ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Vecinii nu se pot numara: adresa publicata nu ajunge nici pana la strada, deci cheia ar aduna toata localitatea.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 95% |
| persoană | 5% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.782.726 RON | 356.674 RON | 1.281.752 RON | 1.709.381 RON | 811.127 RON | 1.238.756 RON | 2 |
| 2024 | 1.230.566 RON | 212.175 RON | 1.707.277 RON | 1.758.204 RON | 916.154 RON | 967.081 RON | 2 |
| 2023 | 1.057.498 RON | 60.039 RON | 2.991.700 RON | 2.059.775 RON | 1.916.831 RON | 984.906 RON | 2 |
| 2022 | 727.050 RON | 187.713 RON | 2.905.130 RON | 3.217.428 RON | 614.031 RON | 926.329 RON | 1 |
| 2021 | 441.853 RON | 150.630 RON | 2.495.168 RON | 3.074.497 RON | 159.286 RON | 738.615 RON | 1 |
| 2020 | 422.489 RON | 145.346 RON | 1.820.557 RON | 2.106.294 RON | 302.249 RON | 587.986 RON | 1 |
| 2019 | 421.401 RON | 174.899 RON | 1.185.142 RON | 1.408.538 RON | 219.244 RON | 442.640 RON | 1 |
| 2018 | 247.200 RON | 124.525 RON | 1.059.544 RON | 1.408.538 RON | 76.642 RON | 425.636 RON | 1 |
| 2017 | 215.000 RON | 115.963 RON | 193.602 RON | 421.051 RON | 73.662 RON | 301.111 RON | 2 |
| 2016 | 108.000 RON | 67.550 RON | 41.694 RON | 179.981 RON | 46.860 RON | 185.147 RON | 2 |
| 2015 | 94.000 RON | 56.980 RON | 79.273 RON | 82.796 RON | 114.075 RON | 117.598 RON | 2 |
| 2014 | 81.660 RON | 44.487 RON | 65.412 RON | 82.796 RON | 43.234 RON | 60.618 RON | 1 |
| 2013 | 50.000 RON | 7.343 RON | 3.627 RON | 1.879 RON | 17.879 RON | 16.131 RON | 1 |
| 2012 | 30.723 RON | 4.636 RON | 970 RON | 1.879 RON | 7.879 RON | 8.788 RON | 1 |
| 2011 | 25.570 RON | 2.510 RON | 920 RON | 2.358 RON | 2.714 RON | 4.152 RON | 1 |
| 2010 | 4.400 RON | 642 RON | 2.244 RON | — | 3.886 RON | 1.642 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.782.726 RON | 1.230.566 RON | 1.057.498 RON | 727.050 RON | 441.853 RON | 422.489 RON | 421.401 RON | 247.200 RON | 215.000 RON | 108.000 RON | 94.000 RON | 81.660 RON | 50.000 RON | 30.723 RON | 25.570 RON | 4.400 RON |
| Venituri totale | 1.797.026 RON | 1.237.566 RON | 2.031.638 RON | 727.050 RON | 441.853 RON | 510.193 RON | 421.401 RON | 247.200 RON | 215.000 RON | 108.000 RON | 94.000 RON | 81.660 RON | 50.000 RON | 30.723 RON | 25.570 RON | 4.400 RON |
| Cheltuieli totale | 1.387.091 RON | 993.342 RON | 1.951.283 RON | 534.400 RON | 287.334 RON | 359.745 RON | 242.288 RON | 120.203 RON | 96.887 RON | 39.370 RON | 34.206 RON | 34.723 RON | 41.156 RON | 25.204 RON | 22.582 RON | 3.636 RON |
| Profit brut | 409.935 RON | 244.224 RON | 80.355 RON | 192.650 RON | 154.519 RON | 150.448 RON | 179.113 RON | 126.997 RON | 118.113 RON | 68.630 RON | 59.794 RON | 46.937 RON | 8.844 RON | 5.519 RON | 2.988 RON | 764 RON |
| Profit net | 356.674 RON | 212.175 RON | 60.039 RON | 187.713 RON | 150.630 RON | 145.346 RON | 174.899 RON | 124.525 RON | 115.963 RON | 67.550 RON | 56.980 RON | 44.487 RON | 7.343 RON | 4.636 RON | 2.510 RON | 642 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 1.709.381 RON | 1.758.204 RON | 2.059.775 RON | 3.217.428 RON | 3.074.497 RON | 2.106.294 RON | 1.408.538 RON | 1.408.538 RON | 421.051 RON | 179.981 RON | 82.796 RON | 82.796 RON | 1.879 RON | 1.879 RON | 2.358 RON | — |
| Active circulante | 811.127 RON | 916.154 RON | 1.916.831 RON | 614.031 RON | 159.286 RON | 302.249 RON | 219.244 RON | 76.642 RON | 73.662 RON | 46.860 RON | 114.075 RON | 43.234 RON | 17.879 RON | 7.879 RON | 2.714 RON | 3.886 RON |
| Stocuri | 0 RON | 0 RON | 40.553 RON | 44.534 RON | 41.995 RON | 32.384 RON | 21.322 RON | 19.221 RON | 12.579 RON | 11.239 RON | 8.820 RON | 8.620 RON | — | — | — | 122 RON |
| Creante | 410.885 RON | 138.877 RON | 1.362.867 RON | 27.383 RON | 28.440 RON | 31.274 RON | 177.399 RON | 32.100 RON | 13.250 RON | 19.200 RON | 48.500 RON | 5.300 RON | 2.400 RON | — | 2.670 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 400.242 RON | 777.277 RON | 513.411 RON | 542.114 RON | 88.851 RON | 238.591 RON | 20.523 RON | 25.321 RON | 47.833 RON | 16.421 RON | 56.755 RON | 29.314 RON | 15.479 RON | 7.879 RON | 44 RON | 3.764 RON |
| Datorii totale | 1.281.752 RON | 1.707.277 RON | 2.991.700 RON | 2.905.130 RON | 2.495.168 RON | 1.820.557 RON | 1.185.142 RON | 1.059.544 RON | 193.602 RON | 41.694 RON | 79.273 RON | 65.412 RON | 3.627 RON | 970 RON | 920 RON | 2.244 RON |
| Capitaluri proprii | 1.238.756 RON | 967.081 RON | 984.906 RON | 926.329 RON | 738.615 RON | 587.986 RON | 442.640 RON | 425.636 RON | 301.111 RON | 185.147 RON | 117.598 RON | 60.618 RON | 16.131 RON | 8.788 RON | 4.152 RON | 1.642 RON |
| Capital subscris varsat | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON |
| Nr. mediu salariati | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |