ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
demisol
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 50% |
| persoanăadministrator | 50% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 861.984 RON | 134.438 RON | 133.967 RON | 13.065 RON | 1.053.788 RON | 933.027 RON | 4 |
| 2024 | 871.489 RON | 167.123 RON | 290.087 RON | 83.936 RON | 1.048.168 RON | 842.017 RON | 4 |
| 2023 | 778.600 RON | 132.918 RON | 345.772 RON | 75.613 RON | 945.053 RON | 674.894 RON | 4 |
| 2022 | 969.843 RON | 131.603 RON | 396.200 RON | 82.010 RON | 856.166 RON | 541.976 RON | 5 |
| 2021 | 767.756 RON | 38.517 RON | 408.396 RON | 131.396 RON | 718.950 RON | 441.950 RON | 5 |
| 2020 | 977.347 RON | 116.369 RON | 434.319 RON | 338.760 RON | 616.031 RON | 403.433 RON | 5 |
| 2019 | 665.154 RON | 41.195 RON | 557.747 RON | 539.054 RON | 806.599 RON | 323.590 RON | 5 |
| 2018 | 1.073.384 RON | 253.260 RON | 484.946 RON | 22.784 RON | 1.506.593 RON | 351.958 RON | 4 |
| 2017 | 343.352 RON | 2.826 RON | 421.025 RON | 28.906 RON | 483.588 RON | 91.469 RON | 4 |
| 2016 | 392.317 RON | 406 RON | 227.521 RON | 54.788 RON | 290.189 RON | 88.443 RON | 4 |
| 2015 | 479.336 RON | 31.483 RON | 543.903 RON | 111.976 RON | 577.404 RON | 88.036 RON | — |
| 2014 | 398.460 RON | 16.402 RON | 482.247 RON | 171.895 RON | 618.246 RON | 56.571 RON | 3 |
| 2013 | 262.425 RON | 2.580 RON | 327.367 RON | 53.723 RON | 353.913 RON | 40.169 RON | 3 |
| 2012 | 250.262 RON | 1.309 RON | 556.287 RON | 96.056 RON | 460.851 RON | 1.404 RON | 5 |
| 2011 | 191.359 RON | 3.115 RON | 315.799 RON | 113.574 RON | 209.012 RON | 6.787 RON | 6 |
| 2010 | 240.522 RON | 337 RON | 184.435 RON | 115.773 RON | 75.416 RON | 13.916 RON | 2 |
| 2009 | 199.044 RON | 13.378 RON | 93.216 RON | — | 106.794 RON | 13.578 RON | 2 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 861.984 RON | 871.489 RON | 778.600 RON | 969.843 RON | 767.756 RON | 977.347 RON | 665.154 RON | 1.073.384 RON | 343.352 RON | 392.317 RON | 479.336 RON | 398.460 RON | 262.425 RON | 250.262 RON | 191.359 RON | 240.522 RON | 199.044 RON |
| Venituri totale | 916.183 RON | 909.563 RON | 786.985 RON | 979.029 RON | 985.966 RON | 1.183.498 RON | 894.660 RON | 1.108.880 RON | 375.315 RON | 425.276 RON | 699.945 RON | 442.968 RON | 341.601 RON | 358.999 RON | 209.279 RON | 243.472 RON | 199.470 RON |
| Cheltuieli totale | 760.866 RON | 720.229 RON | 647.378 RON | 838.661 RON | 939.914 RON | 1.058.394 RON | 846.808 RON | 844.693 RON | 369.027 RON | 423.794 RON | 663.456 RON | 424.181 RON | 330.543 RON | 357.523 RON | 205.560 RON | 239.910 RON | 183.544 RON |
| Profit brut | 155.317 RON | 189.334 RON | 139.607 RON | 140.368 RON | 46.052 RON | 125.104 RON | 47.852 RON | 264.187 RON | 6.288 RON | 1.482 RON | 36.489 RON | 18.787 RON | 11.058 RON | 1.476 RON | 3.719 RON | 3.562 RON | 15.926 RON |
| Profit net | 134.438 RON | 167.123 RON | 132.918 RON | 131.603 RON | 38.517 RON | 116.369 RON | 41.195 RON | 253.260 RON | 2.826 RON | 406 RON | 31.483 RON | 16.402 RON | 2.580 RON | 1.309 RON | 3.115 RON | 337 RON | 13.378 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 13.065 RON | 83.936 RON | 75.613 RON | 82.010 RON | 131.396 RON | 338.760 RON | 539.054 RON | 22.784 RON | 28.906 RON | 54.788 RON | 111.976 RON | 171.895 RON | 53.723 RON | 96.056 RON | 113.574 RON | 115.773 RON | — |
| Active circulante | 1.053.788 RON | 1.048.168 RON | 945.053 RON | 856.166 RON | 718.950 RON | 616.031 RON | 806.599 RON | 1.506.593 RON | 483.588 RON | 290.189 RON | 577.404 RON | 618.246 RON | 353.913 RON | 460.851 RON | 209.012 RON | 75.416 RON | 106.794 RON |
| Stocuri | 504.903 RON | 455.499 RON | 451.519 RON | 432.115 RON | 298.854 RON | 302.418 RON | 507.302 RON | 547.954 RON | 322.815 RON | 183.267 RON | 156.367 RON | 146.094 RON | 140.478 RON | 84.305 RON | 96.781 RON | 20.125 RON | 38.461 RON |
| Creante | 193.193 RON | 132.552 RON | 145.203 RON | 168.075 RON | 107.043 RON | 108.983 RON | 233.226 RON | 801.516 RON | 76.084 RON | 93.626 RON | 286.906 RON | 448.156 RON | 190.817 RON | 264.192 RON | 104.365 RON | 46.714 RON | 15.624 RON |
| Casa si conturi la banci | 355.692 RON | 460.117 RON | 348.331 RON | 255.976 RON | 313.053 RON | 204.630 RON | 66.071 RON | 157.123 RON | 84.689 RON | 13.296 RON | 134.131 RON | 23.996 RON | 22.618 RON | 112.354 RON | 7.866 RON | 8.577 RON | 52.709 RON |
| Cheltuieli in avans | 141 RON | — | — | — | — | 585 RON | — | — | — | — | 784 RON | 795 RON | 784 RON | 784 RON | — | 7.162 RON | — |
| Datorii totale | 133.967 RON | 290.087 RON | 345.772 RON | 396.200 RON | 408.396 RON | 434.319 RON | 557.747 RON | 484.946 RON | 421.025 RON | 227.521 RON | 543.903 RON | 482.247 RON | 327.367 RON | 556.287 RON | 315.799 RON | 184.435 RON | 93.216 RON |
| Venituri in avans | 0 RON | — | — | — | — | 117.624 RON | 464.316 RON | 692.473 RON | — | 29.013 RON | 58.225 RON | 252.118 RON | 40.884 RON | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 933.027 RON | 842.017 RON | 674.894 RON | 541.976 RON | 441.950 RON | 403.433 RON | 323.590 RON | 351.958 RON | 91.469 RON | 88.443 RON | 88.036 RON | 56.571 RON | 40.169 RON | 1.404 RON | 6.787 RON | 13.916 RON | 13.578 RON |
| Capital subscris varsat | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 4 | 4 | 4 | 5 | 5 | 5 | 5 | 4 | 4 | 4 | — | 3 | 3 | 5 | 6 | 2 | 2 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
16 contracte atribuite, in valoare de 33.034 lei
1 achizitie exclusa ca posibil eronata. Vezi tabul in pagina de contracte.
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 32.436 lei.
Achizitii directe
13 contracte
32.423 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
3 contracte
611 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.941 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.934.337 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.374 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.460 din cele 392.941 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.224.692 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 01.09.2026, 15:25).