| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2014 | 460.585 RON | 60.016 RON | 77.713 RON | 32.287 RON | 34.720 RON | -10.706 RON | 3 |
| 2013 | 540.775 RON | 36.506 RON | 153.877 RON | 37.010 RON | 46.145 RON |
| Indicator | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 460.585 RON |
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| -70.722 RON |
| 3 |
| 2012 | 619.184 RON | 110.111 RON | 172.135 RON | 26.535 RON | 38.372 RON | -107.228 RON | 3 |
| 2011 | 644.644 RON | -154.827 RON | 312.700 RON | 29.936 RON | 65.425 RON | -217.339 RON | 3 |
| 2010 | 956.614 RON | -89.472 RON | 228.444 RON | 29.045 RON | 136.888 RON | -62.511 RON | 3 |
| 2009 | 460.401 RON | 26.761 RON | 898.421 RON | 901.735 RON | 23.647 RON | 26.961 RON | 2 |
| 540.775 RON |
| 619.184 RON |
| 644.644 RON |
| 956.614 RON |
| 460.401 RON |
| Venituri totale | 460.585 RON | 540.775 RON | 619.184 RON | 668.231 RON | 956.629 RON | 460.401 RON |
| Cheltuieli totale | 382.120 RON | 501.749 RON | 509.073 RON | 823.058 RON | 1.037.777 RON | 426.525 RON |
| Profit brut | 78.465 RON | 39.026 RON | 110.111 RON | 0 RON | — | 33.876 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 154.827 RON | 81.148 RON | — |
| Profit net | 60.016 RON | 36.506 RON | 110.111 RON | 0 RON | — | 26.761 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 154.827 RON | 89.472 RON | — |
| Active fixe (imobilizate) | 32.287 RON | 37.010 RON | 26.535 RON | 29.936 RON | 29.045 RON | 901.735 RON |
| Active circulante | 34.720 RON | 46.145 RON | 38.372 RON | 65.425 RON | 136.888 RON | 23.647 RON |
| Stocuri | — | — | — | — | — | 8.278 RON |
| Creante | 20.178 RON | 32.117 RON | 18.745 RON | 52.554 RON | 123.264 RON | 14.698 RON |
| Casa si conturi la banci | 14.542 RON | 14.028 RON | 19.627 RON | 12.871 RON | 13.624 RON | 671 RON |
| Datorii totale | 77.713 RON | 153.877 RON | 172.135 RON | 312.700 RON | 228.444 RON | 898.421 RON |
| Capitaluri proprii | -10.706 RON | -70.722 RON | -107.228 RON | -217.339 RON | -62.511 RON | 26.961 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 |
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2020
ANAF · 30.06.2026
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 50% |
| persoană |
| 2 deținători în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.