| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2013 | 142.086 RON | -46.135 RON | 232.341 RON | 40.423 RON | 124.114 RON | -64.780 RON | 3 |
| 2012 | 181.791 RON | -53.167 RON | 179.624 RON | 14.758 RON | 143.221 RON |
| Indicator | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 142.086 RON | 181.791 RON | 188.394 RON |
| -18.621 RON |
| 1 |
| 2011 | 188.394 RON | -4.677 RON | 74.280 RON | 18.712 RON | 85.570 RON | 33.026 RON | 1 |
| 2010 | 126.288 RON | 31.114 RON | 57.895 RON | 17.635 RON | 77.963 RON | 37.703 RON | 1 |
| 2009 | 30.879 RON | 6.389 RON | 16.897 RON | 344 RON | 23.142 RON | 6.589 RON | 1 |
| 126.288 RON |
| 30.879 RON |
| Venituri totale | 142.699 RON | 181.843 RON | 188.404 RON | 126.305 RON | 30.880 RON |
| Cheltuieli totale | 184.571 RON | 229.554 RON | 187.428 RON | 88.268 RON | 23.565 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 976 RON | 38.037 RON | 7.315 RON |
| Pierdere bruta | 41.872 RON | 47.711 RON | 0 RON | — | — |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 31.114 RON | 6.389 RON |
| Pierdere neta | 46.135 RON | 53.167 RON | 4.677 RON | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 40.423 RON | 14.758 RON | 18.712 RON | 17.635 RON | 344 RON |
| Active circulante | 124.114 RON | 143.221 RON | 85.570 RON | 77.963 RON | 23.142 RON |
| Stocuri | 26.002 RON | 27.227 RON | 38.200 RON | 25.444 RON | 143 RON |
| Creante | 64.847 RON | 69.137 RON | 24.644 RON | 23.800 RON | 13.324 RON |
| Casa si conturi la banci | 33.265 RON | 46.857 RON | 22.726 RON | 28.719 RON | 9.675 RON |
| Cheltuieli in avans | 3.024 RON | 3.024 RON | 3.024 RON | — | — |
| Datorii totale | 232.341 RON | 179.624 RON | 74.280 RON | 57.895 RON | 16.897 RON |
| Capitaluri proprii | -64.780 RON | -18.621 RON | 33.026 RON | 37.703 RON | 6.589 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 |
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2020
ANAF · 30.06.2026
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
hala 1
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.