| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017 | — | 0 RON | 11.987 RON | — | 77 RON | -11.910 RON | — |
| 2016 | — | 0 RON | 11.987 RON | — | 77 RON | -11.910 RON |
| Indicator | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|
| — |
| 2015 | — | 0 RON | 11.987 RON | — | 77 RON | -11.910 RON | — |
| 2014 | 0 RON | 0 RON | 11.987 RON | — | 77 RON | -11.910 RON | — |
| 2013 | 0 RON | 0 RON | 11.987 RON | — | 77 RON | -11.910 RON | — |
| 2012 | 0 RON | 0 RON | 11.987 RON | — | 77 RON | -11.910 RON | — |
| 2011 | 962 RON | -1.756 RON | 12.049 RON | — | 139 RON | -11.910 RON | 1 |
| 2010 | 63.485 RON | -7.581 RON | 12.218 RON | — | 2.065 RON | -10.153 RON | 1 |
| 2009 | 28.339 RON | -2.772 RON | 17.478 RON | 1.089 RON | 13.817 RON | -2.572 RON | 1 |
| Cifra de afaceri | — | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 962 RON | 63.485 RON | 28.339 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 962 RON | 63.485 RON | 28.339 RON |
| Cheltuieli totale | — | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 2.718 RON | 69.416 RON | 31.111 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 1.756 RON | 5.931 RON | 2.772 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 1.756 RON | 7.581 RON | 2.772 RON |
| Active fixe (imobilizate) | — | — | — | — | — | — | — | — | 1.089 RON |
| Active circulante | 77 RON | 77 RON | 77 RON | 77 RON | 77 RON | 77 RON | 139 RON | 2.065 RON | 13.817 RON |
| Stocuri | 77 RON | 77 RON | 77 RON | 77 RON | 77 RON | 77 RON | 77 RON | 948 RON | 12.486 RON |
| Casa si conturi la banci | — | — | — | — | — | — | 62 RON | 1.117 RON | 1.331 RON |
| Datorii totale | 11.987 RON | 11.987 RON | 11.987 RON | 11.987 RON | 11.987 RON | 11.987 RON | 12.049 RON | 12.218 RON | 17.478 RON |
| Capitaluri proprii | -11.910 RON | -11.910 RON | -11.910 RON | -11.910 RON | -11.910 RON | -11.910 RON | -11.910 RON | -10.153 RON | -2.572 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
Fără denumire: codul înseamnă altceva în Rev.2 față de Rev.3, iar revizia nu e înregistrată.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.