ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
sectorul 1
demisol
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoană | 83,87% |
| persoană | 16,13% |
| persoanăadministrator | — |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
pentru a se cita intimata să depună dosarul execuţional, amână judecarea cauzei la data de 22.01.2027.
Respinge apelul formulat ca nefondat. Definitivă. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, astăzi, 06.11.2025.
Respinge cererea, ca neîntemeiată. Cu drept de apel în termen de 30 de zile de la comunicare, cerere care se depune la Judecătoria Sectorului 1 Bucureşti. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de către grefa instanţei, astăzi, 09.10.2024.
Amână pronunţarea la data de 09.10.2024. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de către grefa instanţei, astăzi, 24.09.2024.
Amână pronunţarea în cauză la data de 24.09.2024. Pronunţată în şedinţă publică azi, 09.09.2024.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.085.894 RON | 248.220 RON | 600.045 RON | 98.147 RON | 552.779 RON | 50.881 RON | 0 |
| 2024 | 2.735.036 RON | 149.108 RON | 106.303 RON | 118.789 RON | 172.665 RON | 185.151 RON | 14 |
| 2023 | 3.180.362 RON | 540.416 RON | 129.798 RON | 7.391 RON | 698.866 RON | 576.459 RON | 24 |
| 2022 | 3.003.105 RON | -348.176 RON | 53.039 RON | 9.425 RON | 654.364 RON | 610.750 RON | 7 |
| 2021 | 3.114.305 RON | -276.125 RON | 1.179.131 RON | 27.860 RON | 2.110.197 RON | 958.926 RON | 7 |
| 2020 | 2.158.120 RON | 686.685 RON | 115.526 RON | 58.875 RON | 1.315.917 RON | 1.259.266 RON | 17 |
| 2019 | 3.224.313 RON | 401.994 RON | 38.876 RON | 392.834 RON | 460.721 RON | 814.679 RON | 15 |
| 2018 | 2.633.994 RON | 475.581 RON | 62.546 RON | 368.701 RON | 182.798 RON | 488.953 RON | 14 |
| 2017 | 1.587.510 RON | -260.799 RON | 622.706 RON | 492.865 RON | 139.094 RON | 13.372 RON | 9 |
| 2016 | 615.163 RON | 7.055 RON | 344.153 RON | 477.466 RON | 140.858 RON | 274.171 RON | 9 |
| 2015 | — | -3.173 RON | 239.452 RON | 450.663 RON | 48.613 RON | 263.943 RON | 0 |
| 2014 | 0 RON | -17.750 RON | 239.578 RON | 460.695 RON | 41.880 RON | 267.116 RON | 1 |
| 2013 | 0 RON | -52.561 RON | 225.776 RON | 443.358 RON | 35.795 RON | 257.496 RON | 1 |
| 2012 | 159.301 RON | 40.177 RON | 203.317 RON | 467.247 RON | 42.008 RON | 310.057 RON | 1 |
| 2011 | 201.527 RON | 5.865 RON | 441.878 RON | 503.245 RON | 204.394 RON | 269.880 RON | 1 |
| 2010 | 288.975 RON | -76.280 RON | 480.892 RON | 535.293 RON | 209.115 RON | 264.016 RON | 1 |
| 2009 | 399.278 RON | 331.663 RON | 433.670 RON | 609.959 RON | 155.574 RON | 331.863 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.085.894 RON | 2.735.036 RON | 3.180.362 RON | 3.003.105 RON | 3.114.305 RON | 2.158.120 RON | 3.224.313 RON | 2.633.994 RON | 1.587.510 RON | 615.163 RON | — | 0 RON | 0 RON | 159.301 RON | 201.527 RON | 288.975 RON | 399.278 RON |
| Venituri totale | 1.085.894 RON | 2.739.463 RON | 3.180.362 RON | 3.003.121 RON | 3.323.064 RON | 2.483.120 RON | 3.224.313 RON | 2.633.994 RON | 1.590.405 RON | 615.725 RON | 37.431 RON | 0 RON | 7 RON | 159.488 RON | 204.565 RON | 289.823 RON | 399.418 RON |
| Cheltuieli totale | 835.828 RON | 2.508.304 RON | 2.608.778 RON | 3.321.385 RON | 3.568.290 RON | 1.771.604 RON | 2.790.069 RON | 2.132.072 RON | 1.833.185 RON | 601.889 RON | 39.483 RON | 17.750 RON | 52.568 RON | 111.386 RON | 192.010 RON | 354.131 RON | 55.772 RON |
| Profit brut | 250.066 RON | 231.159 RON | 571.584 RON | 0 RON | 0 RON | 711.516 RON | 434.244 RON | 501.922 RON | 0 RON | 13.836 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 48.102 RON | 12.555 RON | — | 343.646 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 318.264 RON | 245.226 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 242.780 RON | 0 RON | — | 17.750 RON | 52.561 RON | 0 RON | 0 RON | 64.308 RON | — |
| Profit net | 248.220 RON | 149.108 RON | 540.416 RON | 0 RON | 0 RON | 686.685 RON | 401.994 RON | 475.581 RON | 0 RON | 7.055 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 40.177 RON | 5.865 RON | — | 331.663 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 348.176 RON | 276.125 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 260.799 RON | 0 RON | 3.173 RON | 17.750 RON | 52.561 RON | 0 RON | 0 RON | 76.280 RON | — |
| Active fixe (imobilizate) | 98.147 RON | 118.789 RON | 7.391 RON | 9.425 RON | 27.860 RON | 58.875 RON | 392.834 RON | 368.701 RON | 492.865 RON | 477.466 RON | 450.663 RON | 460.695 RON | 443.358 RON | 467.247 RON | 503.245 RON | 535.293 RON | 609.959 RON |
| Active circulante | 552.779 RON | 172.665 RON | 698.866 RON | 654.364 RON | 2.110.197 RON | 1.315.917 RON | 460.721 RON | 182.798 RON | 139.094 RON | 140.858 RON | 48.613 RON | 41.880 RON | 35.795 RON | 42.008 RON | 204.394 RON | 209.115 RON | 155.574 RON |
| Stocuri | 32.992 RON | 17.532 RON | 8.553 RON | 36.948 RON | 63.274 RON | 1.325 RON | 69.854 RON | 40.494 RON | 17.216 RON | 43.404 RON | — | — | — | — | — | — | — |
| Creante | 393.887 RON | 11.756 RON | 544.794 RON | 21.110 RON | 288.830 RON | 2.748 RON | 3.664 RON | 68.636 RON | 90.222 RON | 63.560 RON | 48.560 RON | 41.790 RON | 35.696 RON | 29.605 RON | 46.601 RON | 175.803 RON | 128.130 RON |
| Casa si conturi la banci | 123.270 RON | 143.377 RON | 145.519 RON | 596.306 RON | 1.758.093 RON | 1.311.844 RON | 387.203 RON | 73.668 RON | 31.656 RON | 33.894 RON | 53 RON | 90 RON | 99 RON | 12.403 RON | 157.793 RON | 33.312 RON | 27.444 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 4.119 RON | 0 RON | 4.119 RON | 4.119 RON | 4.119 RON | 4.119 RON | 4.119 RON | 500 RON | — |
| Datorii totale | 600.045 RON | 106.303 RON | 129.798 RON | 53.039 RON | 1.179.131 RON | 115.526 RON | 38.876 RON | 62.546 RON | 622.706 RON | 344.153 RON | 239.452 RON | 239.578 RON | 225.776 RON | 203.317 RON | 441.878 RON | 480.892 RON | 433.670 RON |
| Capitaluri proprii | 50.881 RON | 185.151 RON | 576.459 RON | 610.750 RON | 958.926 RON | 1.259.266 RON | 814.679 RON | 488.953 RON | 13.372 RON | 274.171 RON | 263.943 RON | 267.116 RON | 257.496 RON | 310.057 RON | 269.880 RON | 264.016 RON | 331.863 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | 14 | 24 | 7 | 7 | 17 | 15 | 14 | 9 | 9 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
2 contracte atribuite, in valoare de 771 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
2 contracte
771 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.291 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.937.090 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.446 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.485 din cele 393.291 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,4% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.231.847 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 02.09.2026, 13:53).
Nu am gasit contracte publice pentru aceasta firma in SEAP/SICAP.