ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | nepublicat |
| persoanăadministrator | nepublicat |
| persoanănu mai e administrator | nepublicat |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 220.393 RON | -964 RON | 32.731 RON | 6.916 RON | 63.409 RON | 37.594 RON | 1 |
| 2024 | 258.319 RON | -86.424 RON | 33.347 RON | 2.107 RON | 69.798 RON | 38.558 RON | 1 |
| 2023 | 364.905 RON | 4.196 RON | 93.323 RON | 4.348 RON | 213.957 RON | 124.982 RON | 2 |
| 2022 | 372.332 RON | -9.684 RON | 159.156 RON | 5.673 RON | 274.270 RON | 120.787 RON | 2 |
| 2021 | 519.783 RON | 9.902 RON | 257.387 RON | 82.173 RON | 315.885 RON | 140.671 RON | 2 |
| 2020 | 640.387 RON | 24.804 RON | 278.712 RON | 82.143 RON | 327.338 RON | 130.769 RON | 3 |
| 2019 | 690.609 RON | -1.684 RON | 310.361 RON | 86.857 RON | 329.278 RON | 105.965 RON | 4 |
| 2018 | 651.560 RON | 541 RON | 331.233 RON | 90.646 RON | 348.145 RON | 107.649 RON | 4 |
| 2017 | 730.569 RON | 267 RON | 287.528 RON | 94.407 RON | 299.922 RON | 107.108 RON | 4 |
| 2016 | 707.159 RON | 28.085 RON | 246.071 RON | 102.396 RON | 250.120 RON | 106.841 RON | 4 |
| 2015 | 603.117 RON | 19.948 RON | 246.616 RON | 97.169 RON | 236.180 RON | 87.154 RON | 4 |
| 2014 | 421.030 RON | 21.169 RON | 275.509 RON | 110.582 RON | 231.918 RON | 67.206 RON | 4 |
| 2013 | 357.471 RON | 6.729 RON | 286.511 RON | 123.274 RON | 208.569 RON | 46.037 RON | 4 |
| 2012 | 487.222 RON | -50.653 RON | 312.924 RON | 123.274 RON | 228.595 RON | 39.308 RON | 6 |
| 2011 | 764.180 RON | 17.761 RON | 302.960 RON | 123.274 RON | 269.647 RON | 89.961 RON | 7 |
| 2010 | 779.989 RON | 60.158 RON | 231.270 RON | 119.867 RON | 183.603 RON | 72.200 RON | 8 |
| 2009 | 843.162 RON | 4.123 RON | 257.125 RON | 133.344 RON | 135.823 RON | 12.042 RON | 8 |
| 2008 | 975.927 RON | 24.233 RON | 279.342 RON | 115.190 RON | 196.227 RON | 32.075 RON | 7 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 220.393 RON | 258.319 RON | 364.905 RON | 372.332 RON | 519.783 RON | 640.387 RON | 690.609 RON | 651.560 RON | 730.569 RON | 707.159 RON | 603.117 RON | 421.030 RON | 357.471 RON | 487.222 RON | 764.180 RON | 779.989 RON | 843.162 RON | 975.927 RON |
| Venituri totale | 225.062 RON | 264.245 RON | 365.969 RON | 383.735 RON | 520.015 RON | 648.484 RON | 703.838 RON | 710.657 RON | 731.298 RON | 716.272 RON | 608.522 RON | 429.135 RON | 362.796 RON | 499.484 RON | 764.452 RON | 784.711 RON | 844.285 RON | 1.007.135 RON |
| Cheltuieli totale | 223.752 RON | 348.257 RON | 358.195 RON | 389.744 RON | 505.888 RON | 619.277 RON | 699.640 RON | 703.414 RON | 724.245 RON | 682.000 RON | 584.109 RON | 407.633 RON | 356.067 RON | 550.137 RON | 740.834 RON | 711.846 RON | 834.274 RON | 974.951 RON |
| Profit brut | 1.310 RON | 0 RON | 7.774 RON | 0 RON | 14.127 RON | 29.207 RON | 4.198 RON | 7.243 RON | 7.053 RON | 34.272 RON | 24.413 RON | 21.502 RON | 6.729 RON | 0 RON | 23.618 RON | 72.865 RON | 10.011 RON | 32.184 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 84.012 RON | 0 RON | 6.009 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 50.653 RON | 0 RON | — | — | — |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 4.196 RON | 0 RON | 9.902 RON | 24.804 RON | 0 RON | 541 RON | 267 RON | 28.085 RON | 19.948 RON | 21.169 RON | 6.729 RON | 0 RON | 17.761 RON | 60.158 RON | 4.123 RON | 24.233 RON |
| Pierdere neta | 964 RON | 86.424 RON | 0 RON | 9.684 RON | 0 RON | 0 RON | 1.684 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 50.653 RON | 0 RON | — | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 6.916 RON | 2.107 RON | 4.348 RON | 5.673 RON | 82.173 RON | 82.143 RON | 86.857 RON | 90.646 RON | 94.407 RON | 102.396 RON | 97.169 RON | 110.582 RON | 123.274 RON | 123.274 RON | 123.274 RON | 119.867 RON | 133.344 RON | 115.190 RON |
| Active circulante | 63.409 RON | 69.798 RON | 213.957 RON | 274.270 RON | 315.885 RON | 327.338 RON | 329.278 RON | 348.145 RON | 299.922 RON | 250.120 RON | 236.180 RON | 231.918 RON | 208.569 RON | 228.595 RON | 269.647 RON | 183.603 RON | 135.823 RON | 196.227 RON |
| Stocuri | 61.418 RON | 67.392 RON | 160.234 RON | 154.884 RON | 185.759 RON | 202.718 RON | 199.898 RON | 223.593 RON | 170.747 RON | 122.629 RON | 103.104 RON | 104.080 RON | 88.448 RON | 107.085 RON | 147.275 RON | 119.935 RON | 122.090 RON | 186.089 RON |
| Creante | 314 RON | — | 51.089 RON | 111.213 RON | 119.322 RON | 118.493 RON | 123.924 RON | 120.604 RON | 120.143 RON | 119.744 RON | 119.068 RON | 118.756 RON | 119.005 RON | 119.570 RON | 119.146 RON | 54.488 RON | 26 RON | 4.862 RON |
| Casa si conturi la banci | 1.677 RON | 2.406 RON | 2.634 RON | 8.173 RON | 10.804 RON | 6.127 RON | 5.456 RON | 3.948 RON | 9.032 RON | 7.747 RON | 14.008 RON | 9.082 RON | 1.116 RON | 1.940 RON | 3.226 RON | 9.180 RON | 13.707 RON | 5.276 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | 191 RON | 91 RON | 307 RON | 396 RON | 421 RON | 215 RON | 705 RON | 363 RON | — | — | — | — |
| Datorii totale | 32.731 RON | 33.347 RON | 93.323 RON | 159.156 RON | 257.387 RON | 278.712 RON | 310.361 RON | 331.233 RON | 287.528 RON | 246.071 RON | 246.616 RON | 275.509 RON | 286.511 RON | 312.924 RON | 302.960 RON | 231.270 RON | 257.125 RON | 279.342 RON |
| Capitaluri proprii | 37.594 RON | 38.558 RON | 124.982 RON | 120.787 RON | 140.671 RON | 130.769 RON | 105.965 RON | 107.649 RON | 107.108 RON | 106.841 RON | 87.154 RON | 67.206 RON | 46.037 RON | 39.308 RON | 89.961 RON | 72.200 RON | 12.042 RON | 32.075 RON |
| Capital subscris varsat | 770 RON | 770 RON | 770 RON | 770 RON | 770 RON | 770 RON | 770 RON | 770 RON | 770 RON | 770 RON | — | 770 RON | 770 RON | 770 RON | 770 RON | 770 RON | 770 RON | 770 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 3 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 6 | 7 | 8 | 8 | 7 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
135 de contracte atribuite, in valoare de 123.146 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 121.019 lei.
Achizitii directe
124 de contracte
120.895 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
11 contracte
2.251 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.503 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.110 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.374 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.460 din cele 392.503 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.218.031 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 31.08.2026, 22:33).