HA CONSTRUCT INVEST SRL
- H & A VENDING - S.R.L.documentat pana in 2014
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 32.500 RON | -1.207 RON | 6.267.109 RON | 6.016.715 RON | 11.158 RON | -239.236 RON | 1 |
| 2024 | 1.000 RON | -71.456 RON | 6.235.880 RON | 5.989.485 RON | 8.366 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| -238.029 RON |
| 1 |
| 2023 | 6.000 RON | -63.082 RON | 228.205 RON | 60.284 RON | 747 RON | -167.174 RON | 1 |
| 2022 | 3.500 RON | -38.110 RON | 134.455 RON | 24.945 RON | 5.419 RON | -104.091 RON | 1 |
| 2021 | 12.800 RON | -24.648 RON | 81.634 RON | — | 15.652 RON | -65.982 RON | 1 |
| 2020 | 38.400 RON | 286 RON | 69.437 RON | — | 28.104 RON | -41.333 RON | 1 |
| 2019 | 38.400 RON | -36 RON | 69.723 RON | — | 28.104 RON | -41.619 RON | 1 |
| 2018 | 24.000 RON | -1.273 RON | 68.622 RON | — | 27.039 RON | -41.583 RON | 1 |
| 2017 | 65.300 RON | 45.888 RON | 70.194 RON | — | 29.884 RON | -40.310 RON | 1 |
| 2016 | — | 0 RON | 106.668 RON | — | 20.565 RON | -86.103 RON | — |
| 2015 | 17.500 RON | -1.670 RON | 106.667 RON | — | 20.565 RON | -86.102 RON | — |
| 2014 | 0 RON | -13.980 RON | 105.776 RON | 18.394 RON | 2.949 RON | -84.433 RON | — |
| 2013 | 10.577 RON | -31.248 RON | 105.776 RON | 24.403 RON | 8.512 RON | -70.453 RON | — |
| 2012 | 78.335 RON | -20.262 RON | 139.133 RON | 74.543 RON | 22.603 RON | -39.205 RON | 1 |
| 2011 | 70.726 RON | -5.585 RON | 141.931 RON | 87.799 RON | 32.781 RON | -18.943 RON | 1 |
| 2010 | 56.103 RON | -9.602 RON | 96.855 RON | 66.107 RON | 17.390 RON | -13.358 RON | 1 |
| 2009 | 14.405 RON | -3.956 RON | 34.049 RON | 23.889 RON | 6.404 RON | -3.756 RON | 1 |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| 2009 |
|---|
| Cifra de afaceri | 32.500 RON | 1.000 RON | 6.000 RON | 3.500 RON | 12.800 RON | 38.400 RON | 38.400 RON | 24.000 RON | 65.300 RON | — | 17.500 RON | 0 RON | 10.577 RON | 78.335 RON | 70.726 RON | 56.103 RON | 14.405 RON |
| Venituri totale | 32.500 RON | 1.272 RON | 6.000 RON | 3.500 RON | 12.800 RON | 38.400 RON | 38.400 RON | 24.000 RON | 65.300 RON | 0 RON | 17.500 RON | 0 RON | 40.487 RON | 78.483 RON | |||
| Cheltuieli totale | 32.822 RON | 72.728 RON | 69.022 RON | 41.575 RON | 37.320 RON | 37.740 RON | 38.052 RON | 25.033 RON | 18.597 RON | — | 18.645 RON | 13.980 RON | 70.595 RON | 98.745 RON | |||
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 660 RON | 348 RON | 0 RON | 46.703 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | |||
| Pierdere bruta | 322 RON | 71.456 RON | 63.022 RON | 38.075 RON | 24.520 RON | 0 RON | 0 RON | 1.033 RON | 0 RON | 0 RON | — | 13.980 RON | 30.108 RON | 20.262 RON | |||
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 286 RON | 0 RON | 0 RON | 45.888 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | |||
| Pierdere neta | 1.207 RON | 71.456 RON | 63.082 RON | 38.110 RON | 24.648 RON | 0 RON | 36 RON | 1.273 RON | 0 RON | 0 RON | 1.670 RON | 13.980 RON | 31.248 RON | 20.262 RON | |||
| Active fixe (imobilizate) | 6.016.715 RON | 5.989.485 RON | 60.284 RON | 24.945 RON | — | — | — | — | — | — | — | 18.394 RON | 24.403 RON | 74.543 RON | |||
| Active circulante | 11.158 RON | 8.366 RON | 747 RON | 5.419 RON | 15.652 RON | 28.104 RON | 28.104 RON | 27.039 RON | 29.884 RON | 20.565 RON | 20.565 RON | 2.949 RON | 8.512 RON | 22.603 RON | |||
| Stocuri | 1 RON | 1 RON | -28 RON | -28 RON | -28 RON | -28 RON | -28 RON | -28 RON | 112 RON | 112 RON | 112 RON | 112 RON | -28 RON | 692 RON | |||
| Creante | 5.336 RON | 7.867 RON | 500 RON | 3.410 RON | 7.410 RON | 28.110 RON | 28.110 RON | 26.910 RON | 28.510 RON | 20.410 RON | 20.410 RON | 2.910 RON | 7.609 RON | 16.678 RON | |||
| Casa si conturi la banci | 5.821 RON | 498 RON | 275 RON | 2.037 RON | 8.270 RON | 22 RON | 22 RON | 157 RON | 1.262 RON | 43 RON | 43 RON | -73 RON | 931 RON | 5.233 RON | |||
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 2.408 RON | 2.782 RON | |||
| Datorii totale | 6.267.109 RON | 6.235.880 RON | 228.205 RON | 134.455 RON | 81.634 RON | 69.437 RON | 69.723 RON | 68.622 RON | 70.194 RON | 106.668 RON | 106.667 RON | 105.776 RON | 105.776 RON | 139.133 RON | |||
| Capitaluri proprii | -239.236 RON | -238.029 RON | -167.174 RON | -104.091 RON | -65.982 RON | -41.333 RON | -41.619 RON | -41.583 RON | -40.310 RON | -86.103 RON | -86.102 RON | -84.433 RON | -70.453 RON | -39.205 RON | |||
| Capital subscris varsat | 800 RON | 800 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | |||
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | 1 | 1 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
| 70.821 RON |
| 56.105 RON |
| 14.405 RON |
| 76.406 RON |
| 64.057 RON |
| 16.894 RON |
| 0 RON |
| — |
| — |
| 5.585 RON |
| 7.952 RON |
| 2.489 RON |
| 0 RON |
| — |
| — |
| 5.585 RON |
| 9.602 RON |
| 3.956 RON |
| 87.799 RON |
| 66.107 RON |
| 23.889 RON |
| 32.781 RON |
| 17.390 RON |
| 6.404 RON |
| 2.843 RON |
| 987 RON |
| 1.378 RON |
| 18.294 RON |
| 13.909 RON |
| 4.647 RON |
| 11.644 RON |
| 2.494 RON |
| 379 RON |
| 2.408 RON |
| — |
| — |
| 141.931 RON |
| 96.855 RON |
| 34.049 RON |
| -18.943 RON |
| -13.358 RON |
| -3.756 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 1 |
| 1 |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 42,5% |
| persoanăadministrator |
| 42,5% |
| persoanăadministrator | 15% |
| 3 deținători în act | 100% |
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.