| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2010 | 378.953 RON | -4.830 RON | 76.012 RON | — | 82.865 RON | 6.853 RON | 1 |
| 2009 | 75.101 RON | 11.383 RON | 9.862 RON | — | 21.545 RON |
| Indicator | 2010 | 2009 |
|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 378.953 RON | 75.101 RON |
| Venituri totale | 387.659 RON | 75.579 RON |
| 11.683 RON |
| 1 |
| Cheltuieli totale | 388.313 RON | 61.929 RON |
| Profit brut | — | 13.650 RON |
| Pierdere bruta | 654 RON | — |
| Profit net | — | 11.383 RON |
| Pierdere neta | 4.830 RON | — |
| Active circulante | 82.865 RON | 21.545 RON |
| Stocuri | 483 RON | 483 RON |
| Creante | 82.256 RON | 118 RON |
| Casa si conturi la banci | 126 RON | 20.944 RON |
| Datorii totale | 76.012 RON | 9.862 RON |
| Capitaluri proprii | 6.853 RON | 11.683 RON |
| Capital subscris varsat | 300 RON | 300 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 |
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2020
ANAF · 30.06.2026
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 33,33% |
| persoanăadministrator |
| 33,33% |
| 2 deținători în act | 66,67% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.