ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
Vecinii nu se pot numara: adresa publicata nu ajunge nici pana la strada, deci cheia ar aduna toata localitatea.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.012.081 RON | 57.419 RON | 810.558 RON | 3.434.879 RON | 6.742.935 RON | 9.375.563 RON | 6 |
| 2024 | 2.432.165 RON | 13.064 RON | 1.052.810 RON | 3.678.319 RON | 6.998.979 RON | 9.318.144 RON | 6 |
| 2023 | 2.974.522 RON | 1.484.966 RON | 741.609 RON | 3.041.960 RON | 7.112.656 RON | 9.305.080 RON | 6 |
| 2022 | 4.461.530 RON | 1.779.137 RON | 627.320 RON | 2.741.846 RON | 5.705.587 RON | 7.820.113 RON | 6 |
| 2021 | 3.429.179 RON | 904.424 RON | 935.263 RON | 2.437.737 RON | 4.541.458 RON | 6.043.932 RON | 6 |
| 2020 | 2.875.279 RON | 818.946 RON | 825.672 RON | 2.266.584 RON | 3.698.596 RON | 5.139.508 RON | 6 |
| 2019 | 2.025.665 RON | 420.399 RON | 429.607 RON | 1.712.497 RON | 3.037.672 RON | 4.320.562 RON | — |
| 2018 | 2.731.914 RON | 1.489.560 RON | 858.774 RON | 1.755.715 RON | 3.529.538 RON | 4.426.479 RON | 6 |
| 2017 | 1.774.099 RON | 782.276 RON | 375.648 RON | 711.922 RON | 2.587.926 RON | 2.924.200 RON | 6 |
| 2016 | 1.725.295 RON | 434.300 RON | 732.441 RON | 638.076 RON | 2.236.289 RON | 2.141.924 RON | 6 |
| 2015 | 1.476.039 RON | 260.701 RON | 731.202 RON | 529.627 RON | 1.909.199 RON | 1.707.624 RON | 6 |
| 2014 | 1.563.151 RON | 487.572 RON | 748.100 RON | 478.513 RON | 1.716.511 RON | 1.446.924 RON | 6 |
| 2013 | 1.326.310 RON | 207.385 RON | 611.057 RON | 295.113 RON | 1.275.296 RON | 959.352 RON | 6 |
| 2012 | 1.570.064 RON | 489.317 RON | 608.293 RON | 234.327 RON | 1.125.933 RON | 751.967 RON | 6 |
| 2011 | 912.138 RON | 278.344 RON | 423.569 RON | 45.572 RON | 640.647 RON | 262.650 RON | 4 |
| 2010 | 236.667 RON | 1.361 RON | 91.192 RON | — | 59.321 RON | -15.594 RON | 3 |
| 2009 | 16.740 RON | -17.555 RON | 51.715 RON | — | 34.660 RON | -17.055 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 2.012.081 RON | 2.432.165 RON | 2.974.522 RON | 4.461.530 RON | 3.429.179 RON | 2.875.279 RON | 2.025.665 RON | 2.731.914 RON | 1.774.099 RON | 1.725.295 RON | 1.476.039 RON | 1.563.151 RON | 1.326.310 RON | 1.570.064 RON | 912.138 RON | 236.667 RON | 16.740 RON |
| Venituri totale | 2.337.719 RON | 3.364.602 RON | 3.842.401 RON | 4.659.245 RON | 3.407.574 RON | 2.824.925 RON | 2.070.484 RON | 3.049.667 RON | 2.074.046 RON | 1.792.536 RON | 1.479.849 RON | 1.693.497 RON | 1.354.435 RON | 1.628.430 RON | 1.054.022 RON | 240.998 RON | 34.160 RON |
| Cheltuieli totale | 2.266.440 RON | 3.347.136 RON | 2.336.580 RON | 2.846.482 RON | 2.476.544 RON | 1.981.376 RON | 1.634.955 RON | 1.538.884 RON | 1.268.059 RON | 1.275.512 RON | 1.167.218 RON | 1.111.416 RON | 1.107.548 RON | 1.045.887 RON | 725.481 RON | 237.987 RON | 50.248 RON |
| Profit brut | 71.279 RON | 17.466 RON | 1.505.821 RON | 1.812.763 RON | 931.030 RON | 843.549 RON | 435.529 RON | 1.510.783 RON | 805.987 RON | 517.024 RON | 312.631 RON | 582.081 RON | 246.887 RON | 582.543 RON | 328.541 RON | 3.011 RON | — |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 16.088 RON |
| Profit net | 57.419 RON | 13.064 RON | 1.484.966 RON | 1.779.137 RON | 904.424 RON | 818.946 RON | 420.399 RON | 1.489.560 RON | 782.276 RON | 434.300 RON | 260.701 RON | 487.572 RON | 207.385 RON | 489.317 RON | 278.344 RON | 1.361 RON | — |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 17.555 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 3.434.879 RON | 3.678.319 RON | 3.041.960 RON | 2.741.846 RON | 2.437.737 RON | 2.266.584 RON | 1.712.497 RON | 1.755.715 RON | 711.922 RON | 638.076 RON | 529.627 RON | 478.513 RON | 295.113 RON | 234.327 RON | 45.572 RON | — | — |
| Active circulante | 6.742.935 RON | 6.998.979 RON | 7.112.656 RON | 5.705.587 RON | 4.541.458 RON | 3.698.596 RON | 3.037.672 RON | 3.529.538 RON | 2.587.926 RON | 2.236.289 RON | 1.909.199 RON | 1.716.511 RON | 1.275.296 RON | 1.125.933 RON | 640.647 RON | 59.321 RON | 34.660 RON |
| Stocuri | 1.833.228 RON | 2.095.009 RON | 2.855.794 RON | 1.461.957 RON | 713.306 RON | 561.487 RON | 684.255 RON | 482.881 RON | 323.691 RON | 235.646 RON | 204.536 RON | 208.720 RON | 252.342 RON | 195.005 RON | 215.884 RON | 7.092 RON | 17.420 RON |
| Creante | 243.446 RON | 1.322.210 RON | 1.849.368 RON | 1.111.772 RON | 797.355 RON | 632.758 RON | 819.111 RON | 975.703 RON | 712.155 RON | 551.181 RON | 702.821 RON | 824.854 RON | 480.761 RON | 429.150 RON | 120.106 RON | 14.082 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 4.666.261 RON | 3.581.760 RON | 2.407.494 RON | 3.131.858 RON | 3.030.797 RON | 2.504.351 RON | 1.534.306 RON | 2.070.954 RON | 1.552.080 RON | 1.449.462 RON | 1.001.842 RON | 682.937 RON | 542.193 RON | 501.778 RON | 304.657 RON | 38.147 RON | 17.240 RON |
| Cheltuieli in avans | 8.307 RON | 5.622 RON | 561 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 16.277 RON | — |
| Datorii totale | 810.558 RON | 1.052.810 RON | 741.609 RON | 627.320 RON | 935.263 RON | 825.672 RON | 429.607 RON | 858.774 RON | 375.648 RON | 732.441 RON | 731.202 RON | 748.100 RON | 611.057 RON | 608.293 RON | 423.569 RON | 91.192 RON | 51.715 RON |
| Venituri in avans | 0 RON | 311.966 RON | 108.488 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 9.375.563 RON | 9.318.144 RON | 9.305.080 RON | 7.820.113 RON | 6.043.932 RON | 5.139.508 RON | 4.320.562 RON | 4.426.479 RON | 2.924.200 RON | 2.141.924 RON | 1.707.624 RON | 1.446.924 RON | 959.352 RON | 751.967 RON | 262.650 RON | -15.594 RON | -17.055 RON |
| Capital subscris varsat | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON |
| Nr. mediu salariati | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 | — | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 | 4 | 3 | — |
2 contracte atribuite, in valoare de 178.500 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 178.502 lei.
Achizitii directe
2 contracte
178.500 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
0 contracte
0 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.559 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.942.446 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 213.220 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.648 din cele 393.559 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.032 documente la 19.239.988 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 135 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 03.09.2026, 08:09).