Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
Denumiri
o singura denumire cunoscuta
Coduri CAEN
2 coduri
2009 – 20189601 — Spălarea și curățarea (uscată) articolelor textile și a produselor din blanăCAEN Rev. 2
2019 – 20254520 — Întreținerea și repararea autovehiculelorCAEN Rev. 2
In functiune
ONRC · 22.08.2026
Activa fiscal
ANAF · 19.08.2026
Platitor TVAdin 12.03.2009
La incasare
Nu
Split TVA
Nu
ANAF · 19.08.2026
Datorii la statnu figureaza pe lista ANAF din 30.06.2026
ANAF · 30.06.2026
Constatator negativse verifica…
conform SEAP
Cifra de afaceri (2025)
1.704.341 RON↓ -3.1%
Profit / Pierdere
33.190 RON↑ +262.9%
Nr. mediu salariati
5↓ -16.7%
Indicatori financiari
2009–2025MFP · 19.08.2026
An
Cifra de afaceri
Profit / Pierdere
Datorii totale
Active fixe
Active circulante
Capitaluri proprii
Nr. salariati
2025
1.704.341 RON
33.190 RON
666.756 RON
368.854 RON
705.775 RON
406.308 RON
5
2024
1.758.642 RON
9.146 RON
342.779 RON
424.955 RON
315.927 RON
Vezi bilantul detaliat
Indicator
2025
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
Informatii firma
Vizibil după autentificare
ONRC · 08.07.2026ANAF · 03.09.2026MO IV · 29.08.2026
Date de contact
Telefon
Email
—
Website
—
Forma de organizare
SRL
Activitate
Cod CAEN principal
4520 — Întreținerea și repararea autovehiculelorCAEN Rev. 2(evidența ANAF, văzut la 06.07.2026)
Coduri CAEN secundare
3831 — Demontarea (dezasamblarea) mașinilor și echipamentelor scoase din uz pentru recuperarea materialelorCAEN Rev. 2
4511 — Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone)CAEN Rev. 2
4519 — Comerț cu alte autovehiculeCAEN Rev. 2
Vezi inca 23 de coduri CAEN secundare →↑ Ascunde
4531 — Comerț cu ridicata de piese și accesorii pentru autovehiculeCAEN Rev. 2
4532 — Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehiculeCAEN Rev. 2
4540 — Comerț cu motociclete, piese și accesorii aferente; întreținerea și repararea motocicletelor
Sediu
Sediu principal
0, Sat Vadu Crișului, Comuna Vadu Crișului, Bihor, 0vezi adresa →
Sedii secundare si puncte de lucru
—
Sucursale UE
—
CAEN Rev. 2
4778 — Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializateCAEN Rev. 2
4789 — Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produseCAEN Rev. 2
4791 — Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin InternetCAEN Rev. 2
4799 — Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelorCAEN Rev. 2
4941 — Transporturi rutiere de mărfuriCAEN Rev. 2
4942 — Servicii de mutareCAEN Rev. 2
5221 — Activități de servicii anexe pentru transporturi terestreCAEN Rev. 2
5229 — Alte activități anexe transporturilorCAEN Rev. 2
5320 — Alte activități poștale și de curierCAEN Rev. 2
5630 — Baruri și alte activități de servire a băuturilorCAEN Rev. 2
6820 — Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriateCAEN Rev. 2
7022 — Activități de consultanță pentru afaceri și managementCAEN Rev. 2
7320 — Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publiceCAEN Rev. 2
8110 — Activități de servicii suport combinateCAEN Rev. 2
8121 — Activități generale de curățenie a clădirilorCAEN Rev. 2
8122 — Activități specializate de curățenieCAEN Rev. 2
8129 — Alte activități de curățenieCAEN Rev. 2
8130 — Activități de întreținere peisagisticăCAEN Rev. 2
8299 — Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.CAEN Rev. 2
9609 — Alte activități de servicii n.c.a.CAEN Rev. 2
Firme partenere
nicio oferta depusa in SICAP
Firma nu apare in nicio declaratie de participare din SICAP — nu a depus oferte, deci nu are cu cine sa fi licitat impreuna.
397.418 RON
6
2023
1.398.867 RON
1.645 RON
571.564 RON
541.096 RON
418.740 RON
388.272 RON
4
2022
1.261.127 RON
68.925 RON
323.120 RON
303.445 RON
432.435 RON
386.627 RON
5
2021
959.283 RON
22.580 RON
300.550 RON
449.272 RON
194.661 RON
317.702 RON
5
2020
839.091 RON
23.445 RON
420.178 RON
429.832 RON
311.087 RON
295.123 RON
4
2019
1.100.861 RON
104.784 RON
456.221 RON
612.881 RON
115.901 RON
271.678 RON
5
2018
867.075 RON
8.059 RON
614.460 RON
594.263 RON
187.091 RON
166.894 RON
5
2017
1.120.891 RON
7.225 RON
551.370 RON
143.221 RON
566.985 RON
158.836 RON
5
2016
886.067 RON
72.692 RON
310.962 RON
104.108 RON
358.465 RON
151.611 RON
4
2015
606.874 RON
11.585 RON
222.988 RON
116.628 RON
185.279 RON
78.919 RON
3
2014
581.317 RON
1.001 RON
358.008 RON
61.340 RON
164.003 RON
-132.665 RON
2
2013
371.729 RON
-74.903 RON
442.420 RON
66.049 RON
242.705 RON
-133.666 RON
2
2012
244.797 RON
-59.428 RON
188.299 RON
44.082 RON
85.454 RON
-58.763 RON
1
2011
106.369 RON
356 RON
78.161 RON
34.764 RON
44.062 RON
665 RON
1
2010
84.574 RON
-52 RON
52.557 RON
38.984 RON
13.882 RON
309 RON
—
2009
13.471 RON
161 RON
50.943 RON
42.057 RON
9.247 RON
361 RON
—
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
Cifra de afaceri
1.704.341 RON
1.758.642 RON
1.398.867 RON
1.261.127 RON
959.283 RON
839.091 RON
1.100.861 RON
867.075 RON
1.120.891 RON
886.067 RON
606.874 RON
581.317 RON
371.729 RON
244.797 RON
106.369 RON
84.574 RON
13.471 RON
Venituri totale
1.730.064 RON
1.766.593 RON
1.549.898 RON
1.538.213 RON
963.594 RON
1.166.764 RON
1.100.862 RON
867.925 RON
1.257.082 RON
886.072 RON
821.889 RON
581.327 RON
372.131 RON
244.798 RON
Cheltuieli totale
1.684.726 RON
1.755.909 RON
1.543.346 RON
1.455.486 RON
935.600 RON
1.139.676 RON
981.218 RON
857.390 RON
1.247.359 RON
799.534 RON
808.097 RON
580.135 RON
447.034 RON
304.226 RON
Profit brut
45.338 RON
10.684 RON
6.552 RON
82.727 RON
27.994 RON
27.088 RON
119.644 RON
10.535 RON
9.723 RON
86.538 RON
13.792 RON
1.192 RON
0 RON
0 RON
Pierdere bruta
0 RON
0 RON
0 RON
0 RON
0 RON
0 RON
0 RON
0 RON
0 RON
0 RON
—
0 RON
74.903 RON
59.428 RON
Profit net
33.190 RON
9.146 RON
1.645 RON
68.925 RON
22.580 RON
23.445 RON
104.784 RON
8.059 RON
7.225 RON
72.692 RON
11.585 RON
1.001 RON
0 RON
0 RON
Pierdere neta
0 RON
0 RON
0 RON
0 RON
0 RON
0 RON
0 RON
0 RON
0 RON
0 RON
0 RON
0 RON
74.903 RON
59.428 RON
Active fixe (imobilizate)
368.854 RON
424.955 RON
541.096 RON
303.445 RON
449.272 RON
429.832 RON
612.881 RON
594.263 RON
143.221 RON
104.108 RON
116.628 RON
61.340 RON
66.049 RON
44.082 RON
Active circulante
705.775 RON
315.927 RON
418.740 RON
432.435 RON
194.661 RON
311.087 RON
115.901 RON
187.091 RON
566.985 RON
358.465 RON
185.279 RON
164.003 RON
242.705 RON
85.454 RON
Stocuri
265.066 RON
101.317 RON
123.605 RON
207.651 RON
152.618 RON
178.553 RON
5.928 RON
100.857 RON
8.583 RON
2.043 RON
12.410 RON
41.742 RON
104.230 RON
20.495 RON
Creante
262.293 RON
151.022 RON
76.208 RON
150.413 RON
31.755 RON
108.899 RON
51.851 RON
42.047 RON
27.563 RON
24.101 RON
103.906 RON
47.386 RON
105.949 RON
53.725 RON
Casa si conturi la banci
178.416 RON
63.588 RON
218.927 RON
74.371 RON
10.288 RON
23.635 RON
58.122 RON
44.187 RON
530.839 RON
332.321 RON
68.963 RON
74.875 RON
32.526 RON
11.234 RON
Cheltuieli in avans
0 RON
—
—
19 RON
19 RON
82 RON
—
—
—
—
—
—
—
—
Datorii totale
666.756 RON
342.779 RON
571.564 RON
323.120 RON
300.550 RON
420.178 RON
456.221 RON
614.460 RON
551.370 RON
310.962 RON
222.988 RON
358.008 RON
442.420 RON
188.299 RON
Venituri in avans
1.565 RON
685 RON
—
26.152 RON
25.700 RON
25.700 RON
883 RON
—
—
—
—
—
—
—
Capitaluri proprii
406.308 RON
397.418 RON
388.272 RON
386.627 RON
317.702 RON
295.123 RON
271.678 RON
166.894 RON
158.836 RON
151.611 RON
78.919 RON
-132.665 RON
-133.666 RON
-58.763 RON
Capital subscris varsat
200.200 RON
200.200 RON
200.200 RON
200.200 RON
200.200 RON
200.200 RON
200.200 RON
200.200 RON
200.200 RON
200.200 RON
—
200 RON
200 RON
200 RON
Nr. mediu salariati
5
6
4
5
5
4
5
5
5
4
3
2
2
1
1
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
ATENȚIE: Căutarea se face după numele firmei, așa că pot apărea rezultate pentru alte companii cu denumiri similare.Pentru a confirma că dosarul aparține firmei căutate și pentru a-i vedea calitatea în proces, dați click pe link-ul dosarului.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
59 de contracte atribuite, in valoare de 242.455 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 242.514 lei.
Achizitii directe
59 de contracte
242.455 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
0 contracte
0 lei
Cum se citesc cifrele — si ce nu putem sti
„Castigat” si „executat” sunt lucruri diferite
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Ce inseamna „in derulare”
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
De ce «Castigat» poate fi mic, desi firma a "Executat" mult
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
De unde stim ca un contract chiar a fost executat
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.559 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.942.446 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 222.691 de documente constatatoare — adica sub 5,7% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 66.676 din cele 393.559 au macar un document publicat, adica 16,9%. Pentru celelalte 83,1% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.032 documente la 19.239.988 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 153 de zile de la data documentului, iar 28,4% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Cum calculam cand documentul lipseste
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
daca perioada s-a incheiat, il consideram executat;
daca nu s-a incheiat, il trecem la „in derulare”.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Ce nu putem sti
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 03.09.2026, 17:47).
Vecinii nu se pot numara: adresa publicata nu ajunge nici pana la strada, deci cheia ar aduna toata localitatea.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.