ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
parter
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 313.048 RON | 37.735 RON | 138.283 RON | 117.565 RON | 58.693 RON | 37.975 RON | 1 |
| 2024 | 294.116 RON | 35.923 RON | 5.191 RON | 9.477 RON | 114.561 RON | 118.847 RON | 1 |
| 2023 | 292.823 RON | 36.791 RON | 12.478 RON | 9.214 RON | 86.187 RON | 82.923 RON | 1 |
| 2022 | 257.342 RON | 16.543 RON | 9.248 RON | 14.111 RON | 63.008 RON | 67.871 RON | 1 |
| 2021 | 234.863 RON | 20.321 RON | 11.943 RON | 31.002 RON | 127.007 RON | 146.066 RON | 1 |
| 2020 | 239.513 RON | 22.316 RON | 16.039 RON | 35.951 RON | 333.885 RON | 353.797 RON | 1 |
| 2019 | 277.227 RON | 55.567 RON | 17.688 RON | 44.665 RON | 330.820 RON | 357.797 RON | 1 |
| 2018 | 236.814 RON | 51.949 RON | 6.375 RON | 8.039 RON | 300.566 RON | 302.230 RON | 1 |
| 2017 | 206.797 RON | 60.541 RON | 7.871 RON | 10.344 RON | 247.808 RON | 250.281 RON | 1 |
| 2016 | 161.631 RON | 54.790 RON | 3.568 RON | — | 193.308 RON | 189.740 RON | 1 |
| 2015 | 159.261 RON | 68.625 RON | 2.591 RON | 1.048 RON | 136.493 RON | 134.950 RON | 1 |
| 2014 | 59.035 RON | 19.142 RON | 5.189 RON | 2.834 RON | 68.680 RON | 66.325 RON | 2 |
| 2013 | 23.083 RON | -975 RON | 7.950 RON | 4.987 RON | 50.146 RON | 47.183 RON | 2 |
| 2012 | 44.609 RON | -12.159 RON | 13.094 RON | 7.483 RON | 53.769 RON | 48.158 RON | 2 |
| 2011 | 131.852 RON | 12.064 RON | 11.306 RON | 9.979 RON | 61.643 RON | 60.316 RON | 2 |
| 2010 | 95.504 RON | 15.304 RON | 9.600 RON | 2.841 RON | 55.011 RON | 48.252 RON | 1 |
| 2009 | 93.390 RON | 32.748 RON | 15.905 RON | 3.637 RON | 45.216 RON | 32.948 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 313.048 RON | 294.116 RON | 292.823 RON | 257.342 RON | 234.863 RON | 239.513 RON | 277.227 RON | 236.814 RON | 206.797 RON | 161.631 RON | 159.261 RON | 59.035 RON | 23.083 RON | 44.609 RON | 131.852 RON | 95.504 RON | 93.390 RON |
| Venituri totale | 335.751 RON | 294.895 RON | 302.326 RON | 257.955 RON | 235.287 RON | 239.892 RON | 277.808 RON | 236.916 RON | 206.798 RON | 161.632 RON | 159.304 RON | 59.189 RON | 23.196 RON | 44.609 RON | 131.853 RON | 95.804 RON | 93.390 RON |
| Cheltuieli totale | 292.950 RON | 256.377 RON | 262.571 RON | 238.884 RON | 212.613 RON | 215.377 RON | 219.464 RON | 182.598 RON | 143.437 RON | 101.993 RON | 85.900 RON | 38.271 RON | 23.475 RON | 55.430 RON | 115.833 RON | 76.229 RON | 57.840 RON |
| Profit brut | 42.801 RON | 38.518 RON | 39.755 RON | 19.071 RON | 22.674 RON | 24.515 RON | 58.344 RON | 54.318 RON | 63.361 RON | 59.639 RON | 73.404 RON | 20.918 RON | 0 RON | 0 RON | 16.020 RON | 19.575 RON | 35.550 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 279 RON | 10.821 RON | 0 RON | — | — |
| Profit net | 37.735 RON | 35.923 RON | 36.791 RON | 16.543 RON | 20.321 RON | 22.316 RON | 55.567 RON | 51.949 RON | 60.541 RON | 54.790 RON | 68.625 RON | 19.142 RON | 0 RON | 0 RON | 12.064 RON | 15.304 RON | 32.748 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 975 RON | 12.159 RON | 0 RON | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 117.565 RON | 9.477 RON | 9.214 RON | 14.111 RON | 31.002 RON | 35.951 RON | 44.665 RON | 8.039 RON | 10.344 RON | — | 1.048 RON | 2.834 RON | 4.987 RON | 7.483 RON | 9.979 RON | 2.841 RON | 3.637 RON |
| Active circulante | 58.693 RON | 114.561 RON | 86.187 RON | 63.008 RON | 127.007 RON | 333.885 RON | 330.820 RON | 300.566 RON | 247.808 RON | 193.308 RON | 136.493 RON | 68.680 RON | 50.146 RON | 53.769 RON | 61.643 RON | 55.011 RON | 45.216 RON |
| Stocuri | 11.437 RON | 24.564 RON | 38.012 RON | 23.735 RON | 16.893 RON | 27.629 RON | 27.913 RON | 33.261 RON | 20.290 RON | 13.061 RON | 10.162 RON | 955 RON | 6.178 RON | 5.995 RON | 16.067 RON | 27.659 RON | 23.646 RON |
| Creante | 11.535 RON | 6.183 RON | 7.854 RON | 17.415 RON | 20.317 RON | 18.707 RON | 27.879 RON | 17.478 RON | 8.840 RON | 11.496 RON | 7.535 RON | 1.860 RON | 2.354 RON | 2.962 RON | 2.466 RON | 1.659 RON | 1.785 RON |
| Casa si conturi la banci | 35.721 RON | 83.814 RON | 40.321 RON | 21.858 RON | 89.797 RON | 287.549 RON | 275.028 RON | 249.827 RON | 218.678 RON | 168.751 RON | 118.796 RON | 65.865 RON | 41.614 RON | 44.812 RON | 43.110 RON | 25.693 RON | 19.785 RON |
| Datorii totale | 138.283 RON | 5.191 RON | 12.478 RON | 9.248 RON | 11.943 RON | 16.039 RON | 17.688 RON | 6.375 RON | 7.871 RON | 3.568 RON | 2.591 RON | 5.189 RON | 7.950 RON | 13.094 RON | 11.306 RON | 9.600 RON | 15.905 RON |
| Capitaluri proprii | 37.975 RON | 118.847 RON | 82.923 RON | 67.871 RON | 146.066 RON | 353.797 RON | 357.797 RON | 302.230 RON | 250.281 RON | 189.740 RON | 134.950 RON | 66.325 RON | 47.183 RON | 48.158 RON | 60.316 RON | 48.252 RON | 32.948 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
6 contracte atribuite, in valoare de 8.182 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
6 contracte
8.182 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.941 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.934.337 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.446 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.485 din cele 392.941 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.224.692 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 02.09.2026, 00:30).