ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
Vecinii nu se pot numara: adresa publicata nu ajunge nici pana la strada, deci cheia ar aduna toata localitatea.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 45% |
| persoană | 35% |
| persoană | 20% |
| 3 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 5.818 RON | -117.696 RON | 489.016 RON | 660.982 RON | 26.001 RON | 197.967 RON | 0 |
| 2024 | — | -151.611 RON | 877.777 RON | 798.879 RON | 44.561 RON | -34.337 RON | 1 |
| 2023 | 28.429 RON | -163.337 RON | 58.061 RON | 32.378 RON | 445.667 RON | 366.489 RON | 1 |
| 2022 | 329.852 RON | -131.510 RON | 70.493 RON | 236.310 RON | 544.981 RON | 529.826 RON | 1 |
| 2021 | 1.660.475 RON | 10.953 RON | 618.455 RON | 604.155 RON | 995.031 RON | 672.289 RON | 9 |
| 2020 | 1.318.645 RON | 2.880 RON | 559.132 RON | 798.645 RON | 857.742 RON | 661.336 RON | 10 |
| 2019 | 1.385.613 RON | 9.267 RON | 508.199 RON | 1.121.748 RON | 598.923 RON | 658.456 RON | 9 |
| 2018 | 1.277.815 RON | 7.520 RON | 540.444 RON | 1.439.615 RON | 408.998 RON | 649.189 RON | 9 |
| 2017 | 2.287.956 RON | 313.004 RON | 612.612 RON | 1.823.005 RON | 248.811 RON | 641.669 RON | 10 |
| 2016 | 1.353.562 RON | -149.232 RON | 752.200 RON | 1.396.393 RON | 281.798 RON | 454.691 RON | 10 |
| 2015 | 635.699 RON | -69.155 RON | 977.792 RON | 1.582.300 RON | 571.684 RON | 640.356 RON | 7 |
| 2014 | 72.447 RON | -396.450 RON | 894.427 RON | 1.579.388 RON | 629.491 RON | 714.080 RON | 10 |
| 2013 | 1.025.340 RON | 8.123 RON | 784.248 RON | 1.707.534 RON | 854.639 RON | 1.113.017 RON | 17 |
| 2012 | 1.292.690 RON | 76.470 RON | 1.467.086 RON | 1.836.265 RON | 464.048 RON | 103.782 RON | 16 |
| 2011 | 344.488 RON | 23.426 RON | 1.208.105 RON | 1.695.446 RON | 291.888 RON | 30.606 RON | 16 |
| 2010 | 75.480 RON | -5.343 RON | 1.808.115 RON | 856.314 RON | 961.428 RON | 9.627 RON | 1 |
| 2009 | 110.426 RON | 14.770 RON | 22.332 RON | 32.906 RON | 4.396 RON | 14.970 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 5.818 RON | — | 28.429 RON | 329.852 RON | 1.660.475 RON | 1.318.645 RON | 1.385.613 RON | 1.277.815 RON | 2.287.956 RON | 1.353.562 RON | 635.699 RON | 72.447 RON | 1.025.340 RON | 1.292.690 RON | 344.488 RON | 75.480 RON | 110.426 RON |
| Venituri totale | 41.995 RON | 53.567 RON | 157.162 RON | 584.792 RON | 1.885.019 RON | 1.476.557 RON | 1.562.461 RON | 1.417.159 RON | 2.403.394 RON | 1.421.578 RON | 700.261 RON | 136.985 RON | 1.089.877 RON | 1.357.397 RON | 344.529 RON | 75.523 RON | 110.436 RON |
| Cheltuieli totale | 159.691 RON | 205.178 RON | 320.499 RON | 716.302 RON | 1.874.066 RON | 1.473.677 RON | 1.553.194 RON | 1.407.032 RON | 2.090.390 RON | 1.570.810 RON | 764.567 RON | 533.435 RON | 1.081.137 RON | 1.278.402 RON | 314.426 RON | 80.088 RON | 92.852 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 10.953 RON | 2.880 RON | 9.267 RON | 10.127 RON | 313.004 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 8.740 RON | 78.995 RON | 30.103 RON | — | 17.584 RON |
| Pierdere bruta | 117.696 RON | 151.611 RON | 163.337 RON | 131.510 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 149.232 RON | — | 396.450 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 4.565 RON | — |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 10.953 RON | 2.880 RON | 9.267 RON | 7.520 RON | 313.004 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 8.123 RON | 76.470 RON | 23.426 RON | — | 14.770 RON |
| Pierdere neta | 117.696 RON | 151.611 RON | 163.337 RON | 131.510 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 149.232 RON | 69.155 RON | 396.450 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 5.343 RON | — |
| Active fixe (imobilizate) | 660.982 RON | 798.879 RON | 32.378 RON | 236.310 RON | 604.155 RON | 798.645 RON | 1.121.748 RON | 1.439.615 RON | 1.823.005 RON | 1.396.393 RON | 1.582.300 RON | 1.579.388 RON | 1.707.534 RON | 1.836.265 RON | 1.695.446 RON | 856.314 RON | 32.906 RON |
| Active circulante | 26.001 RON | 44.561 RON | 445.667 RON | 544.981 RON | 995.031 RON | 857.742 RON | 598.923 RON | 408.998 RON | 248.811 RON | 281.798 RON | 571.684 RON | 629.491 RON | 854.639 RON | 464.048 RON | 291.888 RON | 961.428 RON | 4.396 RON |
| Stocuri | 2.349 RON | 3.264 RON | 11.576 RON | 9.227 RON | 18.303 RON | 217.957 RON | 84.487 RON | 45.603 RON | 6.468 RON | 7.025 RON | 30.518 RON | 45.419 RON | 0 RON | 88.813 RON | 32.111 RON | — | 4.114 RON |
| Creante | 17.707 RON | 20.496 RON | 341.502 RON | 333.731 RON | 786.325 RON | 585.773 RON | 578.916 RON | 385.851 RON | 407.352 RON | 373.423 RON | 515.875 RON | 506.324 RON | 788.097 RON | 309.053 RON | 173.802 RON | 634.070 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 5.945 RON | 20.801 RON | 92.589 RON | 202.023 RON | 190.403 RON | 54.012 RON | -64.480 RON | -22.456 RON | -165.009 RON | -98.650 RON | 25.291 RON | 77.748 RON | 66.542 RON | 66.182 RON | 85.975 RON | 327.358 RON | 282 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | 8 RON | 8 RON | 9.388 RON | 31.901 RON | 823 RON | — | — | — | — | 0 RON | 45.359 RON | — | — |
| Datorii totale | 489.016 RON | 877.777 RON | 58.061 RON | 70.493 RON | 618.455 RON | 559.132 RON | 508.199 RON | 540.444 RON | 612.612 RON | 752.200 RON | 977.792 RON | 894.427 RON | 784.248 RON | 1.467.086 RON | 1.208.105 RON | 1.808.115 RON | 22.332 RON |
| Venituri in avans | 0 RON | — | 53.495 RON | 180.972 RON | 308.450 RON | 435.927 RON | 563.404 RON | 690.881 RON | 818.358 RON | 471.300 RON | 535.836 RON | 600.372 RON | 664.908 RON | 729.445 RON | 793.982 RON | — | — |
| Capitaluri proprii | 197.967 RON | -34.337 RON | 366.489 RON | 529.826 RON | 672.289 RON | 661.336 RON | 658.456 RON | 649.189 RON | 641.669 RON | 454.691 RON | 640.356 RON | 714.080 RON | 1.113.017 RON | 103.782 RON | 30.606 RON | 9.627 RON | 14.970 RON |
| Capital subscris varsat | 350.200 RON | 200 RON | 1.000.200 RON | 1.000.200 RON | 1.000.200 RON | 1.000.200 RON | 1.000.200 RON | 1.000.200 RON | 1.000.200 RON | 1.000.200 RON | — | 1.000.200 RON | 1.000.200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | 1 | 1 | 1 | 9 | 10 | 9 | 9 | 10 | 10 | 7 | 10 | 17 | 16 | 16 | 1 | — |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
18 contracte atribuite, in valoare de 81.712 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 48.336 lei.
Achizitii directe
16 contracte
48.320 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
2 contracte
33.392 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.559 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.942.446 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.564 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.544 din cele 393.559 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,4% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.022 documente la 19.239.988 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 03.09.2026, 07:02).