ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.628.046 RON | 77.962 RON | 472.148 RON | 241.635 RON | 304.228 RON | 78.230 RON | 4 |
| 2024 | 572.131 RON | 18.069 RON | 603.938 RON | 266.644 RON | 420.790 RON | 85.825 RON | 6 |
| 2023 | 345.713 RON | 25.679 RON | 589.917 RON | 292.479 RON | 364.366 RON | 67.756 RON | 5 |
| 2022 | 1.018.034 RON | 106.998 RON | 251.424 RON | 158.802 RON | 199.061 RON | 107.300 RON | 8 |
| 2021 | 539.913 RON | 1.312 RON | 278.687 RON | 80.536 RON | 309.774 RON | 111.623 RON | 7 |
| 2020 | 299.830 RON | 2.485 RON | 303.600 RON | 118.521 RON | 347.187 RON | 162.942 RON | 7 |
| 2019 | 475.588 RON | 59.701 RON | 48.531 RON | 88.656 RON | 117.264 RON | 157.389 RON | 8 |
| 2018 | 355.358 RON | -3.142 RON | 164.371 RON | 424 RON | 255.428 RON | 91.481 RON | 9 |
| 2017 | 582.412 RON | 90.593 RON | 131.100 RON | 11.177 RON | 268.143 RON | 148.220 RON | 6 |
| 2016 | 122.143 RON | 6.000 RON | 81.100 RON | 31.809 RON | 106.918 RON | 57.627 RON | 4 |
| 2015 | 636.320 RON | 65.701 RON | 124.823 RON | 49.293 RON | 127.157 RON | 51.627 RON | 6 |
| 2014 | 287.535 RON | -5.685 RON | 220.691 RON | 78.492 RON | 145.440 RON | 3.241 RON | 7 |
| 2013 | 222.211 RON | 13.114 RON | 66.815 RON | 13.403 RON | 65.125 RON | 11.713 RON | 6 |
| 2012 | 109.738 RON | 407 RON | 36.629 RON | 8.363 RON | 26.866 RON | -1.400 RON | — |
| 2011 | 55.830 RON | -7.872 RON | 28.463 RON | 3.638 RON | 23.018 RON | -1.807 RON | 7 |
| 2010 | 14.680 RON | 5.754 RON | 34.000 RON | 4.962 RON | 35.102 RON | 6.064 RON | — |
| 2009 | 3.960 RON | 110 RON | 1.021 RON | — | 1.331 RON | 310 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.628.046 RON | 572.131 RON | 345.713 RON | 1.018.034 RON | 539.913 RON | 299.830 RON | 475.588 RON | 355.358 RON | 582.412 RON | 122.143 RON | 636.320 RON | 287.535 RON | 222.211 RON | 109.738 RON | 55.830 RON | 14.680 RON | 3.960 RON |
| Venituri totale | 1.482.874 RON | 586.330 RON | 530.273 RON | 949.648 RON | 508.573 RON | 404.834 RON | 479.690 RON | 355.406 RON | 532.247 RON | 151.221 RON | 559.753 RON | 381.556 RON | 222.228 RON | 109.779 RON | 55.833 RON | 14.680 RON | 3.960 RON |
| Cheltuieli totale | 1.382.765 RON | 562.595 RON | 501.136 RON | 832.417 RON | 502.912 RON | 399.484 RON | 415.318 RON | 354.994 RON | 435.801 RON | 139.718 RON | 475.426 RON | 377.846 RON | 202.447 RON | 109.294 RON | 63.515 RON | 7.276 RON | 3.829 RON |
| Profit brut | 100.109 RON | 23.735 RON | 29.137 RON | 117.231 RON | 5.661 RON | 5.350 RON | 64.372 RON | 412 RON | 96.446 RON | 11.503 RON | 84.327 RON | 3.710 RON | 19.781 RON | 485 RON | 0 RON | 7.404 RON | 131 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 7.682 RON | — | — |
| Profit net | 77.962 RON | 18.069 RON | 25.679 RON | 106.998 RON | 1.312 RON | 2.485 RON | 59.701 RON | 0 RON | 90.593 RON | 6.000 RON | 65.701 RON | 0 RON | 13.114 RON | 407 RON | 0 RON | 5.754 RON | 110 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 3.142 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 5.685 RON | 0 RON | 0 RON | 7.872 RON | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 241.635 RON | 266.644 RON | 292.479 RON | 158.802 RON | 80.536 RON | 118.521 RON | 88.656 RON | 424 RON | 11.177 RON | 31.809 RON | 49.293 RON | 78.492 RON | 13.403 RON | 8.363 RON | 3.638 RON | 4.962 RON | — |
| Active circulante | 304.228 RON | 420.790 RON | 364.366 RON | 199.061 RON | 309.774 RON | 347.187 RON | 117.264 RON | 255.428 RON | 268.143 RON | 106.918 RON | 127.157 RON | 145.440 RON | 65.125 RON | 26.866 RON | 23.018 RON | 35.102 RON | 1.331 RON |
| Stocuri | 25.000 RON | 365.571 RON | 308.454 RON | — | 147.319 RON | 180.644 RON | — | — | — | 25.600 RON | — | 117.009 RON | 31.250 RON | 16.716 RON | 3.046 RON | 25.397 RON | — |
| Creante | 217.292 RON | 45.561 RON | 36.189 RON | 66.801 RON | 67.069 RON | 10.244 RON | 5.426 RON | 5.724 RON | 24.057 RON | 5.000 RON | 3.445 RON | 4.256 RON | 5.552 RON | 2.604 RON | 8.508 RON | 1.119 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 61.936 RON | 9.658 RON | 20.123 RON | 132.260 RON | 95.386 RON | 156.299 RON | 111.838 RON | 249.704 RON | 244.086 RON | 76.318 RON | 123.712 RON | 24.175 RON | 28.323 RON | 7.546 RON | 11.464 RON | 8.586 RON | 1.331 RON |
| Cheltuieli in avans | 4.515 RON | 2.329 RON | 828 RON | 861 RON | — | 834 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii totale | 472.148 RON | 603.938 RON | 589.917 RON | 251.424 RON | 278.687 RON | 303.600 RON | 48.531 RON | 164.371 RON | 131.100 RON | 81.100 RON | 124.823 RON | 220.691 RON | 66.815 RON | 36.629 RON | 28.463 RON | 34.000 RON | 1.021 RON |
| Capitaluri proprii | 78.230 RON | 85.825 RON | 67.756 RON | 107.300 RON | 111.623 RON | 162.942 RON | 157.389 RON | 91.481 RON | 148.220 RON | 57.627 RON | 51.627 RON | 3.241 RON | 11.713 RON | -1.400 RON | -1.807 RON | 6.064 RON | 310 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 4 | 6 | 5 | 8 | 7 | 7 | 8 | 9 | 6 | 4 | 6 | 7 | 6 | — | 7 | — | 1 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
14 contracte atribuite, in valoare de 852.810 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 637.226 lei.
Achizitii directe
8 contracte
637.218 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
6 contracte
215.592 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.941 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.934.337 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.446 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.485 din cele 392.941 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.224.692 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 02.09.2026, 00:41).