Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019 | 115 RON | -59.295 RON | 615.170 RON | 105 RON | 1.375.600 RON | 970.663 RON | 0 |
| 2018 | 119.930 RON | -98.833 RON | 620.981 RON | 105 RON | 1.440.706 RON |
| Indicator | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|
| 1.029.958 RON |
| 1 |
| 2017 | 483.788 RON | -94.494 RON | 1.046.140 RON | 389.095 RON | 1.575.708 RON | 1.128.791 RON | 4 |
| 2016 | 456.004 RON | 5.131 RON | 1.007.294 RON | 449.519 RON | 1.570.932 RON | 1.223.285 RON | 5 |
| 2015 | 352.135 RON | -37.932 RON | 1.056.601 RON | 516.042 RON | 1.551.165 RON | 1.218.154 RON | 5 |
| 2014 | 367.487 RON | 7.043 RON | 1.028.282 RON | 588.925 RON | 1.487.895 RON | 1.256.086 RON | 5 |
| 2013 | 334.728 RON | -248.197 RON | 1.083.340 RON | 2.003.306 RON | 329.077 RON | 1.249.043 RON | 6 |
| 2012 | 150.992 RON | -681.158 RON | 1.072.109 RON | 2.215.175 RON | 354.174 RON | 1.497.240 RON | 9 |
| 2011 | 169.248 RON | -387.028 RON | 852.912 RON | 2.517.671 RON | 513.640 RON | 2.178.399 RON | 16 |
| 2010 | 40.272 RON | -304.673 RON | 467.735 RON | 537.338 RON | 295.585 RON | 365.188 RON | 10 |
| 2009 | — | -230.139 RON | 462.536 RON | 201.018 RON | 131.327 RON | -130.139 RON | 3 |
| 2010 |
|---|
| 2009 |
|---|
| Cifra de afaceri | 115 RON | 119.930 RON | 483.788 RON | 456.004 RON | 352.135 RON | 367.487 RON | 334.728 RON | 150.992 RON | 169.248 RON | 40.272 RON | — |
| Venituri totale | 115 RON | 337.249 RON | 462.753 RON | 516.298 RON | 519.996 RON | 459.836 RON | 484.599 RON | 89.941 RON | 452.063 RON | 198.696 RON | 7.936 RON |
| Cheltuieli totale | 59.410 RON | 426.676 RON | 554.460 RON | 507.309 RON | 557.928 RON | 452.793 RON | 732.796 RON | 771.099 RON | 839.091 RON | 501.719 RON | 238.075 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 8.989 RON | 0 RON | 7.043 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — |
| Pierdere bruta | 59.295 RON | 89.427 RON | 91.707 RON | 0 RON | 37.932 RON | 0 RON | 248.197 RON | 681.158 RON | 387.028 RON | 303.023 RON | 230.139 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 5.131 RON | 0 RON | 7.043 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — |
| Pierdere neta | 59.295 RON | 98.833 RON | 94.494 RON | 0 RON | 37.932 RON | 0 RON | 248.197 RON | 681.158 RON | 387.028 RON | 304.673 RON | 230.139 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 105 RON | 105 RON | 389.095 RON | 449.519 RON | 516.042 RON | 588.925 RON | 2.003.306 RON | 2.215.175 RON | 2.517.671 RON | 537.338 RON | 201.018 RON |
| Active circulante | 1.375.600 RON | 1.440.706 RON | 1.575.708 RON | 1.570.932 RON | 1.551.165 RON | 1.487.895 RON | 329.077 RON | 354.174 RON | 513.640 RON | 295.585 RON | 131.327 RON |
| Stocuri | — | — | 75.270 RON | 126.693 RON | 150.824 RON | 118.183 RON | 100.150 RON | 98.386 RON | 295.938 RON | 116.650 RON | 66.387 RON |
| Creante | 1.363.661 RON | 1.426.445 RON | 1.440.083 RON | 1.406.959 RON | 1.375.266 RON | 1.350.000 RON | 219.977 RON | 235.202 RON | 184.801 RON | 128.423 RON | 63.990 RON |
| Casa si conturi la banci | 11.939 RON | 14.261 RON | 60.355 RON | 37.280 RON | 25.075 RON | 19.712 RON | 8.950 RON | 20.586 RON | 32.901 RON | 50.512 RON | 950 RON |
| Cheltuieli in avans | 210.128 RON | 210.128 RON | 210.128 RON | 210.128 RON | 207.548 RON | 207.548 RON | — | — | — | — | 52 RON |
| Datorii totale | 615.170 RON | 620.981 RON | 1.046.140 RON | 1.007.294 RON | 1.056.601 RON | 1.028.282 RON | 1.083.340 RON | 1.072.109 RON | 852.912 RON | 467.735 RON | 462.536 RON |
| Capitaluri proprii | 970.663 RON | 1.029.958 RON | 1.128.791 RON | 1.223.285 RON | 1.218.154 RON | 1.256.086 RON | 1.249.043 RON | 1.497.240 RON | 2.178.399 RON | 365.188 RON | -130.139 RON |
| Capital subscris varsat | 3.108.000 RON | 3.108.000 RON | 3.108.000 RON | 3.108.000 RON | 3.108.000 RON | 3.108.000 RON | 3.108.000 RON | 3.108.000 RON | 3.108.000 RON | 900.000 RON | 100.000 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | 1 | 4 | 5 | 5 | 5 | 6 | 9 | 16 | 10 | 3 |
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2020
ANAF · 30.06.2026
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| firmă | 97,22% |
| persoană | 2,78% |
| persoanăadministrator | — |
| 2 deținători în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.