Sari la continut ECO CLEAN RECYCLING SRL CUI 24833806 Nr. Reg. Com. J13/4263/2008 · EUID ROONRC.J13/4263/2008 · Infiintata 05.12.2008
Adresa: INTERIOARĂ 3, Constanța, 900330
ECO CLEAN RECYCLING SRL , CUI 24833806
Procedura de insolventa / Publicari in BPI Nu am gasit nicio publicare in Buletinul Procedurilor de Insolventa pentru firma ECO CLEAN RECYCLING SRL.
2008–2013 MFP · 19.08.2026 An Cifra de afaceri Profit / Pierdere Datorii totale Active fixe Active circulante Capitaluri proprii Nr. salariati 2013 4.997.300 RON -463.051 RON 5.294.721 RON — 5.030.078 RON -250.797 RON 10 2012 12.245.081 RON 76.608 RON 5.785.072 RON 86.660 RON 5.888.616 RON
Vezi bilantul detaliat Indicator 2013 2012 2011 2010 2009 2008 Cifra de afaceri 4.997.300 RON
Adrese 1 adresa identificata INTERIOARĂ 3, Municipiul Constanța, Constanța, 900330 sediu actual ONRC
vezi adresa → Perioada: 05.12.2008 – 31.12.2020 Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme , in tabul „Adrese".
2011 1.535.728 RON 18.101 RON 464.837 RON 87.558 RON 477.781 RON 135.646 RON 14
2010 369.491 RON 100.321 RON 34.400 RON 438 RON 151.507 RON 117.545 RON 7
2009 349.364 RON 12.445 RON 14.605 RON 1.969 RON 29.860 RON 17.224 RON 12
2008 — -5.221 RON 22.128 RON 669 RON 6.575 RON 4.779 RON 1
Venituri totale 5.011.198 RON 12.257.853 RON 1.537.319 RON 369.493 RON 349.620 RON —
Cheltuieli totale 5.469.091 RON 12.166.544 RON 1.515.594 RON 250.306 RON 335.708 RON 5.221 RON
Profit brut 0 RON 91.309 RON 21.725 RON 119.187 RON 13.912 RON —
Pierdere bruta 457.893 RON 0 RON 0 RON — — 5.221 RON
Profit net 0 RON 76.608 RON 18.101 RON 100.321 RON 12.445 RON —
Pierdere neta 463.051 RON 0 RON 0 RON — — 5.221 RON
Active fixe (imobilizate) — 86.660 RON 87.558 RON 438 RON 1.969 RON 669 RON
Active circulante 5.030.078 RON 5.888.616 RON 477.781 RON 151.507 RON 29.860 RON 6.575 RON
Stocuri 1.024.127 RON 281.284 RON 157.584 RON 21.756 RON 3.579 RON 1.466 RON
Creante 3.833.363 RON 5.215.491 RON 234.989 RON 6.815 RON 9.128 RON 4.349 RON
Casa si conturi la banci 172.588 RON 391.841 RON 85.208 RON 122.936 RON 17.153 RON 760 RON
Cheltuieli in avans 13.846 RON 22.050 RON 35.144 RON — — 19.663 RON
Datorii totale 5.294.721 RON 5.785.072 RON 464.837 RON 34.400 RON 14.605 RON 22.128 RON
Capitaluri proprii -250.797 RON 212.254 RON 135.646 RON 117.545 RON 17.224 RON 4.779 RON
Capital subscris varsat 10.000 RON 10.000 RON 10.000 RON 10.000 RON 10.000 RON 10.000 RON
Nr. mediu salariati 10 13 14 7 12 1
Denumiri o singura denumire cunoscuta
Coduri CAEN 2 coduri 2008 – 2011 3832 — Recuperarea materialelor reciclabile sortate CAEN Rev. 2 2012 4711 — Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun CAEN Rev. 2 2013 3832 — Recuperarea materialelor reciclabile sortate CAEN Rev. 2 BPI · 31.08.2026
ONRC · 08.07.2026
ANAF · 27.08.2026
MFP · 19.08.2026
MO IV · 29.08.2026
Radiata data necunoscuta
ONRC
Inactiva fiscal odata cu radierea
ONRC
Neplatitor TVA
La incasare Nu
Split TVA Nu ANAF · anul 2020
Datorii la stat nu figureaza pe lista ANAF din 30.06.2026
ANAF · 30.06.2026
Constatator negativ se verifica… conform SEAP
Cifra de afaceri (2013) 4.997.300 RON ↓ -59.2%
Profit / Pierdere -463.051 RON ↓ -704.4%
Nr. mediu salariati 10 ↓ -23.1%
ONRC · 08.07.2026 ANAF · 04.09.2026 MO IV · 29.08.2026
Date de contact
Telefon —
Email —
Website —
Activitate Cod CAEN principal 3832 — Recuperarea materialelor reciclabile sortate CAEN Rev. 2 (ultimul bilanț depus, văzut la 31.12.2013) Coduri CAEN secundare 4617 — Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun CAEN Rev. 2 4619 — Intermedieri în comerțul cu produse diverse CAEN Rev. 2 4621 — Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat CAEN Rev. 2 Vezi inca 20 de coduri CAEN secundare → ↑ Ascunde
Sediu Sediu principal INTERIOARĂ 3, Municipiul Constanța, Constanța, 900330 vezi adresa → Sedii secundare si puncte de lucru Sucursale UE — CAEN Rev. 2
4636 — Comerț cu ridicata al zahărului, ciocolatei și produselor zaharoase CAEN Rev. 2
4637 — Comerț cu ridicata cu cafea, ceai, cacao și condimente CAEN Rev. 2
4638 — Comerț cu ridicata specializat al altor alimente, inclusiv pește, crustacee și moluște CAEN Rev. 2
4639 — Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun CAEN Rev. 2
4677 — Comerț cu ridicata al deșeurilor și resturilor CAEN Rev. 2
4711 — Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun CAEN Rev. 2
4721 — Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete, în magazine specializate CAEN Rev. 2
4722 — Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne, în magazine specializate CAEN Rev. 2
4724 — Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase, în magazine specializate CAEN Rev. 2
4725 — Comerț cu amănuntul al băuturilor, în magazine specializate CAEN Rev. 2
4726 — Comerț cu amănuntul al produselor din tutun, în magazine specializate CAEN Rev. 2
4729 — Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare, în magazine specializate CAEN Rev. 2
4791 — Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet CAEN Rev. 2
5210 — Depozitări CAEN Rev. 2
5224 — Manipulări CAEN Rev. 2
nicio oferta depusa in SICAP Firma nu apare in nicio declaratie de participare din SICAP — nu a depus oferte, deci nu are cu cine sa fi licitat impreuna.
10 acte publicate MO IV · 29.08.2026 Persoane identificate in actele publicate (3) in firma (MO IV) cota 30%
asociat 05.12.2008 · ultima mențiune în acte 12.02.2013
in firma (MO IV) cota 70%
asociat 05.12.2008 · ultima mențiune în acte 12.02.2013
in firma (MO IV)
administrator 05.12.2008 · ultima mențiune în acte 24.04.2012
Acte publicate 12.07.2013 Notificare MO IV nr. 3628/2013 (62/2.939.528)
11.07.2013 Hotărâre MO IV nr. 3614/2013 (13/2.939.527)
(asociat) · (asociat)
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
MO IV · 29.08.2026 ONRC · 08.07.2026 Nume Cotă Capital Părți sociale persoană 70% 700 / 1.000 persoană 30% 300 / 1.000
24.04.2012 Rezoluţie MO IV nr. 1551/2012 (15/2.422.755)
26.08.2011 Notificare MO IV nr. 3243/2011 (4/2.210.070)
26.08.2011 Hotărâre MO IV nr. 3243/2011 (3/2.210.069)
Actualizare obiect de activitate (CAEN) (asociat) · (asociat)
Litigii / Dosare in instanta ATENȚIE: Căutarea se face după numele firmei, așa că pot apărea rezultate pentru alte companii cu denumiri similare.Pentru a confirma că dosarul aparține firmei căutate și pentru a-i vedea calitatea în proces, dați click pe link-ul dosarului.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Nu am identificat achizitii publice pentru aceasta firma in platforma e-licitatie.ro.
Evolutie financiara 2008–2013 portal.just.ro · 16.08.2026
SICAP / e-licitatie.ro · 03.09.2026
1 persoana MO IV · 29.08.2026 ONRC · 08.07.2026 ANAF · 04.09.2026 Administratori și acționari (1) Telefon Adrese (1)
(2 firme)
administrator 05.12.2008 · ultima mențiune în acte 24.04.2012 Arata firmele → ↑ Ascunde firmele
INTERIOARĂ 3, Municipiul Constanța, Constanța, 900330 sediu actual
vezi adresa → Perioada: 05.12.2008 – 31.12.2020 Vecinii nu se pot numara: adresa publicata nu ajunge pana la numar, deci cheia ar aduna toata strada.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.