ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 96,5% |
| 1 deținător în act | 96,5% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 45.289 RON | 3.772 RON | 18.029 RON | 1.076 RON | 111.710 RON | 94.757 RON | — |
| 2024 | 81.506 RON | 34.449 RON | 14.312 RON | 5.379 RON | 120.737 RON | 111.804 RON | — |
| 2023 | 50.958 RON | 11.202 RON | 10.993 RON | 9.682 RON | 112.293 RON | 110.982 RON | — |
| 2022 | 119.935 RON | 65.904 RON | 4.798 RON | — | 148.057 RON | 143.259 RON | 1 |
| 2021 | 118.858 RON | 56.361 RON | 3.848 RON | — | 149.629 RON | 145.781 RON | 1 |
| 2020 | 77.105 RON | 6.399 RON | 4.441 RON | — | 93.860 RON | 89.419 RON | 1 |
| 2019 | 70.393 RON | 5.665 RON | 6.060 RON | — | 89.080 RON | 83.020 RON | 1 |
| 2018 | 80.348 RON | 8.116 RON | 5.361 RON | — | 163.620 RON | 158.259 RON | 1 |
| 2017 | 51.390 RON | 22.788 RON | 102.615 RON | — | 252.758 RON | 150.143 RON | — |
| 2016 | 192.535 RON | 102.243 RON | 2.273 RON | — | 231.871 RON | 229.598 RON | — |
| 2015 | 107.561 RON | 57.120 RON | 1.356 RON | — | 128.711 RON | 127.355 RON | 0 |
| 2014 | 73.022 RON | 20.728 RON | 565 RON | — | 70.800 RON | 70.235 RON | 1 |
| 2013 | 60.870 RON | 5.819 RON | 8.479 RON | — | 57.986 RON | 49.507 RON | 1 |
| 2012 | 53.324 RON | 1.200 RON | 8.282 RON | — | 51.970 RON | 43.688 RON | 1 |
| 2011 | 63.570 RON | 40.488 RON | 8.273 RON | — | 50.761 RON | 42.488 RON | 1 |
| 2010 | 22.826 RON | 3.442 RON | 3.352 RON | — | 8.794 RON | 5.442 RON | 1 |
| 2009 | 32.865 RON | 2.994 RON | 2.093 RON | — | 7.087 RON | 4.994 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 45.289 RON | 81.506 RON | 50.958 RON | 119.935 RON | 118.858 RON | 77.105 RON | 70.393 RON | 80.348 RON | 51.390 RON | 192.535 RON | 107.561 RON | 73.022 RON | 60.870 RON | 53.324 RON | 63.570 RON | 22.826 RON | 32.865 RON |
| Venituri totale | 45.352 RON | 81.507 RON | 51.301 RON | 120.234 RON | 118.859 RON | 77.111 RON | 70.401 RON | 80.388 RON | 51.390 RON | 192.535 RON | 107.561 RON | 73.022 RON | 60.870 RON | 53.324 RON | 63.570 RON | 22.826 RON | 32.880 RON |
| Cheltuieli totale | 40.868 RON | 40.589 RON | 38.300 RON | 52.140 RON | 61.315 RON | 69.596 RON | 64.032 RON | 71.469 RON | 27.060 RON | 84.516 RON | 47.215 RON | 50.104 RON | 53.225 RON | 50.525 RON | 21.175 RON | 17.376 RON | 28.120 RON |
| Profit brut | 4.484 RON | 40.918 RON | 13.001 RON | 68.094 RON | 57.544 RON | 7.515 RON | 6.369 RON | 8.919 RON | 24.330 RON | 108.019 RON | 60.346 RON | 22.918 RON | 7.645 RON | 2.799 RON | 42.395 RON | 5.450 RON | 4.760 RON |
| Profit net | 3.772 RON | 34.449 RON | 11.202 RON | 65.904 RON | 56.361 RON | 6.399 RON | 5.665 RON | 8.116 RON | 22.788 RON | 102.243 RON | 57.120 RON | 20.728 RON | 5.819 RON | 1.200 RON | 40.488 RON | 3.442 RON | 2.994 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 1.076 RON | 5.379 RON | 9.682 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 111.710 RON | 120.737 RON | 112.293 RON | 148.057 RON | 149.629 RON | 93.860 RON | 89.080 RON | 163.620 RON | 252.758 RON | 231.871 RON | 128.711 RON | 70.800 RON | 57.986 RON | 51.970 RON | 50.761 RON | 8.794 RON | 7.087 RON |
| Stocuri | 561 RON | 2.688 RON | 2.688 RON | 2.688 RON | — | 1.105 RON | 2.155 RON | — | 610 RON | 525 RON | 1.900 RON | 36.407 RON | 6.718 RON | 13.743 RON | 4.699 RON | 3.774 RON | 339 RON |
| Creante | 25.451 RON | 8.075 RON | 9.357 RON | 39.589 RON | 21.586 RON | — | — | — | 1.410 RON | 68.425 RON | 29.510 RON | — | 155 RON | 1.405 RON | 12.645 RON | 1.720 RON | 1.350 RON |
| Casa si conturi la banci | 85.698 RON | 109.974 RON | 100.248 RON | 105.780 RON | 128.043 RON | 92.755 RON | 86.925 RON | 163.620 RON | 250.738 RON | 162.921 RON | 97.301 RON | 34.393 RON | 51.113 RON | 36.822 RON | 33.417 RON | 3.300 RON | 5.398 RON |
| Datorii totale | 18.029 RON | 14.312 RON | 10.993 RON | 4.798 RON | 3.848 RON | 4.441 RON | 6.060 RON | 5.361 RON | 102.615 RON | 2.273 RON | 1.356 RON | 565 RON | 8.479 RON | 8.282 RON | 8.273 RON | 3.352 RON | 2.093 RON |
| Capitaluri proprii | 94.757 RON | 111.804 RON | 110.982 RON | 143.259 RON | 145.781 RON | 89.419 RON | 83.020 RON | 158.259 RON | 150.143 RON | 229.598 RON | 127.355 RON | 70.235 RON | 49.507 RON | 43.688 RON | 42.488 RON | 5.442 RON | 4.994 RON |
| Capital subscris varsat | 2.000 RON | 2.000 RON | 2.000 RON | 2.000 RON | 2.000 RON | 2.000 RON | 2.000 RON | 2.000 RON | 2.000 RON | 2.000 RON | — | 2.000 RON | — | 2.000 RON | 2.000 RON | 2.000 RON | 2.000 RON |
| Nr. mediu salariati | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
1 contract atribuit, in valoare de 297 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
1 contract
297 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.559 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.942.446 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 213.222 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.648 din cele 393.559 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.032 documente la 19.239.988 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 03.09.2026, 08:36).