| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016 | 4.904 RON | -2.287 RON | 57.848 RON | — | 770 RON | -57.078 RON | — |
| 2015 | 2.793 RON | 957 RON | 55.428 RON | — | 637 RON |
| Indicator | 2016 | 2015 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri |
| -54.791 RON |
| — |
| 2013 | 968 RON | -3.843 RON | 57.960 RON | — | 2.212 RON | -55.748 RON | — |
| 2012 | 5.768 RON | -4.278 RON | 53.916 RON | — | 2.011 RON | -51.905 RON | — |
| 2011 | 12.138 RON | -9.108 RON | 49.491 RON | — | 1.864 RON | -47.627 RON | — |
| 2010 | 119.011 RON | -36.911 RON | 40.678 RON | — | 2.159 RON | -38.519 RON | — |
| 2009 | 9.272 RON | -1.808 RON | 8.185 RON | 5.601 RON | 976 RON | -1.608 RON | 1 |
| 4.904 RON |
| 2.793 RON |
| 968 RON |
| 5.768 RON |
| 12.138 RON |
| 119.011 RON |
| 9.272 RON |
| Venituri totale | 4.904 RON | 2.793 RON | 968 RON | 5.768 RON | 12.138 RON | 127.214 RON | 18.872 RON |
| Cheltuieli totale | 7.044 RON | 1.752 RON | 4.786 RON | 10.046 RON | 21.246 RON | 162.475 RON | 20.680 RON |
| Profit brut | 0 RON | 1.041 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — |
| Pierdere bruta | 2.140 RON | — | 3.818 RON | 4.278 RON | 9.108 RON | 35.261 RON | 1.808 RON |
| Profit net | 0 RON | 957 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — |
| Pierdere neta | 2.287 RON | 0 RON | 3.843 RON | 4.278 RON | 9.108 RON | 36.911 RON | 1.808 RON |
| Active fixe (imobilizate) | — | — | — | — | — | — | 5.601 RON |
| Active circulante | 770 RON | 637 RON | 2.212 RON | 2.011 RON | 1.864 RON | 2.159 RON | 976 RON |
| Stocuri | — | — | 130 RON | 130 RON | 130 RON | 130 RON | 130 RON |
| Creante | 698 RON | 698 RON | 2.084 RON | 1.649 RON | 1.540 RON | — | 215 RON |
| Casa si conturi la banci | 72 RON | -61 RON | -2 RON | 232 RON | 194 RON | 2.029 RON | 631 RON |
| Datorii totale | 57.848 RON | 55.428 RON | 57.960 RON | 53.916 RON | 49.491 RON | 40.678 RON | 8.185 RON |
| Capitaluri proprii | -57.078 RON | -54.791 RON | -55.748 RON | -51.905 RON | -47.627 RON | -38.519 RON | -1.608 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | — | — | — | — | — | — | 1 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
com. Hărman, sat Podul Olt
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 50% |
| persoană |
| 2 deținători în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.