ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 351.273 RON | -85.896 RON | 468.148 RON | 30.954 RON | 314.705 RON | -122.489 RON | 2 |
| 2024 | 463.050 RON | -91.834 RON | 427.595 RON | 48.729 RON | 342.273 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| -36.593 RON |
| 3 |
| 2023 | 552.909 RON | -128.759 RON | 422.454 RON | 68.355 RON | 397.421 RON | 55.241 RON | 3 |
| 2022 | 667.174 RON | -80.136 RON | 355.054 RON | 87.981 RON | 439.153 RON | 183.999 RON | 3 |
| 2021 | 564.507 RON | -136.879 RON | 265.574 RON | 81.187 RON | 436.603 RON | 264.135 RON | 3 |
| 2020 | 501.291 RON | -83.913 RON | 222.644 RON | 99.197 RON | 512.542 RON | 401.014 RON | 4 |
| 2019 | 575.694 RON | -81.899 RON | 204.794 RON | 117.675 RON | 560.127 RON | 484.927 RON | 7 |
| 2018 | 676.406 RON | -77.477 RON | 114.030 RON | 27.679 RON | 652.250 RON | 566.826 RON | 9 |
| 2017 | 933.592 RON | 52.394 RON | 110.249 RON | — | 754.714 RON | 644.303 RON | 6 |
| 2016 | 801.998 RON | 141.392 RON | 206.823 RON | — | 809.942 RON | 591.909 RON | 4 |
| 2015 | 633.647 RON | 42.156 RON | 279.180 RON | — | 733.667 RON | 450.517 RON | 3 |
| 2014 | 562.776 RON | 31.318 RON | 353.992 RON | — | 785.583 RON | 408.362 RON | 3 |
| 2013 | 369.582 RON | 33.993 RON | 194.961 RON | — | 572.005 RON | 377.044 RON | 3 |
| 2012 | 149.483 RON | 50.523 RON | 70.390 RON | 2.060 RON | 411.381 RON | 343.051 RON | 1 |
| 2011 | 205.732 RON | 79.273 RON | 92.524 RON | 5.149 RON | 388.817 RON | 292.527 RON | 1 |
| 2010 | 129.551 RON | 4.678 RON | 50.322 RON | 8.238 RON | 255.338 RON | 213.254 RON | 1 |
| 2009 | 415.189 RON | 208.376 RON | 69.562 RON | — | 251.043 RON | 208.576 RON | 1 |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| 2009 |
|---|
| Cifra de afaceri | 351.273 RON | 463.050 RON | 552.909 RON | 667.174 RON | 564.507 RON | 501.291 RON | 575.694 RON | 676.406 RON | 933.592 RON | 801.998 RON | 633.647 RON | 562.776 RON | 369.582 RON | 149.483 RON | 205.732 RON | 129.551 RON | 415.189 RON |
| Venituri totale | 350.771 RON | 451.999 RON | 534.555 RON | 662.711 RON | 561.207 RON | 495.060 RON | 565.352 RON | 672.199 RON | 936.074 RON | 798.791 RON | 634.417 RON | 563.000 RON | 369.974 RON | 149.661 RON | |||
| Cheltuieli totale | 427.826 RON | 535.132 RON | 658.076 RON | 736.730 RON | 692.512 RON | 574.236 RON | 641.598 RON | 742.981 RON | 871.451 RON | 630.262 RON | 584.231 RON | 525.717 RON | 329.228 RON | 94.648 RON | |||
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 64.623 RON | 168.529 RON | 50.186 RON | 37.283 RON | 40.746 RON | 55.013 RON | |||
| Pierdere bruta | 77.055 RON | 83.133 RON | 123.521 RON | 74.019 RON | 131.305 RON | 79.176 RON | 76.246 RON | 70.782 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | |||
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 52.394 RON | 141.392 RON | 42.156 RON | 31.318 RON | 33.993 RON | 50.523 RON | |||
| Pierdere neta | 85.896 RON | 91.834 RON | 128.759 RON | 80.136 RON | 136.879 RON | 83.913 RON | 81.899 RON | 77.477 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | |||
| Active fixe (imobilizate) | 30.954 RON | 48.729 RON | 68.355 RON | 87.981 RON | 81.187 RON | 99.197 RON | 117.675 RON | 27.679 RON | — | — | — | — | — | 2.060 RON | |||
| Active circulante | 314.705 RON | 342.273 RON | 397.421 RON | 439.153 RON | 436.603 RON | 512.542 RON | 560.127 RON | 652.250 RON | 754.714 RON | 809.942 RON | 733.667 RON | 785.583 RON | 572.005 RON | 411.381 RON | |||
| Stocuri | 181.021 RON | 203.494 RON | 215.498 RON | 329.239 RON | 377.306 RON | 456.059 RON | 518.327 RON | 577.279 RON | 582.083 RON | 629.218 RON | 302.259 RON | 179.601 RON | 109.500 RON | 34.301 RON | |||
| Creante | 130.910 RON | 105.326 RON | 141.176 RON | 90.640 RON | 26.550 RON | 922 RON | 32.022 RON | 25.924 RON | 84.688 RON | 132.078 RON | 248.700 RON | 474.339 RON | 410.663 RON | 181.115 RON | |||
| Casa si conturi la banci | 2.774 RON | 33.453 RON | 40.747 RON | 19.274 RON | 32.747 RON | 55.561 RON | 9.778 RON | 49.047 RON | 87.943 RON | 48.646 RON | 182.708 RON | 131.643 RON | 51.842 RON | 195.965 RON | |||
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | 12.081 RON | 12.081 RON | 12.081 RON | 12.081 RON | 12.081 RON | 1.089 RON | — | — | — | — | — | — | |||
| Datorii totale | 468.148 RON | 427.595 RON | 422.454 RON | 355.054 RON | 265.574 RON | 222.644 RON | 204.794 RON | 114.030 RON | 110.249 RON | 206.823 RON | 279.180 RON | 353.992 RON | 194.961 RON | 70.390 RON | |||
| Provizioane | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 23.229 RON | — | — | — | ||
| Venituri in avans | 0 RON | — | 162 RON | 162 RON | 162 RON | 162 RON | 162 RON | 162 RON | 162 RON | 11.210 RON | 3.970 RON | — | — | — | |||
| Capitaluri proprii | -122.489 RON | -36.593 RON | 55.241 RON | 183.999 RON | 264.135 RON | 401.014 RON | 484.927 RON | 566.826 RON | 644.303 RON | 591.909 RON | 450.517 RON | 408.362 RON | 377.044 RON | 343.051 RON | |||
| Capital subscris varsat | 45.200 RON | 45.200 RON | 45.200 RON | 45.200 RON | 45.200 RON | 45.200 RON | 45.200 RON | 45.200 RON | 45.200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | |||
| Nr. mediu salariati | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 4 | 7 | 9 | 6 | 4 | 3 | 3 | 3 | 1 | 1 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 50% |
| persoană |
| 205.800 RON |
| 129.587 RON |
| 414.872 RON |
| 120.353 RON |
| 117.840 RON |
| 194.050 RON |
| 85.447 RON |
| 11.747 RON |
| 220.822 RON |
| 0 RON |
| — |
| — |
| 79.273 RON |
| 4.678 RON |
| 208.376 RON |
| 0 RON |
| — |
| — |
| 5.149 RON |
| 8.238 RON |
| — |
| 388.817 RON |
| 255.338 RON |
| 251.043 RON |
| 7.882 RON |
| 13.627 RON |
| 34.181 RON |
| 170.188 RON |
| 151.075 RON |
| 139.357 RON |
| 210.747 RON |
| 90.636 RON |
| 77.505 RON |
| — |
| — |
| 27.095 RON |
| 92.524 RON |
| 50.322 RON |
| 69.562 RON |
| — |
| — |
| 8.915 RON |
| — |
| — |
| 292.527 RON |
| 213.254 RON |
| 208.576 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 1 |
| 1 |
| 2 deținători în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.