| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018 | 431.197 RON | 394.813 RON | 416.512 RON | 4.774 RON | 804.751 RON | 393.013 RON | 1 |
| 2017 | 292.887 RON | 124.120 RON | 424.768 RON | 6.108 RON | 416.760 RON |
| Indicator | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|
| -1.800 RON |
| 1 |
| 2016 | 347.892 RON | -30.169 RON | 457.531 RON | 6.211 RON | 325.358 RON | -125.920 RON | 2 |
| 2015 | 330.508 RON | -10.071 RON | 403.862 RON | — | 315.369 RON | -95.751 RON | 2 |
| 2014 | 216.034 RON | -13.039 RON | 410.052 RON | 0 RON | 324.372 RON | -85.680 RON | 2 |
| 2013 | 106.099 RON | -39.556 RON | 304.005 RON | 0 RON | 231.364 RON | -72.641 RON | 2 |
| 2012 | 99.847 RON | -23.491 RON | 137.174 RON | 0 RON | 102.257 RON | -33.085 RON | 2 |
| 2011 | 90.793 RON | 2.882 RON | 79.700 RON | 0 RON | 70.106 RON | -9.594 RON | 0 |
| 2010 | 39.366 RON | -12.167 RON | 53.876 RON | — | 41.401 RON | -12.475 RON | — |
| 2009 | 77.371 RON | 1.564 RON | 21.532 RON | — | 21.224 RON | -308 RON | — |
| 2008 | — | -2.072 RON | 11.079 RON | — | 9.207 RON | -1.872 RON | — |
| 2009 |
|---|
| 2008 |
|---|
| Cifra de afaceri | 431.197 RON | 292.887 RON | 347.892 RON | 330.508 RON | 216.034 RON | 106.099 RON | 99.847 RON | 90.793 RON | 39.366 RON | 77.371 RON | — |
| Venituri totale | 431.209 RON | 292.887 RON | 348.077 RON | 330.508 RON | 216.271 RON | 106.142 RON | 99.883 RON | 90.794 RON | 39.366 RON | 77.388 RON | — |
| Cheltuieli totale | 32.083 RON | 165.835 RON | 378.246 RON | 330.247 RON | 222.822 RON | 142.873 RON | 123.374 RON | 87.912 RON | 48.308 RON | 74.357 RON | 2.072 RON |
| Profit brut | 399.126 RON | 127.052 RON | 0 RON | 261 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 2.882 RON | — | 3.031 RON | — |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 30.169 RON | — | 6.551 RON | 36.731 RON | 23.491 RON | 0 RON | 8.942 RON | — | 2.072 RON |
| Profit net | 394.813 RON | 124.120 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 2.882 RON | — | 1.564 RON | — |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 30.169 RON | 10.071 RON | 13.039 RON | 39.556 RON | 23.491 RON | 0 RON | 12.167 RON | — | 2.072 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 4.774 RON | 6.108 RON | 6.211 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Active circulante | 804.751 RON | 416.760 RON | 325.358 RON | 315.369 RON | 324.372 RON | 231.364 RON | 102.257 RON | 70.106 RON | 41.401 RON | 21.224 RON | 9.207 RON |
| Stocuri | 557.402 RON | 261.277 RON | 207.941 RON | 205.630 RON | 222.448 RON | 179.715 RON | 77.656 RON | 55.874 RON | 30.508 RON | 8.516 RON | 6.718 RON |
| Creante | 243.353 RON | 146.158 RON | 107.114 RON | 75.964 RON | 97.204 RON | 50.676 RON | 19.303 RON | 13.096 RON | 6.648 RON | 83 RON | 1.653 RON |
| Casa si conturi la banci | 3.996 RON | 9.325 RON | 10.303 RON | 33.775 RON | 4.720 RON | 973 RON | 5.298 RON | 1.136 RON | 4.245 RON | 12.625 RON | 836 RON |
| Cheltuieli in avans | — | 100 RON | 42 RON | — | 0 RON | 0 RON | 1.832 RON | 0 RON | — | — | — |
| Datorii totale | 416.512 RON | 424.768 RON | 457.531 RON | 403.862 RON | 410.052 RON | 304.005 RON | 137.174 RON | 79.700 RON | 53.876 RON | 21.532 RON | 11.079 RON |
| Venituri in avans | — | — | — | 7.258 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 393.013 RON | -1.800 RON | -125.920 RON | -95.751 RON | -85.680 RON | -72.641 RON | -33.085 RON | -9.594 RON | -12.475 RON | -308 RON | -1.872 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 0 | — | — | — |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
sectorul 1
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.