ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 259.057 RON | 259.057 RON | 0 |
| 2024 | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 259.057 RON | 259.057 RON | — |
| 2023 | — | 0 RON | 0 RON | — | 259.057 RON | 259.057 RON | — |
| 2022 | — | 0 RON | 3.810 RON | — | 262.867 RON | 259.057 RON | — |
| 2020 | — | -761 RON | 3.823 RON | — | 262.880 RON | 259.057 RON | — |
| 2019 | 1.039 RON | -9.176 RON | 3.581 RON | 761 RON | 262.638 RON | 259.818 RON | — |
| 2018 | 1.805 RON | -13.887 RON | 3.551 RON | 9.896 RON | 262.649 RON | 268.994 RON | 1 |
| 2017 | 122.879 RON | 37.458 RON | 10.489 RON | 18.125 RON | 275.245 RON | 282.881 RON | 4 |
| 2016 | 146.607 RON | 996 RON | 47.865 RON | 26.825 RON | 266.463 RON | 245.423 RON | 6 |
| 2015 | 121.608 RON | -53.754 RON | 79.945 RON | 35.525 RON | 294.767 RON | 250.347 RON | 5 |
| 2014 | 230.568 RON | 50.462 RON | 55.186 RON | 43.500 RON | 327.587 RON | 315.901 RON | 3 |
| 2013 | 78.033 RON | 378 RON | 45.020 RON | 43.500 RON | 266.958 RON | 265.438 RON | 2 |
| 2012 | 164.903 RON | 107.565 RON | 43.806 RON | 43.500 RON | 265.567 RON | 265.261 RON | 2 |
| 2011 | 108.088 RON | 60.243 RON | 38.865 RON | 43.500 RON | 153.062 RON | 157.697 RON | 3 |
| 2010 | 117.309 RON | 58.867 RON | 48.387 RON | — | 145.840 RON | 97.453 RON | 2 |
| 2009 | 117.743 RON | 61.135 RON | 9.174 RON | — | 78.327 RON | 69.153 RON | 3 |
| 2008 | 12.106 RON | 7.818 RON | 3.296 RON | — | 11.314 RON | 8.018 RON | 3 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON | 0 RON | — | — | — | 1.039 RON | 1.805 RON | 122.879 RON | 146.607 RON | 121.608 RON | 230.568 RON | 78.033 RON | 164.903 RON | 108.088 RON | 117.309 RON | 117.743 RON | 12.106 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 1.039 RON | 1.805 RON | 122.879 RON | 146.608 RON | 121.608 RON | 230.569 RON | 78.047 RON | 164.919 RON | 108.101 RON | 117.318 RON | 117.745 RON | 12.107 RON |
| Cheltuieli totale | 0 RON | — | — | — | 761 RON | 10.184 RON | 15.638 RON | 84.043 RON | 144.146 RON | 171.714 RON | 173.190 RON | 75.328 RON | 52.406 RON | 44.615 RON | 45.827 RON | 52.528 RON | 3.986 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 38.836 RON | 2.462 RON | 0 RON | 57.379 RON | 2.719 RON | 112.513 RON | 63.486 RON | 71.491 RON | 65.217 RON | 8.121 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 761 RON | 9.145 RON | 13.833 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 37.458 RON | 996 RON | 0 RON | 50.462 RON | 378 RON | 107.565 RON | 60.243 RON | 58.867 RON | 61.135 RON | 7.818 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 761 RON | 9.176 RON | 13.887 RON | 0 RON | 0 RON | 53.754 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 0 RON | — | — | — | — | 761 RON | 9.896 RON | 18.125 RON | 26.825 RON | 35.525 RON | 43.500 RON | 43.500 RON | 43.500 RON | 43.500 RON | — | — | — |
| Active circulante | 259.057 RON | 259.057 RON | 259.057 RON | 262.867 RON | 262.880 RON | 262.638 RON | 262.649 RON | 275.245 RON | 266.463 RON | 294.767 RON | 327.587 RON | 266.958 RON | 265.567 RON | 153.062 RON | 145.840 RON | 78.327 RON | 11.314 RON |
| Stocuri | 0 RON | — | — | — | — | — | 1.049 RON | — | 9.486 RON | 773 RON | 5.924 RON | 7.099 RON | 5.001 RON | 4.802 RON | — | — | — |
| Creante | 216.440 RON | 216.440 RON | 216.440 RON | 207.493 RON | 207.493 RON | 201.053 RON | 200.015 RON | 201.577 RON | 201.577 RON | 202.803 RON | 202.554 RON | 1.304 RON | 773 RON | 1.112 RON | — | — | — |
| Casa si conturi la banci | 42.617 RON | 42.617 RON | 42.617 RON | 55.374 RON | 55.387 RON | 61.585 RON | 61.585 RON | 73.668 RON | 55.400 RON | 91.191 RON | 119.109 RON | 258.555 RON | 259.793 RON | 147.148 RON | 145.840 RON | 78.327 RON | 11.314 RON |
| Datorii totale | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 3.810 RON | 3.823 RON | 3.581 RON | 3.551 RON | 10.489 RON | 47.865 RON | 79.945 RON | 55.186 RON | 45.020 RON | 43.806 RON | 38.865 RON | 48.387 RON | 9.174 RON | 3.296 RON |
| Capitaluri proprii | 259.057 RON | 259.057 RON | 259.057 RON | 259.057 RON | 259.057 RON | 259.818 RON | 268.994 RON | 282.881 RON | 245.423 RON | 250.347 RON | 315.901 RON | 265.438 RON | 265.261 RON | 157.697 RON | 97.453 RON | 69.153 RON | 8.018 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | — | — | — | — | — | 1 | 4 | 6 | 5 | 3 | 2 | 2 | 3 | 2 | 3 | 3 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
1 contract atribuit, in valoare de 63.794 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
1 contract
63.794 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.291 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.937.090 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.564 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.544 din cele 393.291 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.022 documente la 19.231.847 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 03.09.2026, 02:56).
Nu am gasit contracte publice pentru aceasta firma in SEAP/SICAP.