ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
sc. 111, ap. 29, Parter
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Vecinii nu se pot numara: adresa publicata nu ajunge pana la numar, deci cheia ar aduna toata strada.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 50% |
| persoană | 50% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 899.955 RON | 5.441 RON | 201.534 RON | 111.503 RON | 108.153 RON | 18.122 RON | 8 |
| 2024 | 971.237 RON | 3.468 RON | 253.447 RON | 236.467 RON | 129.777 RON | 114.308 RON | 9 |
| 2023 | 936.448 RON | 1.920 RON | 245.127 RON | 236.467 RON | 117.989 RON | 110.840 RON | 9 |
| 2022 | 886.198 RON | 3.945 RON | 388.280 RON | 236.467 RON | 260.733 RON | 108.920 RON | 10 |
| 2021 | 532.760 RON | 3.227 RON | 443.944 RON | 236.467 RON | 316.436 RON | 108.959 RON | 8 |
| 2020 | 460.392 RON | 299 RON | 464.286 RON | 236.467 RON | 330.867 RON | 105.733 RON | 7 |
| 2019 | 550.162 RON | 459 RON | 533.441 RON | 228.923 RON | 408.952 RON | 105.434 RON | 9 |
| 2018 | 612.987 RON | 105 RON | 532.194 RON | 228.923 RON | 351.748 RON | 70.375 RON | 10 |
| 2017 | 1.004.199 RON | 1.052 RON | 532.815 RON | 228.923 RON | 398.838 RON | 103.053 RON | 15 |
| 2016 | 699.810 RON | 1.236 RON | 537.184 RON | 228.923 RON | 407.503 RON | 102.000 RON | 13 |
| 2015 | 954.122 RON | 1.441 RON | 542.326 RON | 233.489 RON | 417.376 RON | 108.539 RON | 14 |
| 2014 | 730.162 RON | 1.431 RON | 688.609 RON | 243.848 RON | 453.102 RON | 8.341 RON | 14 |
| 2013 | 771.931 RON | 692 RON | 1.284.715 RON | 429.265 RON | 899.031 RON | 92.609 RON | 16 |
| 2012 | 573.173 RON | 598 RON | 1.042.832 RON | 410.124 RON | 672.466 RON | 91.917 RON | 16 |
| 2011 | 1.065.743 RON | 13.688 RON | 858.578 RON | 306.938 RON | 618.021 RON | 67.089 RON | 20 |
| 2010 | 1.177.256 RON | 23.416 RON | 680.525 RON | 180.709 RON | 552.653 RON | 53.401 RON | 19 |
| 2009 | 926.855 RON | 4.476 RON | 486.267 RON | 203.142 RON | 305.423 RON | 29.985 RON | 21 |
| 2008 | 1.118.914 RON | 16.745 RON | 394.224 RON | 221.901 RON | 216.660 RON | 44.337 RON | 21 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 899.955 RON | 971.237 RON | 936.448 RON | 886.198 RON | 532.760 RON | 460.392 RON | 550.162 RON | 612.987 RON | 1.004.199 RON | 699.810 RON | 954.122 RON | 730.162 RON | 771.931 RON | 573.173 RON | 1.065.743 RON | 1.177.256 RON | 926.855 RON | 1.118.914 RON |
| Venituri totale | 908.840 RON | 971.279 RON | 1.085.783 RON | 1.047.918 RON | 675.105 RON | 520.703 RON | 610.543 RON | 642.115 RON | 1.038.852 RON | 818.396 RON | 1.125.788 RON | 731.153 RON | 789.427 RON | 626.144 RON | 1.071.420 RON | 1.189.146 RON | 905.801 RON | 1.162.668 RON |
| Cheltuieli totale | 902.275 RON | 964.526 RON | 1.073.006 RON | 1.033.762 RON | 665.773 RON | 515.324 RON | 604.033 RON | 635.731 RON | 1.032.953 RON | 816.750 RON | 1.123.405 RON | 727.552 RON | 787.864 RON | 622.229 RON | 1.054.076 RON | 1.157.744 RON | 895.592 RON | 1.145.923 RON |
| Profit brut | 6.565 RON | 6.753 RON | 12.777 RON | 14.156 RON | 9.332 RON | 5.379 RON | 6.510 RON | 6.384 RON | 5.899 RON | 1.646 RON | 2.383 RON | 3.601 RON | 1.563 RON | 3.915 RON | 17.344 RON | 31.402 RON | 10.209 RON | 16.745 RON |
| Profit net | 5.441 RON | 3.468 RON | 1.920 RON | 3.945 RON | 3.227 RON | 299 RON | 459 RON | 105 RON | 1.052 RON | 1.236 RON | 1.441 RON | 1.431 RON | 692 RON | 598 RON | 13.688 RON | 23.416 RON | 4.476 RON | 16.745 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 111.503 RON | 236.467 RON | 236.467 RON | 236.467 RON | 236.467 RON | 236.467 RON | 228.923 RON | 228.923 RON | 228.923 RON | 228.923 RON | 233.489 RON | 243.848 RON | 429.265 RON | 410.124 RON | 306.938 RON | 180.709 RON | 203.142 RON | 221.901 RON |
| Active circulante | 108.153 RON | 129.777 RON | 117.989 RON | 260.733 RON | 316.436 RON | 330.867 RON | 408.952 RON | 351.748 RON | 398.838 RON | 407.503 RON | 417.376 RON | 453.102 RON | 899.031 RON | 672.466 RON | 618.021 RON | 552.653 RON | 305.423 RON | 216.660 RON |
| Stocuri | 14.653 RON | 18.718 RON | 50.996 RON | 176.090 RON | 255.566 RON | 279.302 RON | 279.285 RON | 217.364 RON | 229.782 RON | 287.285 RON | 313.270 RON | 331.313 RON | 786.325 RON | 569.202 RON | 317.234 RON | 304.221 RON | 119.015 RON | 97.142 RON |
| Creante | 45.814 RON | 54.409 RON | 40.148 RON | 63.652 RON | 52.584 RON | 48.223 RON | 129.383 RON | 128.773 RON | 163.966 RON | 117.303 RON | 103.968 RON | 121.370 RON | 112.236 RON | 102.303 RON | 300.379 RON | 247.967 RON | 160.503 RON | 119.296 RON |
| Casa si conturi la banci | 47.686 RON | 56.650 RON | 26.845 RON | 20.991 RON | 8.286 RON | 3.342 RON | 284 RON | 5.611 RON | 5.090 RON | 2.915 RON | 138 RON | 419 RON | 470 RON | 961 RON | 408 RON | 465 RON | 25.905 RON | 222 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | 1.511 RON | 1.511 RON | — | — | 2.685 RON | 1.000 RON | 21.898 RON | 8.107 RON | 2.758 RON | — | — | 49.028 RON | 52.159 RON | 708 RON | 564 RON | 7.687 RON | — |
| Datorii totale | 201.534 RON | 253.447 RON | 245.127 RON | 388.280 RON | 443.944 RON | 464.286 RON | 533.441 RON | 532.194 RON | 532.815 RON | 537.184 RON | 542.326 RON | 688.609 RON | 1.284.715 RON | 1.042.832 RON | 858.578 RON | 680.525 RON | 486.267 RON | 394.224 RON |
| Capitaluri proprii | 18.122 RON | 114.308 RON | 110.840 RON | 108.920 RON | 108.959 RON | 105.733 RON | 105.434 RON | 70.375 RON | 103.053 RON | 102.000 RON | 108.539 RON | 8.341 RON | 92.609 RON | 91.917 RON | 67.089 RON | 53.401 RON | 29.985 RON | 44.337 RON |
| Capital subscris varsat | 24.430 RON | 24.430 RON | 24.430 RON | 24.430 RON | 24.430 RON | 24.430 RON | 24.430 RON | 24.430 RON | 24.430 RON | 24.430 RON | — | 24.430 RON | 24.430 RON | 24.430 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 8 | 9 | 9 | 10 | 8 | 7 | 9 | 10 | 15 | 13 | 14 | 14 | 16 | 16 | 20 | 19 | 21 | 21 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
1.447 de contracte atribuite, in valoare de 378.739 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 380.186 lei.
Achizitii directe
1.447 de contracte
378.739 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
0 contracte
0 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.503 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.110 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.287 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.431 din cele 392.503 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.016 documente la 19.218.031 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 31.08.2026, 08:23).