| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2014 | 0 RON | -50 RON | 29.602 RON | — | 56.587 RON | 26.985 RON | — |
| 2013 | 0 RON | -100 RON | 29.602 RON | — | 56.637 RON |
| Indicator | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri |
| 27.035 RON |
| — |
| 2012 | 0 RON | -887 RON | 29.502 RON | — | 56.637 RON | 27.135 RON | 1 |
| 2011 | 3.992 RON | -13.255 RON | 29.445 RON | — | 57.466 RON | 28.021 RON | 1 |
| 2010 | — | -8.533 RON | 26.587 RON | — | 67.863 RON | 41.276 RON | 1 |
| 2009 | 55.327 RON | 28.471 RON | 17.681 RON | — | 46.392 RON | 28.711 RON | 1 |
| 2008 | 6.135 RON | 5.290 RON | 1.296 RON | — | 6.786 RON | 5.490 RON | — |
| 0 RON |
| 0 RON |
| 0 RON |
| 3.992 RON |
| — |
| 55.327 RON |
| 6.135 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 3.992 RON | — | 55.925 RON | 6.135 RON |
| Cheltuieli totale | 50 RON | 100 RON | 887 RON | 17.247 RON | 5.308 RON | 24.676 RON | 692 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 31.249 RON | 5.443 RON |
| Pierdere bruta | 50 RON | 100 RON | 887 RON | 13.255 RON | 5.308 RON | — | — |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 28.471 RON | 5.290 RON |
| Pierdere neta | 50 RON | 100 RON | 887 RON | 13.255 RON | 8.533 RON | — | — |
| Active circulante | 56.587 RON | 56.637 RON | 56.637 RON | 57.466 RON | 67.863 RON | 46.392 RON | 6.786 RON |
| Creante | 5.178 RON | 5.178 RON | 5.178 RON | 5.178 RON | 5.178 RON | 15.035 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 51.409 RON | 51.459 RON | 51.459 RON | 52.288 RON | 62.685 RON | 31.357 RON | 6.786 RON |
| Datorii totale | 29.602 RON | 29.602 RON | 29.502 RON | 29.445 RON | 26.587 RON | 17.681 RON | 1.296 RON |
| Capitaluri proprii | 26.985 RON | 27.035 RON | 27.135 RON | 28.021 RON | 41.276 RON | 28.711 RON | 5.490 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | — |
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 50% |
| persoană |
| 2 deținători în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.