| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | 80.898 RON | 0 RON | 40.719 RON | — | 40.719 RON | 0 RON | 0 |
| 2020 | 16.800.511 RON | 0 RON | 10.578 RON | — | 10.578 RON |
| Indicator | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|
| 0 RON |
| 267 |
| 2019 | 30.812.681 RON | 0 RON | 13.628.729 RON | 893.994 RON | 13.495.840 RON | 0 RON | 253 |
| 2018 | 27.306.000 RON | 0 RON | 14.230.921 RON | 887.688 RON | 13.641.556 RON | 0 RON | 255 |
| 2017 | 25.973.609 RON | 0 RON | 11.879.974 RON | 526.019 RON | 11.542.192 RON | 0 RON | 267 |
| 2016 | 23.398.522 RON | 0 RON | 12.502.122 RON | 475.453 RON | 12.056.715 RON | 0 RON | 261 |
| 2015 | 21.187.474 RON | 0 RON | 11.631.706 RON | 393.551 RON | 11.062.556 RON | — | 237 |
| 2014 | 21.158.630 RON | 0 RON | 11.676.076 RON | 842.323 RON | 10.799.354 RON | — | 232 |
| 2013 | 26.862.989 RON | 0 RON | 11.879.780 RON | 1.245.581 RON | 10.726.058 RON | — | 282 |
| 2012 | 8.916.424 RON | 0 RON | 22.621.246 RON | 1.692.606 RON | 20.463.071 RON | 0 RON | 321 |
| 2011 | 0 RON | 0 RON | 12.704.347 RON | 2.456.804 RON | 10.239.978 RON | 0 RON | 312 |
| 2010 | — | 0 RON | 12.850.523 RON | 5.732.960 RON | 6.686.275 RON | — | 314 |
| 2009 | — | 0 RON | 16.483.669 RON | 8.026.345 RON | 8.134.819 RON | — | 169 |
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| 2009 |
|---|
| Cifra de afaceri | 80.898 RON | 16.800.511 RON | 30.812.681 RON | 27.306.000 RON | 25.973.609 RON | 23.398.522 RON | 21.187.474 RON | 21.158.630 RON | 26.862.989 RON | 8.916.424 RON | 0 RON | — | — |
| Venituri totale | 80.898 RON | 16.806.424 RON | 30.849.163 RON | 27.315.034 RON | 26.066.848 RON | 23.575.854 RON | 21.324.384 RON | 21.223.564 RON | 27.000.318 RON | 28.199.198 RON | 29.482.780 RON | 29.210.790 RON | 13.521.030 RON |
| Cheltuieli totale | 80.898 RON | 16.806.424 RON | 30.849.163 RON | 27.315.034 RON | 26.066.848 RON | 23.575.854 RON | 21.324.384 RON | 21.223.564 RON | 27.000.318 RON | 28.199.198 RON | 29.482.780 RON | 29.210.790 RON | 13.521.030 RON |
| Active fixe (imobilizate) | — | — | 893.994 RON | 887.688 RON | 526.019 RON | 475.453 RON | 393.551 RON | 842.323 RON | 1.245.581 RON | 1.692.606 RON | 2.456.804 RON | 5.732.960 RON | 8.026.345 RON |
| Active circulante | 40.719 RON | 10.578 RON | 13.495.840 RON | 13.641.556 RON | 11.542.192 RON | 12.056.715 RON | 11.062.556 RON | 10.799.354 RON | 10.726.058 RON | 20.463.071 RON | 10.239.978 RON | 6.686.275 RON | 8.134.819 RON |
| Stocuri | — | — | 9.515 RON | 400 RON | — | 0 RON | 92.973 RON | 114.711 RON | 109.634 RON | 19.294.372 RON | 175.002 RON | 143.599 RON | 1.255.173 RON |
| Creante | — | 3.745 RON | 10.170.718 RON | 11.081.897 RON | 10.445.072 RON | 9.888.519 RON | 10.966.047 RON | 10.680.937 RON | 10.612.358 RON | 1.154.576 RON | 10.058.639 RON | 6.540.887 RON | 6.872.910 RON |
| Casa si conturi la banci | 40.719 RON | 6.833 RON | 3.315.607 RON | 2.559.259 RON | 1.097.120 RON | 2.168.196 RON | 3.536 RON | 3.706 RON | 4.066 RON | 14.123 RON | 6.337 RON | 1.789 RON | 6.736 RON |
| Cheltuieli in avans | — | — | 102.888 RON | 58.116 RON | 70.375 RON | 91.756 RON | 211.185 RON | 214.527 RON | 132.278 RON | 558.586 RON | 258.245 RON | 431.288 RON | 322.505 RON |
| Datorii totale | 40.719 RON | 10.578 RON | 13.628.729 RON | 14.230.921 RON | 11.879.974 RON | 12.502.122 RON | 11.631.706 RON | 11.676.076 RON | 11.879.780 RON | 22.621.246 RON | 12.704.347 RON | 12.850.523 RON | 16.483.669 RON |
| Provizioane | — | — | 863.993 RON | 356.439 RON | 258.612 RON | 121.802 RON | 35.586 RON | 180.128 RON | 224.137 RON | 93.017 RON | 250.680 RON | — | — |
| Nr. mediu salariati | 0 | 267 | 253 | 255 | 267 | 261 | 237 | 232 | 282 | 321 | 312 | 314 | 169 |
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2022
ANAF · 30.06.2026
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| firmă | nepublicat |
| persoană | nepublicat |
| persoanănu mai e administrator | nepublicat |
| persoanăadministrator | — |
| persoanăadministrator | — |
| persoanăadministrator | — |
| persoanăadministrator | — |
| firmăadministrator | — |
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 4 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Afisate primele 50. Pagina persoanei le arata pe toate.