ONRC
ONRC
ANAF · anul 2022
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP
Localitatea Partestii de Sus, com. Cacica
Afisate primele 50. Pagina persoanei le arata pe toate.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| firmă | 62% |
| firmă | 38% |
| firmăadministrator | — |
| persoanăadministrator | — |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017 | — | -2.449 RON | 5.522.821 RON | 1.634 RON | 5.190.287 RON | -330.083 RON | — |
| 2016 | — | -1.597 RON | 5.520.917 RON | 2.179 RON | 5.190.287 RON | -327.634 RON | — |
| 2015 | -30.185 RON | -96.015 RON | 5.543.704 RON | 2.906 RON | 5.224.356 RON | -315.625 RON | 0 |
| 2014 | 22.337.929 RON | -1.477.079 RON | 5.288.275 RON | 4.784 RON | 5.062.125 RON | -219.610 RON | 4 |
| 2013 | 22.731.710 RON | 744.680 RON | 5.456.548 RON | 74.034 RON | 7.689.420 RON | 2.310.861 RON | 5 |
| 2012 | 16.269.794 RON | 308.196 RON | 5.108.637 RON | 119.227 RON | 6.554.242 RON | 1.566.457 RON | 6 |
| 2011 | 17.841.770 RON | 812.507 RON | 4.628.562 RON | 70.338 RON | 5.816.485 RON | 1.258.261 RON | 5 |
| 2010 | 18.847.091 RON | 450.288 RON | 4.664.520 RON | 95.598 RON | 5.015.240 RON | 446.318 RON | 5 |
| 2009 | 141.274 RON | -4.390 RON | 138.369 RON | 382 RON | 134.017 RON | -3.970 RON | — |
| Indicator | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | — | — | -30.185 RON | 22.337.929 RON | 22.731.710 RON | 16.269.794 RON | 17.841.770 RON | 18.847.091 RON | 141.274 RON |
| Venituri totale | 1.064 RON | 2.167 RON | -27.665 RON | 22.757.300 RON | 23.316.137 RON | 16.836.194 RON | 18.561.551 RON | 19.384.861 RON | 141.274 RON |
| Cheltuieli totale | 3.513 RON | 3.764 RON | 68.350 RON | 24.234.379 RON | 22.456.710 RON | 16.465.987 RON | 17.594.594 RON | 18.858.185 RON | 145.664 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 859.427 RON | 370.207 RON | 966.957 RON | 526.676 RON | — |
| Pierdere bruta | 2.449 RON | 1.597 RON | — | 1.477.079 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 4.390 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 744.680 RON | 308.196 RON | 812.507 RON | 450.288 RON | — |
| Pierdere neta | 2.449 RON | 1.597 RON | 96.015 RON | 1.477.079 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 4.390 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 1.634 RON | 2.179 RON | 2.906 RON | 4.784 RON | 74.034 RON | 119.227 RON | 70.338 RON | 95.598 RON | 382 RON |
| Active circulante | 5.190.287 RON | 5.190.287 RON | 5.224.356 RON | 5.062.125 RON | 7.689.420 RON | 6.554.242 RON | 5.816.485 RON | 5.015.240 RON | 134.017 RON |
| Stocuri | -600.167 RON | -600.167 RON | -600.167 RON | -600.167 RON | 797.726 RON | 1.792.485 RON | 142.395 RON | 1.534.782 RON | — |
| Creante | 5.790.454 RON | 5.790.454 RON | 5.814.302 RON | 5.646.995 RON | 6.492.950 RON | 4.613.977 RON | 4.647.607 RON | 2.930.990 RON | 133.196 RON |
| Casa si conturi la banci | — | — | 10.221 RON | 15.297 RON | 398.744 RON | 147.780 RON | 1.026.483 RON | 549.468 RON | 821 RON |
| Cheltuieli in avans | 817 RON | 817 RON | 817 RON | 1.756 RON | 3.955 RON | 1.625 RON | — | — | — |
| Datorii totale | 5.522.821 RON | 5.520.917 RON | 5.543.704 RON | 5.288.275 RON | 5.456.548 RON | 5.108.637 RON | 4.628.562 RON | 4.664.520 RON | 138.369 RON |
| Capitaluri proprii | -330.083 RON | -327.634 RON | -315.625 RON | -219.610 RON | 2.310.861 RON | 1.566.457 RON | 1.258.261 RON | 446.318 RON | -3.970 RON |
| Capital subscris varsat | 420 RON | 420 RON | — | 420 RON | 420 RON | 420 RON | 420 RON | 420 RON | 420 RON |
| Nr. mediu salariati | — | — | 0 | 4 | 5 | 6 | 5 | 5 | — |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.