ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
satul Teiş, Calea Târgovişte nr. 176
et. 1, camera 1A
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 50% |
| persoană | 50% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Respinge excepţia lipsei calităţii procesuale pasive a terţului poprit, ca neîntemeiată. Respinge cererea de chemare în judecată formulată de petenta Societatea Civilă Profesională de Executori Judecătoreşti ,,Pavel şi Muşat” în contradictoriu cu debitorul Sânpetrean Ozana şi terţul poprit Crismit SERV S.R.L. Desfiinţează poprirea înfiinţată de Societatea Civilă Profesională de Executori Judecătoreşti ,,Pavel şi Muşat” împotriva Crismit SERV S.R.L. în dosarul de executare nr. 739/2022. Cu drept de apel în termen de 5 zile de la comunicare. Cererea de apel se depune la Judecătoria Târgovi?te. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, astăzi, 04.10.2024.
Amână pronunţarea în cauză la data de 04.10.2024. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 27.09.2024.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 300.982 RON | 77.610 RON | 245.160 RON | 139.430 RON | 53.051 RON | -52.679 RON | 1 |
| 2024 | 506.882 RON | 87.969 RON | 263.322 RON | 46.296 RON | 166.403 RON | -50.623 RON | 1 |
| 2023 | 682.627 RON | 45.674 RON | 248.058 RON | 7.250 RON | 292.220 RON | 51.412 RON | 2 |
| 2022 | 625.714 RON | 211.538 RON | 168.952 RON | 14.750 RON | 551.830 RON | 397.628 RON | 3 |
| 2021 | 227.967 RON | 16.965 RON | 133.656 RON | 22.250 RON | 361.496 RON | 250.090 RON | 3 |
| 2020 | 336.686 RON | 112.865 RON | 152.674 RON | 6.275 RON | 374.799 RON | 228.400 RON | 3 |
| 2019 | 557.977 RON | 150.939 RON | 96.433 RON | -3.945 RON | 242.673 RON | 142.295 RON | 5 |
| 2018 | 373.688 RON | -13.690 RON | 124.396 RON | 13.943 RON | 101.809 RON | -8.644 RON | 4 |
| 2017 | 192.911 RON | -6.961 RON | 116.917 RON | 33.941 RON | 93.568 RON | 10.592 RON | 3 |
| 2016 | 149.057 RON | 38.513 RON | 73.939 RON | 17.204 RON | 74.203 RON | 17.553 RON | 4 |
| 2015 | 112.600 RON | -19.311 RON | 76.212 RON | 22.463 RON | 32.704 RON | -20.960 RON | 4 |
| 2014 | 102.886 RON | -4.741 RON | 32.659 RON | 6.741 RON | 24.269 RON | -1.649 RON | 4 |
| 2013 | 102.388 RON | -52.452 RON | 46.615 RON | 20.673 RON | 29.034 RON | 3.092 RON | 2 |
| 2012 | 104.137 RON | -38.473 RON | 49.688 RON | 44.812 RON | 21.947 RON | 17.071 RON | 2 |
| 2011 | 107.831 RON | -14.121 RON | 54.648 RON | 78.150 RON | 32.134 RON | 55.636 RON | 3 |
| 2010 | 124.611 RON | -9.662 RON | 5.171 RON | 49.760 RON | 25.169 RON | 69.758 RON | 3 |
| 2009 | 113.388 RON | 73.659 RON | 18.919 RON | 70.354 RON | 27.921 RON | 79.356 RON | 1 |
| 2008 | 6.870 RON | 5.497 RON | 1.946 RON | 457 RON | 7.186 RON | 5.697 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 300.982 RON | 506.882 RON | 682.627 RON | 625.714 RON | 227.967 RON | 336.686 RON | 557.977 RON | 373.688 RON | 192.911 RON | 149.057 RON | 112.600 RON | 102.886 RON | 102.388 RON | 104.137 RON | 107.831 RON | 124.611 RON | 113.388 RON | 6.870 RON |
| Venituri totale | 313.984 RON | 510.089 RON | 682.627 RON | 660.577 RON | 237.944 RON | 368.045 RON | 564.765 RON | 380.517 RON | 193.911 RON | 149.057 RON | 113.412 RON | 102.886 RON | 63.658 RON | 104.137 RON | 117.549 RON | 133.106 RON | 113.392 RON | 6.870 RON |
| Cheltuieli totale | 221.273 RON | 402.339 RON | 631.150 RON | 442.658 RON | 218.634 RON | 251.771 RON | 408.246 RON | 390.425 RON | 198.933 RON | 109.053 RON | 129.320 RON | 104.540 RON | 113.298 RON | 142.610 RON | 128.143 RON | 139.529 RON | 36.332 RON | 1.201 RON |
| Profit brut | 92.711 RON | 107.750 RON | 51.477 RON | 217.919 RON | 19.310 RON | 116.274 RON | 156.519 RON | 0 RON | 0 RON | 40.004 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 77.060 RON | 5.669 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 9.908 RON | 5.022 RON | 0 RON | — | 1.654 RON | 49.640 RON | 38.473 RON | 10.594 RON | 6.423 RON | — | — |
| Profit net | 77.610 RON | 87.969 RON | 45.674 RON | 211.538 RON | 16.965 RON | 112.865 RON | 150.939 RON | 0 RON | 0 RON | 38.513 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 73.659 RON | 5.497 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 13.690 RON | 6.961 RON | 0 RON | 19.311 RON | 4.741 RON | 52.452 RON | 38.473 RON | 14.121 RON | 9.662 RON | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 139.430 RON | 46.296 RON | 7.250 RON | 14.750 RON | 22.250 RON | 6.275 RON | -3.945 RON | 13.943 RON | 33.941 RON | 17.204 RON | 22.463 RON | 6.741 RON | 20.673 RON | 44.812 RON | 78.150 RON | 49.760 RON | 70.354 RON | 457 RON |
| Active circulante | 53.051 RON | 166.403 RON | 292.220 RON | 551.830 RON | 361.496 RON | 374.799 RON | 242.673 RON | 101.809 RON | 93.568 RON | 74.203 RON | 32.704 RON | 24.269 RON | 29.034 RON | 21.947 RON | 32.134 RON | 25.169 RON | 27.921 RON | 7.186 RON |
| Stocuri | 0 RON | 4.202 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Creante | 24.965 RON | 131.900 RON | 264.054 RON | 74.897 RON | 30.345 RON | 39.163 RON | 26.712 RON | 28.210 RON | 27.292 RON | 44.459 RON | 15.980 RON | 21.136 RON | 28.442 RON | 21.328 RON | 21.804 RON | 23.229 RON | 20.116 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 28.086 RON | 30.301 RON | 28.166 RON | 476.933 RON | 331.151 RON | 335.636 RON | 215.961 RON | 73.599 RON | 66.276 RON | 29.744 RON | 16.724 RON | 3.133 RON | 592 RON | 619 RON | 10.330 RON | 1.940 RON | 7.805 RON | 7.186 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | 85 RON | 85 RON | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii totale | 245.160 RON | 263.322 RON | 248.058 RON | 168.952 RON | 133.656 RON | 152.674 RON | 96.433 RON | 124.396 RON | 116.917 RON | 73.939 RON | 76.212 RON | 32.659 RON | 46.615 RON | 49.688 RON | 54.648 RON | 5.171 RON | 18.919 RON | 1.946 RON |
| Capitaluri proprii | -52.679 RON | -50.623 RON | 51.412 RON | 397.628 RON | 250.090 RON | 228.400 RON | 142.295 RON | -8.644 RON | 10.592 RON | 17.553 RON | -20.960 RON | -1.649 RON | 3.092 RON | 17.071 RON | 55.636 RON | 69.758 RON | 79.356 RON | 5.697 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 2 | 3 | 3 | 3 | 5 | 4 | 3 | 4 | 4 | 4 | 2 | 2 | 3 | 3 | 1 | 1 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
5 contracte atribuite, in valoare de 1.385.840 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
5 contracte
1.385.840 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.291 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.937.090 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.564 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.544 din cele 393.291 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.022 documente la 19.234.371 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 03.09.2026, 03:56).
Apar in aceeasi oferta, dar nu ca parteneri de asociere: ori unul e ofertantul si celalalt il sustine (subcontractant / tert sustinator), ori amandoi sustin acelasi ofertant. Rolul exact e pe fiecare rand.
| Firma | Licitatii comune | Rol in oferta | Proceduri | Concurenti | |
|---|---|---|---|---|---|
STACK MARKETING SRLCUI 29036711 | 1 | subcontractant | 1 | — | vezi ↗ |
„Licitatii comune" = toate procedurile in care apar amandoua firmele, indiferent de relatie — exact cate se deschid la „vezi". Coloanele de dupa numara doar procedurile cu relatia de pe rand, deci sunt mereu mai mici sau egale. Derivat din declaratiile de participare depuse in SICAP, nu din rezultatul procedurii — deci acopera si ofertele care nu au castigat. Denumirile sunt cele CURENTE din registru; firmele straine pastreaza numele din anunt. „Concurenti = Da" inseamna ca aceleasi doua firme au fost, in alta procedura, in grupuri diferite pe acelasi lot. Informativ, nu dovada.