WIFORCE SRL
- WERBUNG & PUBLICITY - S.R.L.documentat pana in 2015
- WIFORCE COMMUNICATIONS - S.R.L.documentat din 2015
Fără denumire: codul înseamnă altceva în Rev.2 față de Rev.3, iar revizia nu e înregistrată.
cap 30020
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020 | — | -3.452 RON | 3.502.254 RON | -2.300 RON | 2.450.793 RON | -1.956.689 RON | — |
| 2019 | — | 0 RON | 3.464.977 RON | -2.300 RON | 2.416.591 RON |
| Indicator | 2020 | 2019 | 2018 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| -1.953.237 RON |
| — |
| 2018 | — | 0 RON | 2.652.280 RON | -2.300 RON | 1.603.894 RON | -1.953.237 RON | — |
| 2013 | 3.902.759 RON | 1.234 RON | 2.153.083 RON | 12.328 RON | 3.829.924 RON | 786.241 RON | 44 |
| 2012 | 3.920.525 RON | 83.321 RON | 2.428.871 RON | 19.349 RON | 3.588.787 RON | 785.007 RON | 35 |
| 2011 | 7.095.001 RON | 931.713 RON | 2.991.958 RON | 29.396 RON | 3.968.601 RON | 701.686 RON | 39 |
| 2010 | 437.332 RON | -302.512 RON | 323.459 RON | 2.190 RON | 91.243 RON | -230.026 RON | 10 |
| 2009 | 370.805 RON | -127.096 RON | 139.957 RON | 4.590 RON | 2.852 RON | -132.515 RON | 6 |
| Cifra de afaceri |
| — |
| — |
| — |
| 3.902.759 RON |
| 3.920.525 RON |
| 7.095.001 RON |
| 437.332 RON |
| 370.805 RON |
| Venituri totale | 126.195 RON | 0 RON | 0 RON | 5.223.363 RON | 4.129.850 RON | 7.394.460 RON | 453.369 RON | 372.621 RON |
| Cheltuieli totale | 129.647 RON | — | — | 5.212.526 RON | 4.021.285 RON | 6.368.967 RON | 750.868 RON | 498.178 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 10.837 RON | 108.565 RON | 1.025.493 RON | — | — |
| Pierdere bruta | 3.452 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 297.499 RON | 125.557 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 1.234 RON | 83.321 RON | 931.713 RON | — | — |
| Pierdere neta | 3.452 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 302.512 RON | 127.096 RON |
| Active fixe (imobilizate) | -2.300 RON | -2.300 RON | -2.300 RON | 12.328 RON | 19.349 RON | 29.396 RON | 2.190 RON | 4.590 RON |
| Active circulante | 2.450.793 RON | 2.416.591 RON | 1.603.894 RON | 3.829.924 RON | 3.588.787 RON | 3.968.601 RON | 91.243 RON | 2.852 RON |
| Stocuri | — | 1.626 RON | 1.626 RON | — | — | — | — | — |
| Creante | 1.925.862 RON | 1.828.614 RON | 1.015.917 RON | 3.540.063 RON | 3.466.121 RON | 1.424.721 RON | 14.785 RON | 2.507 RON |
| Casa si conturi la banci | 524.931 RON | 586.351 RON | 586.351 RON | 289.861 RON | 122.666 RON | 2.543.880 RON | 76.458 RON | 345 RON |
| Cheltuieli in avans | — | 377 RON | 377 RON | — | — | — | — | — |
| Datorii totale | 3.502.254 RON | 3.464.977 RON | 2.652.280 RON | 2.153.083 RON | 2.428.871 RON | 2.991.958 RON | 323.459 RON | 139.957 RON |
| Venituri in avans | 902.928 RON | 902.928 RON | 902.928 RON | 902.928 RON | 394.258 RON | 304.353 RON | — | — |
| Capitaluri proprii | -1.956.689 RON | -1.953.237 RON | -1.953.237 RON | 786.241 RON | 785.007 RON | 701.686 RON | -230.026 RON | -132.515 RON |
| Capital subscris varsat | 205.200 RON | 205.200 RON | 205.200 RON | 205.200 RON | 205.200 RON | 205.200 RON | 205.200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | — | — | — | 44 | 35 | 39 | 10 | 6 |
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
În baza art.200 alin.4 CPC, anulează cererea. Cu drept de reexaminare in termen de 15 zile de la data comunicării încheierii, la Tribunalului Bucureşti – Secţia a VI-a. Pronunţată azi, 25,11,2024 prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de către grefa instanţei.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.