| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2012 | 2.557.587 RON | -94.681 RON | 1.585.426 RON | 8.007 RON | 1.061.446 RON | -515.973 RON | 11 |
| 2011 | 1.670.966 RON | -178.316 RON | 3.672.701 RON | — | 3.251.409 RON |
| Indicator | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 2.557.587 RON | 1.670.966 RON | 318.655 RON |
| -421.292 RON |
| 10 |
| 2010 | 318.655 RON | -25.390 RON | 8.643 RON | — | 195.573 RON | 186.930 RON | 8 |
| 2009 | 610.031 RON | 205.498 RON | 8.934 RON | 2.333 RON | 218.921 RON | 212.320 RON | 5 |
| 2008 | — | -178 RON | 2.522 RON | 2.333 RON | 7.011 RON | 6.822 RON | 1 |
| 610.031 RON |
| — |
| Venituri totale | 2.557.597 RON | 1.671.006 RON | 318.655 RON | 610.389 RON | 2 RON |
| Cheltuieli totale | 2.652.278 RON | 1.849.322 RON | 339.170 RON | 395.657 RON | 180 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | — | 214.732 RON | — |
| Pierdere bruta | 94.681 RON | 178.316 RON | 20.515 RON | — | 178 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | — | 205.498 RON | — |
| Pierdere neta | 94.681 RON | 178.316 RON | 25.390 RON | — | 178 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 8.007 RON | — | — | 2.333 RON | 2.333 RON |
| Active circulante | 1.061.446 RON | 3.251.409 RON | 195.573 RON | 218.921 RON | 7.011 RON |
| Stocuri | — | 3.500 RON | — | — | — |
| Creante | 1.025.704 RON | 2.880.313 RON | 195.417 RON | 218.907 RON | 41 RON |
| Casa si conturi la banci | 35.742 RON | 367.596 RON | 156 RON | 14 RON | 6.970 RON |
| Datorii totale | 1.585.426 RON | 3.672.701 RON | 8.643 RON | 8.934 RON | 2.522 RON |
| Capitaluri proprii | -515.973 RON | -421.292 RON | 186.930 RON | 212.320 RON | 6.822 RON |
| Capital subscris varsat | 7.000 RON | 7.000 RON | 7.000 RON | 7.000 RON | 7.000 RON |
| Nr. mediu salariati | 11 | 10 | 8 | 5 | 1 |
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2020
ANAF · 30.06.2026
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 50% |
| persoanăadministrator |
| 50% |
| 2 deținători în act | 100% |
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.