| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 277.618 RON | 93.278 RON | 193.620 RON | 113.739 RON | 173.399 RON | 93.518 RON | 1 |
| 2024 | 394.750 RON | 36.375 RON | 148.035 RON | 146.139 RON | 38.511 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| 36.615 RON |
| — |
| 2023 | 380.407 RON | 135.214 RON | 87.393 RON | 133.541 RON | 155.176 RON | 201.324 RON | 1 |
| 2022 | 472.885 RON | 294.131 RON | 132.051 RON | 151.447 RON | 274.975 RON | 294.371 RON | 1 |
| 2021 | 134.208 RON | 52.271 RON | 151.605 RON | 183.882 RON | 210.925 RON | 243.202 RON | 1 |
| 2020 | — | -63.438 RON | 32.545 RON | 47.407 RON | 176.069 RON | 190.931 RON | — |
| 2019 | 264.725 RON | 87.493 RON | 50.385 RON | 78.975 RON | 225.779 RON | 254.369 RON | 1 |
| 2018 | 281.042 RON | 166.636 RON | 25.173 RON | 67.550 RON | 124.499 RON | 166.876 RON | 1 |
| 2017 | 302.742 RON | 227.840 RON | 39.155 RON | 5.684 RON | 261.551 RON | 228.080 RON | 1 |
| 2016 | 213.696 RON | 97.366 RON | 35.196 RON | 5.506 RON | 127.911 RON | 98.221 RON | 1 |
| 2015 | 259.179 RON | 49.619 RON | 27.853 RON | 8.299 RON | 273.229 RON | 253.675 RON | 1 |
| 2014 | 257.006 RON | 76.622 RON | 23.903 RON | 1.826 RON | 226.133 RON | 204.056 RON | 1 |
| 2013 | 285.463 RON | 100.805 RON | 23.322 RON | 3.013 RON | 147.743 RON | 127.434 RON | 1 |
| 2012 | 242.239 RON | -79.399 RON | 28.091 RON | 7.460 RON | 47.261 RON | 26.630 RON | 1 |
| 2011 | 175.784 RON | 48.572 RON | 16.152 RON | 9.222 RON | 112.959 RON | 106.029 RON | 1 |
| 2010 | 118.590 RON | 42.203 RON | 6.754 RON | 8.105 RON | 56.106 RON | 57.457 RON | 1 |
| 2009 | 118.260 RON | 22.917 RON | 22.121 RON | 3.228 RON | 34.147 RON | 15.254 RON | — |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| 2009 |
|---|
| Cifra de afaceri | 277.618 RON | 394.750 RON | 380.407 RON | 472.885 RON | 134.208 RON | — | 264.725 RON | 281.042 RON | 302.742 RON | 213.696 RON | 259.179 RON | 257.006 RON | 285.463 RON | 242.239 RON | 175.784 RON | 118.590 RON | 118.260 RON |
| Venituri totale | 277.624 RON | 396.851 RON | 382.407 RON | 472.885 RON | 134.208 RON | 0 RON | 264.725 RON | 281.044 RON | 302.742 RON | 213.696 RON | 259.753 RON | 257.042 RON | 285.596 RON | 242.357 RON | |||
| Cheltuieli totale | 181.570 RON | 354.020 RON | 243.370 RON | 174.025 RON | 80.595 RON | 63.438 RON | 174.577 RON | 111.597 RON | 69.010 RON | 109.919 RON | 202.341 RON | 172.709 RON | 176.223 RON | 314.485 RON | |||
| Profit brut | 96.054 RON | 42.831 RON | 139.037 RON | 298.860 RON | 53.613 RON | 0 RON | 90.148 RON | 169.447 RON | 233.732 RON | 103.777 RON | 57.412 RON | 84.333 RON | 109.373 RON | 0 RON | |||
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 63.438 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 72.128 RON | |||
| Profit net | 93.278 RON | 36.375 RON | 135.214 RON | 294.131 RON | 52.271 RON | 0 RON | 87.493 RON | 166.636 RON | 227.840 RON | 97.366 RON | 49.619 RON | 76.622 RON | 100.805 RON | 0 RON | |||
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 63.438 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 79.399 RON | |||
| Active fixe (imobilizate) | 113.739 RON | 146.139 RON | 133.541 RON | 151.447 RON | 183.882 RON | 47.407 RON | 78.975 RON | 67.550 RON | 5.684 RON | 5.506 RON | 8.299 RON | 1.826 RON | 3.013 RON | 7.460 RON | |||
| Active circulante | 173.399 RON | 38.511 RON | 155.176 RON | 274.975 RON | 210.925 RON | 176.069 RON | 225.779 RON | 124.499 RON | 261.551 RON | 127.911 RON | 273.229 RON | 226.133 RON | 147.743 RON | 47.261 RON | |||
| Stocuri | 2.906 RON | 6.398 RON | 1.796 RON | 4.652 RON | 138 RON | 3.170 RON | 11.078 RON | 1.013 RON | 1.820 RON | 3.387 RON | — | — | — | — | |||
| Creante | 151.958 RON | 11.564 RON | 75.076 RON | 16.318 RON | 33.002 RON | 11.729 RON | 32.627 RON | 27.966 RON | 52.111 RON | 1.414 RON | 258 RON | 4.395 RON | 28.720 RON | 35.903 RON | |||
| Casa si conturi la banci | 18.535 RON | 20.549 RON | 78.304 RON | 254.005 RON | 177.785 RON | 161.170 RON | 182.074 RON | 95.520 RON | 207.620 RON | 123.110 RON | 272.971 RON | 221.738 RON | 119.023 RON | 11.358 RON | |||
| Datorii totale | 193.620 RON | 148.035 RON | 87.393 RON | 132.051 RON | 151.605 RON | 32.545 RON | 50.385 RON | 25.173 RON | 39.155 RON | 35.196 RON | 27.853 RON | 23.903 RON | 23.322 RON | 28.091 RON | |||
| Capitaluri proprii | 93.518 RON | 36.615 RON | 201.324 RON | 294.371 RON | 243.202 RON | 190.931 RON | 254.369 RON | 166.876 RON | 228.080 RON | 98.221 RON | 253.675 RON | 204.056 RON | 127.434 RON | 26.630 RON | |||
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | |||
| Nr. mediu salariati | 1 | — | 1 | 1 | 1 | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| 175.799 RON |
| 118.606 RON |
| 118.271 RON |
| 121.953 RON |
| 64.525 RON |
| 89.687 RON |
| 53.846 RON |
| 54.081 RON |
| 28.584 RON |
| 0 RON |
| — |
| — |
| 48.572 RON |
| 42.203 RON |
| 22.917 RON |
| 0 RON |
| — |
| — |
| 9.222 RON |
| 8.105 RON |
| 3.228 RON |
| 112.959 RON |
| 56.106 RON |
| 34.147 RON |
| — |
| — |
| — |
| 19.322 RON |
| 2.480 RON |
| 14.280 RON |
| 93.637 RON |
| 53.626 RON |
| 19.867 RON |
| 16.152 RON |
| 6.754 RON |
| 22.121 RON |
| 106.029 RON |
| 57.457 RON |
| 15.254 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 1 |
| — |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.