ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Fără denumire: codul înseamnă altceva în Rev.2 față de Rev.3, iar revizia nu e înregistrată.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 95.000 RON | 6.585 RON | 17.509 RON | 0 RON | 35.438 RON | 17.929 RON | 2 |
| 2024 | 243.300 RON | 156.248 RON | 8.203 RON | 866 RON | 174.929 RON | 167.592 RON | 1 |
| 2023 | 129.946 RON | 37.196 RON | 9.572 RON | 1.733 RON | 56.379 RON | 48.540 RON | 2 |
| 2022 | 195.950 RON | 93.629 RON | 10.066 RON | 2.600 RON | 112.439 RON | 104.973 RON | 3 |
| 2021 | 119.000 RON | 43.441 RON | 0 RON | — | 54.785 RON | 54.785 RON | 2 |
| 2020 | 136.000 RON | 6.890 RON | 48.325 RON | — | 66.559 RON | 18.234 RON | 4 |
| 2019 | — | 0 RON | 0 RON | — | 11.344 RON | 11.344 RON | — |
| 2018 | — | 0 RON | 0 RON | 600 RON | — | 600 RON | — |
| 2014 | 44.000 RON | 33.944 RON | 2.310 RON | 23.200 RON | 13.654 RON | 34.544 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 95.000 RON | 243.300 RON | 129.946 RON | 195.950 RON | 119.000 RON | 136.000 RON | — | — | 44.000 RON |
| Venituri totale | 95.000 RON | 243.300 RON | 129.946 RON | 195.950 RON | 119.000 RON | 138.000 RON | 0 RON | 0 RON | 44.000 RON |
| Cheltuieli totale | 87.484 RON | 84.668 RON | 91.477 RON | 100.401 RON | 74.369 RON | 129.800 RON | — | — | 7.086 RON |
| Profit brut | 7.516 RON | 158.632 RON | 38.469 RON | 95.549 RON | 44.631 RON | 8.200 RON | 0 RON | 0 RON | 36.914 RON |
| Profit net | 6.585 RON | 156.248 RON | 37.196 RON | 93.629 RON | 43.441 RON | 6.890 RON | 0 RON | 0 RON | 33.944 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 0 RON | 866 RON | 1.733 RON | 2.600 RON | — | — | — | 600 RON | 23.200 RON |
| Active circulante | 35.438 RON | 174.929 RON | 56.379 RON | 112.439 RON | 54.785 RON | 66.559 RON | 11.344 RON | — | 13.654 RON |
| Creante | 12.540 RON | 129.700 RON | 25.000 RON | 80.520 RON | 13.300 RON | 66.000 RON | — | — | — |
| Casa si conturi la banci | 22.898 RON | 45.229 RON | 31.379 RON | 31.919 RON | 41.485 RON | 559 RON | 11.344 RON | — | 13.654 RON |
| Datorii totale | 17.509 RON | 8.203 RON | 9.572 RON | 10.066 RON | 0 RON | 48.325 RON | 0 RON | 0 RON | 2.310 RON |
| Capitaluri proprii | 17.929 RON | 167.592 RON | 48.540 RON | 104.973 RON | 54.785 RON | 18.234 RON | 11.344 RON | 600 RON | 34.544 RON |
| Capital subscris varsat | 600 RON | 600 RON | 600 RON | 600 RON | 600 RON | 600 RON | 600 RON | 600 RON | 600 RON |
| Nr. mediu salariati | 2 | 1 | 2 | 3 | 2 | 4 | — | — | — |