ONRC
ONRC
ANAF · anul 2020
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanănu mai e administrator | 100% |
| persoanăadministrator | — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020 | 20.754 RON | 214.480 RON | 492.311 RON | — | 292.513 RON | -199.798 RON | 1 |
| 2019 | — | -107.682 RON | 1.163.249 RON | 431.486 RON | 317.485 RON | -414.278 RON | 1 |
| 2018 | — | -96.944 RON | 729.918 RON | 470.409 RON | 338.042 RON | 78.533 RON | 1 |
| 2017 | -4.480 RON | -151.293 RON | 677.101 RON | 513.377 RON | 339.201 RON | 175.477 RON | 1 |
| 2016 | 400.885 RON | 135.523 RON | 674.975 RON | 556.344 RON | 445.401 RON | 326.770 RON | 1 |
| 2015 | 509.633 RON | 47.734 RON | 1.843.166 RON | 1.437.066 RON | 597.347 RON | 191.247 RON | 1 |
| 2014 | 644.252 RON | -256.902 RON | 2.207.495 RON | 1.459.046 RON | 891.962 RON | 143.513 RON | 1 |
| 2013 | 268.561 RON | -108.824 RON | 1.172.642 RON | 1.499.195 RON | 73.732 RON | 400.285 RON | 1 |
| 2012 | 617.294 RON | 106.370 RON | 1.147.930 RON | 1.543.354 RON | 113.684 RON | 509.108 RON | 2 |
| 2011 | 556.279 RON | 29.677 RON | 1.347.660 RON | 1.585.354 RON | 165.044 RON | 402.738 RON | 2 |
| 2010 | 394.165 RON | 6.521 RON | 1.529.297 RON | 1.726.686 RON | 189.372 RON | 386.761 RON | 1 |
| 2009 | 357.482 RON | 151.987 RON | 55.560 RON | 76.159 RON | 131.588 RON | 152.187 RON | 1 |
| 2008 | — | — | 0 RON | — | 200 RON | 200 RON | — |
| Indicator | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 20.754 RON | — | — | -4.480 RON | 400.885 RON | 509.633 RON | 644.252 RON | 268.561 RON | 617.294 RON | 556.279 RON | 394.165 RON | 357.482 RON | — |
| Venituri totale | 728.904 RON | 16 RON | 475 RON | -2.484 RON | 1.149.074 RON | 417.864 RON | 1.032.751 RON | 289.149 RON | 617.711 RON | 556.469 RON | 454.227 RON | 389.524 RON | — |
| Cheltuieli totale | 507.666 RON | 107.698 RON | 97.414 RON | 148.809 RON | 1.013.551 RON | 360.376 RON | 1.289.653 RON | 397.973 RON | 475.799 RON | 508.971 RON | 437.468 RON | 225.863 RON | — |
| Profit brut | 221.238 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 135.523 RON | 57.488 RON | 0 RON | 0 RON | 141.912 RON | 47.498 RON | 16.759 RON | 163.661 RON | — |
| Pierdere bruta | 0 RON | 107.682 RON | 96.939 RON | 151.293 RON | 0 RON | — | 256.902 RON | 108.824 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Profit net | 214.480 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 135.523 RON | 47.734 RON | 0 RON | 0 RON | 106.370 RON | 29.677 RON | 6.521 RON | 151.987 RON | — |
| Pierdere neta | 0 RON | 107.682 RON | 96.944 RON | 151.293 RON | 0 RON | 0 RON | 256.902 RON | 108.824 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | — | 431.486 RON | 470.409 RON | 513.377 RON | 556.344 RON | 1.437.066 RON | 1.459.046 RON | 1.499.195 RON | 1.543.354 RON | 1.585.354 RON | 1.726.686 RON | 76.159 RON | — |
| Active circulante | 292.513 RON | 317.485 RON | 338.042 RON | 339.201 RON | 445.401 RON | 597.347 RON | 891.962 RON | 73.732 RON | 113.684 RON | 165.044 RON | 189.372 RON | 131.588 RON | 200 RON |
| Stocuri | 58 RON | 32.253 RON | 32.253 RON | 32.253 RON | 48.896 RON | 271.238 RON | 350.789 RON | 223 RON | — | 799 RON | 785 RON | — | — |
| Creante | 292.059 RON | 284.327 RON | 296.647 RON | 294.524 RON | 353.463 RON | 300.683 RON | 308.806 RON | 71.007 RON | 31.584 RON | 108.881 RON | 145.529 RON | 90.243 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 396 RON | 905 RON | 9.142 RON | 12.424 RON | 43.042 RON | 25.426 RON | 232.367 RON | 2.502 RON | 82.100 RON | 55.364 RON | 43.058 RON | 41.345 RON | 200 RON |
| Datorii totale | 492.311 RON | 1.163.249 RON | 729.918 RON | 677.101 RON | 674.975 RON | 1.843.166 RON | 2.207.495 RON | 1.172.642 RON | 1.147.930 RON | 1.347.660 RON | 1.529.297 RON | 55.560 RON | 0 RON |
| Capitaluri proprii | -199.798 RON | -414.278 RON | 78.533 RON | 175.477 RON | 326.770 RON | 191.247 RON | 143.513 RON | 400.285 RON | 509.108 RON | 402.738 RON | 386.761 RON | 152.187 RON | 200 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 380.330 RON | 380.330 RON | 380.330 RON | — | 380.330 RON | 380.200 RON | 380.200 RON | 380.200 RON | 380.200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | — |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.