ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 263.343 RON | 114.651 RON | 219.467 RON | 0 RON | 18.202 RON | -201.265 RON | 1 |
| 2024 | 173.091 RON | 51.319 RON | 338.402 RON | 0 RON | 22.308 RON | -315.915 RON | 1 |
| 2023 | 93.365 RON | -65.939 RON | 385.076 RON | 661 RON | 17.107 RON | -367.234 RON | 2 |
| 2022 | 30.770 RON | -89.306 RON | 330.832 RON | 9.832 RON | 19.705 RON | -301.295 RON | 2 |
| 2021 | 68.267 RON | -72.628 RON | 256.944 RON | 18.882 RON | 26.073 RON | -211.989 RON | 2 |
| 2020 | 14.875 RON | -125.557 RON | 177.119 RON | 28.754 RON | 9.005 RON | -139.360 RON | 2 |
| 2019 | 191.778 RON | 35.960 RON | 125.774 RON | 38.626 RON | 73.091 RON | -13.803 RON | 4 |
| 2018 | 124.751 RON | 15.651 RON | 67.810 RON | 5.824 RON | 12.222 RON | -49.764 RON | 4 |
| 2017 | 53.143 RON | -25.793 RON | 92.265 RON | 0 RON | 25.630 RON | -65.415 RON | 2 |
| 2016 | 30.555 RON | -39.862 RON | 61.249 RON | 3.021 RON | 17.689 RON | -39.622 RON | 2 |
| 2015 | 396.674 RON | 30.565 RON | 162.866 RON | 11.945 RON | 199.697 RON | 50.527 RON | 5 |
| 2014 | 247.016 RON | 50.287 RON | 29.843 RON | 36.976 RON | 39.610 RON | 50.527 RON | 2 |
| 2013 | 217.825 RON | 23.356 RON | 72.736 RON | 62.530 RON | 63.332 RON | 58.396 RON | 4 |
| 2012 | 153.289 RON | 7.960 RON | 62.128 RON | 88.084 RON | 25.725 RON | 58.397 RON | 3 |
| 2011 | 99.232 RON | 1.726 RON | 77.920 RON | 95.638 RON | 21.258 RON | 50.437 RON | 3 |
| 2010 | 99.800 RON | 11.490 RON | 13.792 RON | 23.406 RON | 40.723 RON | 50.437 RON | 2 |
| 2009 | 124.872 RON | 60.215 RON | 3.916 RON | 13.453 RON | 50.638 RON | 60.415 RON | 2 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 263.343 RON | 173.091 RON | 93.365 RON | 30.770 RON | 68.267 RON | 14.875 RON | 191.778 RON | 124.751 RON | 53.143 RON | 30.555 RON | 396.674 RON | 247.016 RON | 217.825 RON | 153.289 RON | 99.232 RON | 99.800 RON | 124.872 RON |
| Venituri totale | 263.630 RON | 173.327 RON | 93.365 RON | 30.770 RON | 68.288 RON | 14.880 RON | 191.913 RON | 127.169 RON | 53.149 RON | 30.601 RON | 397.288 RON | 247.360 RON | 217.861 RON | 153.305 RON | 99.318 RON | 100.000 RON | 131.738 RON |
| Cheltuieli totale | 146.343 RON | 120.274 RON | 158.370 RON | 119.768 RON | 140.233 RON | 140.299 RON | 154.034 RON | 110.246 RON | 78.411 RON | 69.851 RON | 360.497 RON | 189.652 RON | 187.969 RON | 140.732 RON | 94.661 RON | 85.285 RON | 67.571 RON |
| Profit brut | 117.287 RON | 53.053 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 37.879 RON | 16.923 RON | 0 RON | 0 RON | 36.791 RON | 57.708 RON | 29.892 RON | 12.573 RON | 4.657 RON | 14.715 RON | 64.167 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 65.005 RON | 88.998 RON | 71.945 RON | 125.419 RON | 0 RON | 0 RON | 25.262 RON | 39.250 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — |
| Profit net | 114.651 RON | 51.319 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 35.960 RON | 15.651 RON | 0 RON | 0 RON | 30.565 RON | 50.287 RON | 23.356 RON | 7.960 RON | 1.726 RON | 11.490 RON | 60.215 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 65.939 RON | 89.306 RON | 72.628 RON | 125.557 RON | 0 RON | 0 RON | 25.793 RON | 39.862 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 0 RON | 0 RON | 661 RON | 9.832 RON | 18.882 RON | 28.754 RON | 38.626 RON | 5.824 RON | 0 RON | 3.021 RON | 11.945 RON | 36.976 RON | 62.530 RON | 88.084 RON | 95.638 RON | 23.406 RON | 13.453 RON |
| Active circulante | 18.202 RON | 22.308 RON | 17.107 RON | 19.705 RON | 26.073 RON | 9.005 RON | 73.091 RON | 12.222 RON | 25.630 RON | 17.689 RON | 199.697 RON | 39.610 RON | 63.332 RON | 25.725 RON | 21.258 RON | 40.723 RON | 50.638 RON |
| Stocuri | 2.795 RON | 12.837 RON | 5.640 RON | 11.689 RON | 18.248 RON | 2.443 RON | 31.315 RON | 1.683 RON | 2.379 RON | 703 RON | 8.266 RON | 3.230 RON | 12.148 RON | 10.364 RON | 8.100 RON | 6.707 RON | 28.795 RON |
| Creante | 211 RON | 338 RON | 187 RON | — | — | — | — | — | 0 RON | — | 0 RON | 1 RON | 1 RON | 0 RON | 4.600 RON | 1.600 RON | 4.656 RON |
| Casa si conturi la banci | 15.196 RON | 9.133 RON | 11.280 RON | 8.016 RON | 7.825 RON | 6.562 RON | 41.776 RON | 10.539 RON | 23.251 RON | 16.986 RON | 191.431 RON | 36.379 RON | 51.183 RON | 15.361 RON | 8.558 RON | 32.416 RON | 17.187 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | 179 RON | 74 RON | — | — | — | 254 RON | — | 1.220 RON | 917 RON | 1.751 RON | 3.784 RON | 5.270 RON | 6.716 RON | 11.461 RON | 100 RON | 240 RON |
| Datorii totale | 219.467 RON | 338.402 RON | 385.076 RON | 330.832 RON | 256.944 RON | 177.119 RON | 125.774 RON | 67.810 RON | 92.265 RON | 61.249 RON | 162.866 RON | 29.843 RON | 72.736 RON | 62.128 RON | 77.920 RON | 13.792 RON | 3.916 RON |
| Capitaluri proprii | -201.265 RON | -315.915 RON | -367.234 RON | -301.295 RON | -211.989 RON | -139.360 RON | -13.803 RON | -49.764 RON | -65.415 RON | -39.622 RON | 50.527 RON | 50.527 RON | 58.396 RON | 58.397 RON | 50.437 RON | 50.437 RON | 60.415 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 4 | 4 | 2 | 2 | 5 | 2 | 4 | 3 | 3 | 2 | 2 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
7 contracte atribuite, in valoare de 615.657 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 204.321 lei.
Achizitii directe
6 contracte
204.315 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
1 contract
411.342 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.503 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.110 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.374 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.460 din cele 392.503 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.218.031 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 31.08.2026, 21:47).