| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019 | 43.008 RON | -9.345 RON | 428.828 RON | — | 488.209 RON | 59.381 RON | — |
| 2018 | 106.688 RON | 2.043 RON | 433.764 RON | — | 502.490 RON |
| Indicator | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|
| 68.726 RON |
| — |
| 2017 | 133.693 RON | -19.789 RON | 457.911 RON | — | 524.594 RON | 66.683 RON | — |
| 2016 | 285.514 RON | 33.735 RON | 653.366 RON | — | 739.838 RON | 86.472 RON | — |
| 2015 | 330.029 RON | 48.000 RON | 224.710 RON | — | 277.447 RON | 52.737 RON | 1 |
| 2014 | 1.151.456 RON | 43.950 RON | 311.856 RON | — | 316.593 RON | 4.737 RON | 1 |
| 2013 | 482.866 RON | 12.420 RON | 412.440 RON | — | 373.227 RON | -39.213 RON | 1 |
| 2012 | 138.571 RON | 3.129 RON | 180.485 RON | — | 128.852 RON | -51.633 RON | 1 |
| 2011 | 71.089 RON | -17.110 RON | 122.652 RON | — | 67.890 RON | -54.762 RON | 1 |
| 2010 | 23.230 RON | -28.903 RON | 83.197 RON | — | 45.545 RON | -37.652 RON | 4 |
| 2009 | — | -9.749 RON | 39.550 RON | — | 30.801 RON | -8.749 RON | — |
| 2010 |
|---|
| 2009 |
|---|
| Cifra de afaceri | 43.008 RON | 106.688 RON | 133.693 RON | 285.514 RON | 330.029 RON | 1.151.456 RON | 482.866 RON | 138.571 RON | 71.089 RON | 23.230 RON | — |
| Venituri totale | 43.008 RON | 106.688 RON | 133.693 RON | 285.514 RON | 330.030 RON | 1.151.489 RON | 487.556 RON | 138.576 RON | 71.094 RON | 23.230 RON | — |
| Cheltuieli totale | 51.062 RON | 101.444 RON | 149.472 RON | 243.213 RON | 272.887 RON | 1.106.827 RON | 472.718 RON | 135.447 RON | 88.204 RON | 50.483 RON | 8.282 RON |
| Profit brut | 0 RON | 5.244 RON | 0 RON | 42.301 RON | 57.143 RON | 44.662 RON | 14.838 RON | 3.129 RON | 0 RON | — | — |
| Pierdere bruta | 8.054 RON | 0 RON | 15.779 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 17.110 RON | 27.253 RON | 8.282 RON |
| Profit net | 0 RON | 2.043 RON | 0 RON | 33.735 RON | 48.000 RON | 43.950 RON | 12.420 RON | 3.129 RON | 0 RON | — | — |
| Pierdere neta | 9.345 RON | 0 RON | 19.789 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 17.110 RON | 28.903 RON | 9.749 RON |
| Active circulante | 488.209 RON | 502.490 RON | 524.594 RON | 739.838 RON | 277.447 RON | 316.593 RON | 373.227 RON | 128.852 RON | 67.890 RON | 45.545 RON | 30.801 RON |
| Stocuri | 267.785 RON | 290.589 RON | 384.086 RON | 515.387 RON | 253.430 RON | 280.353 RON | 178.939 RON | 118.884 RON | 52.541 RON | 37.565 RON | 29.914 RON |
| Creante | 220.424 RON | 211.588 RON | 58.699 RON | 164.108 RON | 18.790 RON | 23.140 RON | 137.786 RON | 9.426 RON | 2.211 RON | 5.380 RON | — |
| Casa si conturi la banci | — | 313 RON | 81.809 RON | 60.343 RON | 5.227 RON | 13.100 RON | 56.502 RON | 542 RON | 13.138 RON | 2.600 RON | 887 RON |
| Datorii totale | 428.828 RON | 433.764 RON | 457.911 RON | 653.366 RON | 224.710 RON | 311.856 RON | 412.440 RON | 180.485 RON | 122.652 RON | 83.197 RON | 39.550 RON |
| Capitaluri proprii | 59.381 RON | 68.726 RON | 66.683 RON | 86.472 RON | 52.737 RON | 4.737 RON | -39.213 RON | -51.633 RON | -54.762 RON | -37.652 RON | -8.749 RON |
| Capital subscris varsat | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | — | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON |
| Nr. mediu salariati | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 4 | — |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| persoanăadministrator |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.