ELWAYA MARKET SRL
- LIDER KOZMETIK - S.R.L.documentat pana in 2012
- J23/3605/2008ILFOVdin 19.11.2008
- J40/14431/2012BUCURESTIdin 07.12.2012in vigoare
ONRC · 08.07.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Fără denumire: codul înseamnă altceva în Rev.2 față de Rev.3, iar revizia nu e înregistrată.
Târgul 1, Târgul 2, Târgul 3, nr. de ordine Hala 1 nr. 710 · Târgul 1, Târgul 2, Târgul 3 nr. de ordine 715 şi 718, sector depozit 75+75 m2
Afisate primele 50. Pagina persoanei le arata pe toate.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorrevocat în acte, listat în registru | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2011 | 471.975 RON | 11.232 RON | 309.814 RON | 34.230 RON | 275.691 RON | 107 RON | 5 |
| 2010 | 441.498 RON | -12.600 RON | 370.564 RON | 42.304 RON | 317.135 RON | -11.125 RON | 2 |
| 2009 | 80.365 RON | 1.384 RON | 114.298 RON | 11.141 RON | 104.632 RON | 1.475 RON | 2 |
| Indicator | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 471.975 RON | 441.498 RON | 80.365 RON |
| Venituri totale | 474.506 RON | 451.403 RON | 80.365 RON |
| Cheltuieli totale | 461.707 RON | 459.598 RON | 77.514 RON |
| Profit brut | 12.799 RON | — | 2.851 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 8.195 RON | — |
| Profit net | 11.232 RON | — | 1.384 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 12.600 RON | — |
| Active fixe (imobilizate) | 34.230 RON | 42.304 RON | 11.141 RON |
| Active circulante | 275.691 RON | 317.135 RON | 104.632 RON |
| Stocuri | 225.625 RON | 218.295 RON | 80.361 RON |
| Creante | 48.756 RON | 83.805 RON | 21.007 RON |
| Casa si conturi la banci | 1.310 RON | 15.035 RON | 3.264 RON |
| Datorii totale | 309.814 RON | 370.564 RON | 114.298 RON |
| Capitaluri proprii | 107 RON | -11.125 RON | 1.475 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 5 | 2 | 2 |