| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3.155.367 RON | 142.847 RON | 212.876 RON | 747.763 RON | 423.690 RON | 958.577 RON | 9 |
| 2024 | 2.392.736 RON | 211.247 RON | 223.716 RON | 691.010 RON | 348.436 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| 815.730 RON |
| 8 |
| 2023 | 2.237.728 RON | 119.071 RON | 464.858 RON | 589.190 RON | 516.903 RON | 641.235 RON | 8 |
| 2022 | 1.893.707 RON | 266.557 RON | 358.421 RON | 344.551 RON | 536.034 RON | 522.164 RON | 8 |
| 2021 | 1.730.108 RON | 143.327 RON | 324.137 RON | 389.713 RON | 190.031 RON | 255.607 RON | 9 |
| 2020 | 1.912.447 RON | 46.336 RON | 235.465 RON | 105.246 RON | 242.463 RON | 112.280 RON | 8 |
| 2019 | 1.255.362 RON | -20.011 RON | 146.720 RON | 11.552 RON | 201.043 RON | 65.943 RON | 6 |
| 2018 | 903.179 RON | 69.686 RON | 69.988 RON | 8.275 RON | 147.667 RON | 85.954 RON | 4 |
| 2017 | 116.045 RON | 1.605 RON | 11.415 RON | — | 27.836 RON | 16.421 RON | 2 |
| 2016 | 92.218 RON | 6.094 RON | 12.795 RON | — | 27.611 RON | 14.816 RON | 2 |
| 2015 | 94.590 RON | 6.335 RON | 17.597 RON | — | 26.320 RON | 8.723 RON | 2 |
| 2014 | 49.392 RON | -7.119 RON | 16.294 RON | 83 RON | 18.598 RON | 2.387 RON | 3 |
| 2013 | 53.400 RON | 11.282 RON | 8.614 RON | 792 RON | 17.329 RON | 9.507 RON | 3 |
| 2012 | 11.350 RON | -1.408 RON | 3.455 RON | 1.292 RON | 388 RON | -1.775 RON | 1 |
| 2011 | 13.950 RON | 1.540 RON | 3.638 RON | 1.792 RON | 1.296 RON | -550 RON | 1 |
| 2010 | 12.000 RON | -1.575 RON | 2.896 RON | — | 806 RON | -2.090 RON | 1 |
| 2009 | 7.700 RON | -1.015 RON | 2.091 RON | — | 1.576 RON | -515 RON | 1 |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| 2009 |
|---|
| Cifra de afaceri | 3.155.367 RON | 2.392.736 RON | 2.237.728 RON | 1.893.707 RON | 1.730.108 RON | 1.912.447 RON | 1.255.362 RON | 903.179 RON | 116.045 RON | 92.218 RON | 94.590 RON | 49.392 RON | 53.400 RON | 11.350 RON | 13.950 RON | 12.000 RON | 7.700 RON |
| Venituri totale | 3.428.953 RON | 3.011.787 RON | 2.342.712 RON | 1.898.993 RON | 1.739.575 RON | 1.913.659 RON | 1.267.158 RON | 911.950 RON | 116.342 RON | 92.218 RON | 94.591 RON | 49.397 RON | 53.400 RON | 11.350 RON | |||
| Cheltuieli totale | 3.246.584 RON | 2.722.434 RON | 2.200.639 RON | 1.613.448 RON | 1.578.898 RON | 1.848.545 RON | 1.274.486 RON | 833.191 RON | 113.576 RON | 84.500 RON | 85.419 RON | 55.034 RON | 40.575 RON | 12.558 RON | |||
| Profit brut | 182.369 RON | 289.353 RON | 142.073 RON | 285.545 RON | 160.677 RON | 65.114 RON | 0 RON | 78.759 RON | 2.766 RON | 7.718 RON | 9.172 RON | 0 RON | 12.825 RON | 0 RON | |||
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 7.328 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 5.637 RON | 0 RON | 1.208 RON | |||
| Profit net | 142.847 RON | 211.247 RON | 119.071 RON | 266.557 RON | 143.327 RON | 46.336 RON | 0 RON | 69.686 RON | 1.605 RON | 6.094 RON | 6.335 RON | 0 RON | 11.282 RON | 0 RON | |||
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 20.011 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 7.119 RON | 0 RON | 1.408 RON | |||
| Active fixe (imobilizate) | 747.763 RON | 691.010 RON | 589.190 RON | 344.551 RON | 389.713 RON | 105.246 RON | 11.552 RON | 8.275 RON | — | — | — | 83 RON | 792 RON | 1.292 RON | |||
| Active circulante | 423.690 RON | 348.436 RON | 516.903 RON | 536.034 RON | 190.031 RON | 242.463 RON | 201.043 RON | 147.667 RON | 27.836 RON | 27.611 RON | 26.320 RON | 18.598 RON | 17.329 RON | 388 RON | |||
| Stocuri | 339.979 RON | 272.055 RON | 442.377 RON | 415.871 RON | 105.247 RON | 195.355 RON | 161.375 RON | 120.869 RON | 16.018 RON | 20.709 RON | 18.203 RON | 18.015 RON | 15.524 RON | 0 RON | |||
| Creante | 13.684 RON | 52.052 RON | 47.794 RON | 7.442 RON | 56.745 RON | 27.527 RON | 5.592 RON | 4.740 RON | 2.650 RON | 1.550 RON | 3.800 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | |||
| Casa si conturi la banci | 70.027 RON | 24.329 RON | 26.732 RON | 112.721 RON | 28.039 RON | 19.581 RON | 34.076 RON | 22.058 RON | 9.168 RON | 5.352 RON | 4.317 RON | 583 RON | 1.805 RON | 388 RON | |||
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | — | 36 RON | 68 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | ||
| Datorii totale | 212.876 RON | 223.716 RON | 464.858 RON | 358.421 RON | 324.137 RON | 235.465 RON | 146.720 RON | 69.988 RON | 11.415 RON | 12.795 RON | 17.597 RON | 16.294 RON | 8.614 RON | 3.455 RON | |||
| Capitaluri proprii | 958.577 RON | 815.730 RON | 641.235 RON | 522.164 RON | 255.607 RON | 112.280 RON | 65.943 RON | 85.954 RON | 16.421 RON | 14.816 RON | 8.723 RON | 2.387 RON | 9.507 RON | -1.775 RON | |||
| Capital subscris varsat | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | — | 500 RON | 500 RON | 500 RON | |||
| Nr. mediu salariati | 9 | 8 | 8 | 8 | 9 | 8 | 6 | 4 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 1 | 1 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
| 13.950 RON |
| 12.000 RON |
| 7.700 RON |
| 11.766 RON |
| 11.925 RON |
| 8.484 RON |
| 2.184 RON |
| 75 RON |
| — |
| 0 RON |
| — |
| 784 RON |
| 1.540 RON |
| — |
| — |
| 0 RON |
| 1.575 RON |
| 1.015 RON |
| 1.792 RON |
| — |
| — |
| 1.296 RON |
| 806 RON |
| 1.576 RON |
| — |
| — |
| — |
| 183 RON |
| — |
| — |
| 1.113 RON |
| 806 RON |
| 1.576 RON |
| — |
| — |
| 3.638 RON |
| 2.896 RON |
| 2.091 RON |
| -550 RON |
| -2.090 RON |
| -515 RON |
| 500 RON |
| 500 RON |
| 500 RON |
| 1 |
| 1 |
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.