ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
satul Truşeşti, comuna Truşeşti, clădirea C1, CF 50640
satul Albeşti, comuna Albeşti
Vecinii nu se pot numara: adresa publicata nu ajunge pana la numar, deci cheia ar aduna toata strada.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoană | 100% |
| persoanăadministratorfostă | — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Respinge cererea în anulare formulată de catre creditoarea S.C. CAMPIOSERV POINT S.R.L. prin Cîmpanu Florin- Cristian, în contradictoriu cu debitoarea BRIO INVESTMENT CEREALE S.R.L. prin administrator Barabas Răzvan Iulian, ca nefondată. Respinge ca nefondată cererea creditoarei de obligare a debitoarei la plata cheltuielilor de judecată. Ia act de faptul că debitoarea şi-a rezervat dreptul de a solicita cheltuielile de judecată pe cale separată. Definitivă. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor, prin mijlocirea grefei instanţei, astăzi 22.02.2024.
Amână pronuntarea în cauză la data de 22.02.2024.
Respinge cererea de emitere a ordonan?ei de plata, cerere formulata de catre creditoarea în contradictoriu cu debitoarea în prezenta cauză negăsindu-şi aplicabilitatea dispoziţiile speciale ale ordonanţei de plata, respectiv art. 1014 – 1025 C.proc.civ. Cu drept de cerere în anulare pentru creditoare în termen de 10 zile de la comunicare. Pronunţată astăzi, 16.11.2023, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 23.458.448 RON | 4.149.316 RON | 7.637.426 RON | 9.530.470 RON | 6.942.697 RON | 7.990.563 RON | 12 |
| 2024 | 6.510.494 RON | 61.127 RON | 6.569.268 RON | 6.737.668 RON | 5.899.804 RON | 4.952.357 RON | 10 |
| 2023 | 16.252.596 RON | 1.552.845 RON | 8.238.677 RON | 8.402.389 RON | 6.275.734 RON | 4.999.927 RON | 9 |
| 2022 | 16.860.090 RON | 2.308.575 RON | 4.217.882 RON | 6.430.411 RON | 2.936.782 RON | 3.280.013 RON | 10 |
| 2021 | 4.379.756 RON | 66.172 RON | 7.779.753 RON | 5.427.000 RON | 6.321.236 RON | 2.129.333 RON | 4 |
| 2020 | 3.520.852 RON | 4.930 RON | 4.316.013 RON | 5.480.724 RON | 2.522.556 RON | 2.063.161 RON | 5 |
| 2019 | 4.178.869 RON | 721.497 RON | 3.215.909 RON | 5.645.087 RON | 2.249.902 RON | 2.058.231 RON | 7 |
| 2018 | 4.422.096 RON | 972.816 RON | 5.376.029 RON | 6.414.588 RON | 2.571.891 RON | 1.307.888 RON | 6 |
| 2017 | 3.115.911 RON | 48.412 RON | 5.207.610 RON | 5.335.501 RON | 1.895.397 RON | 335.071 RON | 9 |
| 2016 | 2.497.031 RON | 61.433 RON | 4.826.527 RON | 5.866.131 RON | 1.144.008 RON | 286.659 RON | 9 |
| 2015 | 1.298.271 RON | 2.433 RON | 4.357.888 RON | 5.159.100 RON | 1.529.704 RON | 225.227 RON | 3 |
| 2014 | 1.049.749 RON | 532 RON | 3.433.151 RON | 2.718.616 RON | 3.284.870 RON | 222.793 RON | 1 |
| 2013 | 1.173.544 RON | 26.849 RON | 1.345.734 RON | 939.100 RON | 643.545 RON | 236.911 RON | 1 |
| 2012 | 413.365 RON | 2.602 RON | 1.246.876 RON | 954.678 RON | 502.260 RON | 210.062 RON | 1 |
| 2011 | 381.835 RON | 246.222 RON | 34.840 RON | 667 RON | 287.870 RON | 253.697 RON | 1 |
| 2010 | 48.912 RON | 7.711 RON | 52.474 RON | — | 59.949 RON | 7.475 RON | 1 |
| 2009 | — | -436 RON | 263 RON | — | 25.947 RON | -236 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 23.458.448 RON | 6.510.494 RON | 16.252.596 RON | 16.860.090 RON | 4.379.756 RON | 3.520.852 RON | 4.178.869 RON | 4.422.096 RON | 3.115.911 RON | 2.497.031 RON | 1.298.271 RON | 1.049.749 RON | 1.173.544 RON | 413.365 RON | 381.835 RON | 48.912 RON | — |
| Venituri totale | 26.656.668 RON | 9.549.565 RON | 18.144.731 RON | 19.050.767 RON | 7.331.053 RON | 5.463.227 RON | 5.431.242 RON | 6.036.478 RON | 4.706.723 RON | 3.582.676 RON | 2.444.069 RON | 1.374.428 RON | 1.168.233 RON | 591.033 RON | 465.271 RON | 49.569 RON | — |
| Cheltuieli totale | 22.378.767 RON | 9.472.756 RON | 16.539.399 RON | 16.702.488 RON | 7.228.292 RON | 5.415.159 RON | 4.663.191 RON | 5.018.490 RON | 4.648.604 RON | 3.509.279 RON | 2.438.280 RON | 1.368.337 RON | 1.135.326 RON | 575.644 RON | 207.470 RON | 39.150 RON | 436 RON |
| Profit brut | 4.277.901 RON | 76.809 RON | 1.605.332 RON | 2.348.279 RON | 102.761 RON | 48.068 RON | 768.051 RON | 1.017.988 RON | 58.119 RON | 73.397 RON | 5.789 RON | 6.091 RON | 32.907 RON | 15.389 RON | 257.801 RON | 10.419 RON | — |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 436 RON |
| Profit net | 4.149.316 RON | 61.127 RON | 1.552.845 RON | 2.308.575 RON | 66.172 RON | 4.930 RON | 721.497 RON | 972.816 RON | 48.412 RON | 61.433 RON | 2.433 RON | 532 RON | 26.849 RON | 2.602 RON | 246.222 RON | 7.711 RON | — |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 436 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 9.530.470 RON | 6.737.668 RON | 8.402.389 RON | 6.430.411 RON | 5.427.000 RON | 5.480.724 RON | 5.645.087 RON | 6.414.588 RON | 5.335.501 RON | 5.866.131 RON | 5.159.100 RON | 2.718.616 RON | 939.100 RON | 954.678 RON | 667 RON | — | — |
| Active circulante | 6.942.697 RON | 5.899.804 RON | 6.275.734 RON | 2.936.782 RON | 6.321.236 RON | 2.522.556 RON | 2.249.902 RON | 2.571.891 RON | 1.895.397 RON | 1.144.008 RON | 1.529.704 RON | 3.284.870 RON | 643.545 RON | 502.260 RON | 287.870 RON | 59.949 RON | 25.947 RON |
| Stocuri | 4.944.173 RON | 2.153.527 RON | 999.400 RON | 1.738.917 RON | 1.849.461 RON | 448.444 RON | 391.556 RON | 881.292 RON | 773.638 RON | 344.152 RON | 461.722 RON | 396.252 RON | 232.884 RON | 255.878 RON | 89.464 RON | 692 RON | — |
| Creante | 1.883.896 RON | 3.729.311 RON | 4.842.186 RON | 1.002.728 RON | 3.355.999 RON | 1.715.462 RON | 1.758.581 RON | 1.635.011 RON | 1.121.672 RON | 777.307 RON | 1.036.275 RON | 1.823.958 RON | 400.317 RON | 244.245 RON | 166.916 RON | 16.805 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 114.628 RON | 16.966 RON | 434.148 RON | 195.137 RON | 1.115.776 RON | 358.650 RON | 99.765 RON | 55.588 RON | 87 RON | 22.549 RON | 31.707 RON | 1.064.660 RON | 10.344 RON | 2.137 RON | 31.490 RON | 42.452 RON | 25.947 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | — | 602.332 RON | 4.610 RON | 6.916 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii totale | 7.637.426 RON | 6.569.268 RON | 8.238.677 RON | 4.217.882 RON | 7.779.753 RON | 4.316.013 RON | 3.215.909 RON | 5.376.029 RON | 5.207.610 RON | 4.826.527 RON | 4.357.888 RON | 3.433.151 RON | 1.345.734 RON | 1.246.876 RON | 34.840 RON | 52.474 RON | 263 RON |
| Venituri in avans | 845.178 RON | 1.115.847 RON | 1.439.519 RON | 1.869.298 RON | 1.839.150 RON | 2.226.438 RON | 2.625.459 RON | 2.309.478 RON | 1.688.217 RON | 1.896.953 RON | 2.105.689 RON | 2.347.542 RON | — | — | — | — | 25.920 RON |
| Capitaluri proprii | 7.990.563 RON | 4.952.357 RON | 4.999.927 RON | 3.280.013 RON | 2.129.333 RON | 2.063.161 RON | 2.058.231 RON | 1.307.888 RON | 335.071 RON | 286.659 RON | 225.227 RON | 222.793 RON | 236.911 RON | 210.062 RON | 253.697 RON | 7.475 RON | -236 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 12 | 10 | 9 | 10 | 4 | 5 | 7 | 6 | 9 | 9 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
6 contracte atribuite, in valoare de 2.400 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 2.406 lei.
Achizitii directe
6 contracte
2.400 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
0 contracte
0 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.291 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.937.090 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.446 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.485 din cele 393.291 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,4% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.231.847 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 02.09.2026, 14:40).