ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| firmă | 85% |
| persoană | 15% |
| persoanăadministrator | — |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 RON | -14.826 RON | 2.349.925 RON | 1.877.583 RON | 112.215 RON | -360.127 RON | 0 |
| 2024 | — | -3.536 RON | 2.340.445 RON | 1.876.819 RON | 118.326 RON | -345.300 RON | — |
| 2023 | — | -4.531 RON | 2.340.712 RON | 1.876.104 RON | 122.844 RON | -341.764 RON | — |
| 2022 | — | -4.104 RON | 2.338.771 RON | 1.874.097 RON | 127.442 RON | -337.232 RON | 0 |
| 2021 | — | -11.161 RON | 2.338.385 RON | 1.872.102 RON | 133.155 RON | -333.128 RON | — |
| 2020 | — | -15.184 RON | 2.348.538 RON | 1.872.102 RON | 154.469 RON | -321.967 RON | — |
| 2019 | — | 17.949 RON | 2.359.128 RON | 1.823.539 RON | 228.806 RON | -306.783 RON | — |
| 2018 | — | -3.645 RON | 2.228.955 RON | 1.856.086 RON | 48.137 RON | -324.732 RON | — |
| 2017 | — | -8.448 RON | 2.224.584 RON | 1.856.086 RON | 47.411 RON | -321.087 RON | — |
| 2016 | — | -8.426 RON | 2.214.868 RON | 1.856.086 RON | 46.143 RON | -312.639 RON | — |
| 2015 | — | -14.796 RON | 2.205.608 RON | 1.856.086 RON | 45.309 RON | -304.213 RON | — |
| 2014 | 2.227 RON | -10.046 RON | 2.190.321 RON | 1.856.086 RON | 44.818 RON | -289.417 RON | — |
| 2013 | 0 RON | -15.974 RON | 2.175.712 RON | 1.850.518 RON | 45.824 RON | -279.370 RON | — |
| 2012 | 0 RON | -38.355 RON | 2.193.943 RON | 1.803.172 RON | 37.375 RON | -353.396 RON | — |
| 2011 | 56 RON | -37.490 RON | 1.999.495 RON | 1.645.946 RON | 38.507 RON | -315.042 RON | — |
| 2010 | 860.864 RON | -270.881 RON | 3.146.991 RON | 1.120.565 RON | 1.748.875 RON | -277.551 RON | 1 |
| 2009 | — | -16.670 RON | 962.669 RON | 696.947 RON | 259.052 RON | -6.670 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 2.227 RON | 0 RON | 0 RON | 56 RON | 860.864 RON | — |
| Venituri totale | 3.760 RON | 4.092 RON | 6.418 RON | 9.754 RON | 1.002 RON | 1.324 RON | 134.172 RON | 4.622 RON | 10.921 RON | 4.934 RON | 12.002 RON | 12.871 RON | 38.971 RON | 92.387 RON | 216.171 RON | 2.070.378 RON | 36.153 RON |
| Cheltuieli totale | 18.586 RON | 7.628 RON | 10.949 RON | 13.856 RON | 12.163 RON | 16.508 RON | 113.061 RON | 8.267 RON | 19.099 RON | 13.360 RON | 26.798 RON | 22.855 RON | 54.252 RON | 130.742 RON | 253.661 RON | 2.339.609 RON | 52.823 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 21.111 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — |
| Pierdere bruta | 14.826 RON | 3.536 RON | 4.531 RON | 4.102 RON | 11.161 RON | 15.184 RON | 0 RON | 3.645 RON | 8.178 RON | 8.426 RON | — | 9.984 RON | 15.281 RON | 38.355 RON | 37.490 RON | 269.231 RON | 16.670 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 17.949 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — |
| Pierdere neta | 14.826 RON | 3.536 RON | 4.531 RON | 4.104 RON | 11.161 RON | 15.184 RON | 0 RON | 3.645 RON | 8.448 RON | 8.426 RON | 14.796 RON | 10.046 RON | 15.974 RON | 38.355 RON | 37.490 RON | 270.881 RON | 16.670 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 1.877.583 RON | 1.876.819 RON | 1.876.104 RON | 1.874.097 RON | 1.872.102 RON | 1.872.102 RON | 1.823.539 RON | 1.856.086 RON | 1.856.086 RON | 1.856.086 RON | 1.856.086 RON | 1.856.086 RON | 1.850.518 RON | 1.803.172 RON | 1.645.946 RON | 1.120.565 RON | 696.947 RON |
| Active circulante | 112.215 RON | 118.326 RON | 122.844 RON | 127.442 RON | 133.155 RON | 154.469 RON | 228.806 RON | 48.137 RON | 47.411 RON | 46.143 RON | 45.309 RON | 44.818 RON | 45.824 RON | 37.375 RON | 38.507 RON | 1.748.875 RON | 259.052 RON |
| Stocuri | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 114 RON | — | 8.513 RON | 7.600 RON | 73.773 RON |
| Creante | 4.802 RON | 3.579 RON | 5.708 RON | 4.537 RON | 1.868 RON | 1.321 RON | 17.644 RON | 43.810 RON | 43.308 RON | 42.175 RON | 40.862 RON | 39.303 RON | 37.015 RON | 33.020 RON | 28.668 RON | 1.664.333 RON | 90.864 RON |
| Casa si conturi la banci | 107.413 RON | 114.747 RON | 117.136 RON | 122.905 RON | 131.287 RON | 153.148 RON | 211.162 RON | 4.327 RON | 4.103 RON | 3.968 RON | 4.447 RON | 5.515 RON | 8.695 RON | 4.355 RON | 1.326 RON | 76.942 RON | 94.415 RON |
| Datorii totale | 2.349.925 RON | 2.340.445 RON | 2.340.712 RON | 2.338.771 RON | 2.338.385 RON | 2.348.538 RON | 2.359.128 RON | 2.228.955 RON | 2.224.584 RON | 2.214.868 RON | 2.205.608 RON | 2.190.321 RON | 2.175.712 RON | 2.193.943 RON | 1.999.495 RON | 3.146.991 RON | 962.669 RON |
| Capitaluri proprii | -360.127 RON | -345.300 RON | -341.764 RON | -337.232 RON | -333.128 RON | -321.967 RON | -306.783 RON | -324.732 RON | -321.087 RON | -312.639 RON | -304.213 RON | -289.417 RON | -279.370 RON | -353.396 RON | -315.042 RON | -277.551 RON | -6.670 RON |
| Capital subscris varsat | 100.000 RON | 100.000 RON | 100.000 RON | 100.000 RON | 100.000 RON | 100.000 RON | 100.000 RON | 100.000 RON | 100.000 RON | 100.000 RON | — | 100.000 RON | 100.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | — | — | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1 | — |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.