 24.200 RON |
| Venituri totale | 147.059 RON | 2.496.429 RON | 4.485.282 RON | 4.925.784 RON | 4.329.672 RON | 3.578.104 RON | 1.693.685 RON | 434.847 RON | 0 RON | 0 RON | — | 33.228 RON | 24.200 RON |
| Cheltuieli totale | 3.053 RON | 1.553.253 RON | 4.517.098 RON | 4.557.240 RON | 4.423.431 RON | 3.343.497 RON | 1.576.866 RON | 547.990 RON | 11.816 RON | — | 102 RON | 29.482 RON | 14.606 RON |
| Profit brut | 144.006 RON | 943.176 RON | 0 RON | 368.544 RON | 0 RON | 234.607 RON | 116.819 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 3.746 RON | 9.594 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 31.816 RON | 0 RON | 93.759 RON | — | 0 RON | 113.143 RON | 11.816 RON | 0 RON | 102 RON | — | — |
| Profit net | 142.829 RON | 918.547 RON | 0 RON | 291.194 RON | 0 RON | 188.431 RON | 113.737 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 1.498 RON | 8.989 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 31.816 RON | 0 RON | 93.759 RON | 0 RON | 0 RON | 115.424 RON | 11.816 RON | 0 RON | 285 RON | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 9.923 RON | 56.470 RON | 94.330 RON | 99.278 RON | 12.011 RON | 15.104 RON | 10.535 RON | 9.063 RON | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 2.038.728 RON | 1.978.626 RON | 1.669.993 RON | 1.675.324 RON | 1.979.269 RON | 1.396.273 RON | 710.107 RON | 79.301 RON | 8.655 RON | 11.043 RON | 11.043 RON | 12.757 RON | 18.044 RON |
| Stocuri | 25.583 RON | 99.577 RON | 196.562 RON | 99.432 RON | 352.130 RON | 529.583 RON | 362.706 RON | 29.347 RON | — | — | — | — | — |
| Creante | 1.878.311 RON | 1.747.242 RON | 1.125.925 RON | 1.212.553 RON | 963.064 RON | 788.727 RON | 335.563 RON | 48.526 RON | 2.089 RON | 604 RON | 604 RON | 604 RON | 4.725 RON |
| Casa si conturi la banci | 134.834 RON | 131.807 RON | 347.506 RON | 363.339 RON | 664.075 RON | 77.963 RON | 11.838 RON | 1.428 RON | 6.566 RON | 10.439 RON | 10.439 RON | 12.153 RON | 13.319 RON |
| Cheltuieli in avans | — | — | 252 RON | 314 RON | 2.058 RON | — | 19 RON | — | — | — | — | — | — |
| Datorii totale | 636.016 RON | 765.290 RON | 1.413.316 RON | 1.391.841 RON | 1.901.467 RON | 1.225.747 RON | 723.462 RON | 205.151 RON | 10.018 RON | 640 RON | 640 RON | 2.070 RON | 8.855 RON |
| Capitaluri proprii | 1.412.635 RON | 1.269.806 RON | 351.259 RON | 383.075 RON | 91.871 RON | 185.630 RON | -2.801 RON | -116.787 RON | -1.363 RON | 10.403 RON | 10.403 RON | 10.687 RON | 9.189 RON |
| Capital subscris varsat | 510 RON | 510 RON | 510 RON | 510 RON | 500 RON | — | 500 RON | 250 RON | 250 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 4 | 9 | 10 | 11 | 10 | 6 | 1 | — | — | — | 1 | 1 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.