ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
satul Ștefăneștii de Jos, comuna Ștefăneștii de Jos
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2013 | 0 RON | 8 RON | 50.302 RON | 818 RON | 51.223 RON | 1.739 RON | — |
| 2012 | 31.205 RON | 1.231 RON | 38.736 RON | — | 40.467 RON | 1.731 RON | — |
| Indicator | 2013 | 2012 |
|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON | 31.205 RON |
| Venituri totale | 23 RON | 31.206 RON |
| Cheltuieli totale | 15 RON | 29.618 RON |
| Profit brut | 8 RON | 1.588 RON |
| Profit net | 8 RON | 1.231 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 818 RON | — |
| Active circulante | 51.223 RON | 40.467 RON |
| Stocuri | 48.163 RON | 31.649 RON |
| Creante | 2.685 RON | 2.685 RON |
| Casa si conturi la banci | 375 RON | 6.133 RON |
| Datorii totale | 50.302 RON | 38.736 RON |
| Capitaluri proprii | 1.739 RON | 1.731 RON |
| Capital subscris varsat | 500 RON | 500 RON |