ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 98% |
| persoană | 2% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 RON | -31.214 RON | 315.976 RON | 26.364 RON | 396.842 RON | 107.230 RON | 0 |
| 2024 | — | -28.164 RON | 324.899 RON | 26.364 RON | 436.979 RON | 138.444 RON | 1 |
| 2023 | — | -51.488 RON | 325.207 RON | 42.889 RON | 448.926 RON | 166.608 RON | 1 |
| 2022 | 26.965 RON | -30.201 RON | 306.001 RON | 42.889 RON | 481.208 RON | 218.096 RON | 1 |
| 2021 | 431.267 RON | -231.148 RON | 489.903 RON | 237.812 RON | 714.714 RON | 462.623 RON | 1 |
| 2020 | 787.479 RON | 355.878 RON | 834.064 RON | 292.572 RON | 1.211.463 RON | 669.971 RON | 1 |
| 2019 | — | -12.915 RON | 470.073 RON | 252.888 RON | 531.278 RON | 314.093 RON | — |
| 2018 | 9.752 RON | -30.524 RON | 511.066 RON | 253.287 RON | 584.787 RON | 327.008 RON | — |
| 2017 | 34.737 RON | -17.881 RON | 535.585 RON | 254.220 RON | 599.096 RON | 317.731 RON | 1 |
| 2016 | 26.864 RON | 35.055 RON | 512.454 RON | 255.667 RON | 571.355 RON | 314.568 RON | 1 |
| 2015 | 136.713 RON | 65.704 RON | 421.094 RON | 202.446 RON | 589.910 RON | 279.513 RON | 1 |
| 2014 | 3.535.362 RON | 229.010 RON | 577.567 RON | 27.945 RON | 1.010.002 RON | 249.242 RON | 1 |
| 2013 | 6.237.261 RON | 7.895 RON | 605.614 RON | 36.078 RON | 799.718 RON | 20.233 RON | 1 |
| 2012 | 312.500 RON | 152 RON | 751.101 RON | 35.414 RON | 728.025 RON | 12.338 RON | 0 |
| 2011 | 27.000 RON | 15.103 RON | 26.016 RON | — | 38.202 RON | 12.186 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON | — | — | 26.965 RON | 431.267 RON | 787.479 RON | — | 9.752 RON | 34.737 RON | 26.864 RON | 136.713 RON | 3.535.362 RON | 6.237.261 RON | 312.500 RON | 27.000 RON |
| Venituri totale | 12.240 RON | 162 RON | 161 RON | 27.036 RON | 431.376 RON | 787.562 RON | 0 RON | 9.752 RON | 34.827 RON | 27.230 RON | 136.962 RON | 3.539.082 RON | 6.243.004 RON | 313.210 RON | 27.000 RON |
| Cheltuieli totale | 43.454 RON | 28.326 RON | 51.649 RON | 56.427 RON | 658.556 RON | 425.378 RON | 12.915 RON | 40.071 RON | 52.360 RON | -10.205 RON | 54.894 RON | 3.271.165 RON | 6.232.070 RON | 312.151 RON | 9.028 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 362.184 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 37.435 RON | 82.068 RON | 267.917 RON | 10.934 RON | 1.059 RON | 17.972 RON |
| Pierdere bruta | 31.214 RON | 28.164 RON | 51.488 RON | 29.391 RON | 227.180 RON | 0 RON | 12.915 RON | 30.319 RON | 17.533 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 355.878 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 35.055 RON | 65.704 RON | 229.010 RON | 7.895 RON | 152 RON | 15.103 RON |
| Pierdere neta | 31.214 RON | 28.164 RON | 51.488 RON | 30.201 RON | 231.148 RON | 0 RON | 12.915 RON | 30.524 RON | 17.881 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 26.364 RON | 26.364 RON | 42.889 RON | 42.889 RON | 237.812 RON | 292.572 RON | 252.888 RON | 253.287 RON | 254.220 RON | 255.667 RON | 202.446 RON | 27.945 RON | 36.078 RON | 35.414 RON | — |
| Active circulante | 396.842 RON | 436.979 RON | 448.926 RON | 481.208 RON | 714.714 RON | 1.211.463 RON | 531.278 RON | 584.787 RON | 599.096 RON | 571.355 RON | 589.910 RON | 1.010.002 RON | 799.718 RON | 728.025 RON | 38.202 RON |
| Stocuri | 12.889 RON | 12.889 RON | 12.889 RON | 9.764 RON | 9.739 RON | 9.988 RON | 10.307 RON | 10.307 RON | 9.759 RON | 220 RON | 220 RON | 220 RON | 147 RON | — | — |
| Creante | 286.856 RON | 325.574 RON | 346.914 RON | 356.817 RON | 581.633 RON | 1.042.634 RON | 418.998 RON | 467.019 RON | 477.233 RON | 456.860 RON | 465.630 RON | 399.930 RON | 189.909 RON | 444.113 RON | 33.480 RON |
| Casa si conturi la banci | 97.097 RON | 98.516 RON | 89.123 RON | 114.627 RON | 123.342 RON | 158.841 RON | 101.973 RON | 107.461 RON | 112.104 RON | 114.275 RON | 124.060 RON | 609.852 RON | 609.662 RON | 283.912 RON | 4.722 RON |
| Datorii totale | 315.976 RON | 324.899 RON | 325.207 RON | 306.001 RON | 489.903 RON | 834.064 RON | 470.073 RON | 511.066 RON | 535.585 RON | 512.454 RON | 421.094 RON | 577.567 RON | 605.614 RON | 751.101 RON | 26.016 RON |
| Provizioane | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 91.749 RON | 211.138 RON | 209.949 RON | — | — |
| Capitaluri proprii | 107.230 RON | 138.444 RON | 166.608 RON | 218.096 RON | 462.623 RON | 669.971 RON | 314.093 RON | 327.008 RON | 317.731 RON | 314.568 RON | 279.513 RON | 249.242 RON | 20.233 RON | 12.338 RON | 12.186 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | — |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
2 contracte atribuite, in valoare de 128.966 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 15.625 lei.
Achizitii directe
1 contract
15.624 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
1 contract
113.342 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.291 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.937.090 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.564 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.544 din cele 393.291 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.022 documente la 19.231.847 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 02.09.2026, 21:17).