ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Fără denumire: codul înseamnă altceva în Rev.2 față de Rev.3, iar revizia nu e înregistrată.
mun. Galați, Str. Siderurgiștilor nr. 2A S3 (unit. I1/III), Țiglina II, Complex Comercial Inel Rocada
Complexul Comercial Siretul
bl. S7C, ap. 22
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 6.275 RON | 71.866 RON | 20.817 RON | 10.438 RON | 12.474 RON | 2.095 RON | 1 |
| 2022 | 6.144 RON | -57.176 RON | 209.338 RON | 68.153 RON | 71.414 RON | -69.771 RON | 1 |
| 2021 | 6.661 RON | -36.633 RON | 237.259 RON | 72.583 RON | 152.082 RON | -12.594 RON | 0 |
| 2020 | 45.652 RON | -32.148 RON | 223.703 RON | 98.834 RON | 148.908 RON | 24.039 RON | 0 |
| 2019 | 149.525 RON | -33.618 RON | 273.329 RON | 140.053 RON | 189.463 RON | 56.187 RON | 5 |
| 2018 | 1.187.342 RON | 149.119 RON | 347.612 RON | 165.340 RON | 272.077 RON | 89.805 RON | 7 |
| 2017 | 951.866 RON | -999 RON | 368.044 RON | 202.075 RON | 106.655 RON | -59.314 RON | 6 |
| 2016 | 168.472 RON | 10.838 RON | 363.669 RON | 70.835 RON | 234.519 RON | -58.315 RON | 2 |
| 2015 | 8.710 RON | -22.566 RON | 146.591 RON | 68.860 RON | 1.838 RON | -69.153 RON | 0 |
| 2014 | 750 RON | -60.474 RON | 151.958 RON | 76.425 RON | 22.206 RON | -46.587 RON | 1 |
| 2013 | 115.140 RON | 1.184 RON | 152.960 RON | 84.268 RON | 75.839 RON | 13.887 RON | 2 |
| 2012 | 142.890 RON | 382 RON | 181.802 RON | 96.202 RON | 91.563 RON | 12.703 RON | 3 |
| 2011 | 291.509 RON | 7.954 RON | 77.468 RON | 16.992 RON | 66.057 RON | 12.321 RON | — |
| 2010 | 34.758 RON | 4.167 RON | 20.384 RON | 2.250 RON | 15.761 RON | 4.367 RON | — |
| Indicator | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 6.275 RON | 6.144 RON | 6.661 RON | 45.652 RON | 149.525 RON | 1.187.342 RON | 951.866 RON | 168.472 RON | 8.710 RON | 750 RON | 115.140 RON | 142.890 RON | 291.509 RON | 34.758 RON |
| Venituri totale | 240.851 RON | 62.275 RON | 7.521 RON | 65.095 RON | 153.022 RON | 1.200.937 RON | 961.872 RON | 196.228 RON | 8.710 RON | 750 RON | 115.140 RON | 183.490 RON | 291.727 RON | 34.758 RON |
| Cheltuieli totale | 166.625 RON | 118.542 RON | 43.927 RON | 95.290 RON | 182.046 RON | 1.039.808 RON | 953.239 RON | 182.939 RON | 31.014 RON | 61.201 RON | 110.277 RON | 182.932 RON | 281.257 RON | 27.774 RON |
| Profit brut | 74.226 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 161.129 RON | 8.633 RON | 13.289 RON | 0 RON | 0 RON | 4.863 RON | 558 RON | 10.470 RON | 6.984 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 56.267 RON | 36.406 RON | 30.195 RON | 29.024 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 60.451 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — |
| Profit net | 71.866 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 149.119 RON | 0 RON | 10.838 RON | 0 RON | 0 RON | 1.184 RON | 382 RON | 7.954 RON | 4.167 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 57.176 RON | 36.633 RON | 32.148 RON | 33.618 RON | 0 RON | 999 RON | 0 RON | 22.566 RON | 60.474 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — |
| Active fixe (imobilizate) | 10.438 RON | 68.153 RON | 72.583 RON | 98.834 RON | 140.053 RON | 165.340 RON | 202.075 RON | 70.835 RON | 68.860 RON | 76.425 RON | 84.268 RON | 96.202 RON | 16.992 RON | 2.250 RON |
| Active circulante | 12.474 RON | 71.414 RON | 152.082 RON | 148.908 RON | 189.463 RON | 272.077 RON | 106.655 RON | 234.519 RON | 1.838 RON | 22.206 RON | 75.839 RON | 91.563 RON | 66.057 RON | 15.761 RON |
| Stocuri | 0 RON | 58.878 RON | 65.959 RON | 66.381 RON | 101.387 RON | 201.010 RON | 50.614 RON | 168.571 RON | 0 RON | 0 RON | 18.179 RON | 18.630 RON | 13.772 RON | 9.755 RON |
| Creante | 1.054 RON | 5.171 RON | 82.239 RON | 80.298 RON | 74.966 RON | 65.592 RON | 53.169 RON | 47.587 RON | 1.730 RON | 22.206 RON | 23.436 RON | 55.731 RON | 1.385 RON | 5.700 RON |
| Casa si conturi la banci | 11.420 RON | 7.365 RON | 3.884 RON | 2.229 RON | 13.110 RON | 5.475 RON | 2.872 RON | 18.361 RON | 108 RON | 0 RON | 34.224 RON | 17.202 RON | 50.900 RON | 306 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 6.740 RON | 6.740 RON | 6.740 RON | 6.740 RON | 6.740 RON | 6.740 RON |
| Datorii totale | 20.817 RON | 209.338 RON | 237.259 RON | 223.703 RON | 273.329 RON | 347.612 RON | 368.044 RON | 363.669 RON | 146.591 RON | 151.958 RON | 152.960 RON | 181.802 RON | 77.468 RON | 20.384 RON |
| Capitaluri proprii | 2.095 RON | -69.771 RON | -12.594 RON | 24.039 RON | 56.187 RON | 89.805 RON | -59.314 RON | -58.315 RON | -69.153 RON | -46.587 RON | 13.887 RON | 12.703 RON | 12.321 RON | 4.367 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 7 | 6 | 2 | 0 | 1 | 2 | 3 | — | — |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.