ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 95% |
| persoană | 5% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 195.013 RON | 67.175 RON | 361.521 RON | — | 429.696 RON | 68.175 RON | 2 |
| 2024 | 216.443 RON | 103.542 RON | 157.167 RON | — | 561.709 RON | 404.542 RON | 2 |
| 2023 | 229.314 RON | 158.365 RON | 30.029 RON | — | 626.394 RON | 596.365 RON | 2 |
| 2022 | 191.291 RON | 133.655 RON | 42.757 RON | — | 647.412 RON | 604.655 RON | 1 |
| 2021 | 71.142 RON | 56.316 RON | 2.263 RON | — | 567.579 RON | 565.316 RON | 1 |
| 2020 | 156.030 RON | 113.385 RON | 10.444 RON | — | 530.494 RON | 520.050 RON | 2 |
| 2019 | 200.469 RON | 130.669 RON | 61.945 RON | — | 485.453 RON | 423.508 RON | 2 |
| 2018 | 159.243 RON | 93.188 RON | 80.197 RON | — | 373.036 RON | 292.839 RON | 2 |
| 2017 | 129.993 RON | 99.086 RON | 1.743 RON | — | 350.038 RON | 348.295 RON | 1 |
| 2016 | 60.233 RON | 50.358 RON | 6.316 RON | 2.945 RON | 252.580 RON | 249.209 RON | — |
| 2015 | — | 0 RON | 6 RON | 61.176 RON | 186.959 RON | 248.851 RON | — |
| 2014 | 11.961 RON | 7.282 RON | 6 RON | 61.176 RON | 186.959 RON | 248.851 RON | 1 |
| 2013 | 70.576 RON | 35.393 RON | 2.682 RON | 5.430 RON | 238.821 RON | 241.569 RON | 2 |
| 2012 | 89.210 RON | 52.610 RON | 949 RON | 8.743 RON | 198.381 RON | 206.175 RON | 2 |
| 2011 | 93.687 RON | 44.479 RON | 2.212 RON | 12.056 RON | 143.721 RON | 153.565 RON | 2 |
| 2010 | 93.502 RON | 14.578 RON | 3.345 RON | 15.369 RON | 97.063 RON | 109.087 RON | 2 |
| 2009 | 115.787 RON | 94.308 RON | 2.787 RON | — | 97.295 RON | 94.508 RON | 1 |
| 2008 | — | — | 0 RON | — | 200 RON | 200 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 195.013 RON | 216.443 RON | 229.314 RON | 191.291 RON | 71.142 RON | 156.030 RON | 200.469 RON | 159.243 RON | 129.993 RON | 60.233 RON | — | 11.961 RON | 70.576 RON | 89.210 RON | 93.687 RON | 93.502 RON | 115.787 RON | — |
| Venituri totale | 195.013 RON | 216.443 RON | 229.314 RON | 191.291 RON | 71.142 RON | 156.030 RON | 200.469 RON | 159.243 RON | 129.993 RON | 60.233 RON | 0 RON | 11.961 RON | 70.576 RON | 89.211 RON | 93.688 RON | 93.502 RON | 115.790 RON | — |
| Cheltuieli totale | 125.927 RON | 110.779 RON | 68.702 RON | 55.761 RON | 14.290 RON | 41.874 RON | 67.795 RON | 64.462 RON | 29.294 RON | 8.068 RON | — | 4.320 RON | 33.096 RON | 33.924 RON | 46.398 RON | 73.998 RON | 17.995 RON | — |
| Profit brut | 69.086 RON | 105.664 RON | 160.612 RON | 135.530 RON | 56.852 RON | 114.156 RON | 132.674 RON | 94.781 RON | 100.699 RON | 52.165 RON | 0 RON | 7.641 RON | 37.480 RON | 55.287 RON | 47.290 RON | 19.504 RON | 97.795 RON | — |
| Profit net | 67.175 RON | 103.542 RON | 158.365 RON | 133.655 RON | 56.316 RON | 113.385 RON | 130.669 RON | 93.188 RON | 99.086 RON | 50.358 RON | 0 RON | 7.282 RON | 35.393 RON | 52.610 RON | 44.479 RON | 14.578 RON | 94.308 RON | — |
| Active fixe (imobilizate) | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 2.945 RON | 61.176 RON | 61.176 RON | 5.430 RON | 8.743 RON | 12.056 RON | 15.369 RON | — | — |
| Active circulante | 429.696 RON | 561.709 RON | 626.394 RON | 647.412 RON | 567.579 RON | 530.494 RON | 485.453 RON | 373.036 RON | 350.038 RON | 252.580 RON | 186.959 RON | 186.959 RON | 238.821 RON | 198.381 RON | 143.721 RON | 97.063 RON | 97.295 RON | 200 RON |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | — | 362 RON | — | — | — | — | — | 1.757 RON | — | — | — | — |
| Creante | 20.818 RON | 150 RON | 1.480 RON | 266 RON | 1.117 RON | 7.244 RON | 167 RON | 434 RON | 563 RON | 26 RON | 29 RON | 29 RON | 58.345 RON | 14.360 RON | 10.870 RON | 1.218 RON | 526 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 408.878 RON | 561.559 RON | 624.914 RON | 647.146 RON | 566.462 RON | 523.250 RON | 485.286 RON | 372.240 RON | 349.475 RON | 252.554 RON | 186.930 RON | 186.930 RON | 180.476 RON | 182.264 RON | 132.851 RON | 95.845 RON | 96.769 RON | 200 RON |
| Cheltuieli in avans | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 722 RON | 722 RON | — | — | — | — | — | — |
| Datorii totale | 361.521 RON | 157.167 RON | 30.029 RON | 42.757 RON | 2.263 RON | 10.444 RON | 61.945 RON | 80.197 RON | 1.743 RON | 6.316 RON | 6 RON | 6 RON | 2.682 RON | 949 RON | 2.212 RON | 3.345 RON | 2.787 RON | 0 RON |
| Capitaluri proprii | 68.175 RON | 404.542 RON | 596.365 RON | 604.655 RON | 565.316 RON | 520.050 RON | 423.508 RON | 292.839 RON | 348.295 RON | 249.209 RON | 248.851 RON | 248.851 RON | 241.569 RON | 206.175 RON | 153.565 RON | 109.087 RON | 94.508 RON | 200 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | — | — | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | — |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
13 contracte atribuite, in valoare de 3.648 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
13 contracte
3.648 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.559 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.942.446 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 213.220 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.648 din cele 393.559 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.032 documente la 19.239.988 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 135 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 03.09.2026, 08:09).
Nu am gasit contracte publice pentru aceasta firma in SEAP/SICAP.