ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
sectorul 1, Centrul Comercial Băneasa Shopping City, Locația E02A · Centrul Comercial Băneasa Shopping City, et. 1, unitatea 143 şi 143T, sector 1
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019 | — | 4.345 RON | 1.194.733 RON | 126.826 RON | 315.161 RON | -752.746 RON | — |
| 2018 | — | -3.570 RON | 1.201.898 RON | 126.826 RON | 315.161 RON | -759.911 RON | — |
| 2017 | 0 RON | -3.538 RON | 1.198.328 RON | 126.826 RON | 315.161 RON | -756.341 RON | — |
| 2016 | 31.772 RON | -12.150 RON | 1.194.343 RON | 126.826 RON | 314.714 RON | -752.803 RON | 0 |
| 2015 | 1.112.197 RON | -539.863 RON | 1.162.470 RON | 126.826 RON | 294.991 RON | -740.653 RON | 11 |
| 2014 | 2.347.119 RON | -261.713 RON | 1.701.037 RON | 1.033.999 RON | 377.151 RON | -284.939 RON | 16 |
| 2013 | 2.097.657 RON | -303.713 RON | 916.075 RON | 271.631 RON | 236.170 RON | -403.326 RON | 14 |
| 2012 | 1.268.841 RON | 31.682 RON | 435.570 RON | 81.042 RON | 249.908 RON | -99.613 RON | 7 |
| 2011 | 1.106.929 RON | 18.480 RON | 527.149 RON | 85.373 RON | 310.481 RON | -131.295 RON | 7 |
| 2010 | 995.789 RON | -49.918 RON | 587.999 RON | 92.172 RON | 346.052 RON | -149.775 RON | 7 |
| 2009 | 126.967 RON | -100.057 RON | 422.939 RON | 77.447 RON | 245.635 RON | -99.857 RON | — |
| Indicator | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | — | — | 0 RON | 31.772 RON | 1.112.197 RON | 2.347.119 RON | 2.097.657 RON | 1.268.841 RON | 1.106.929 RON | 995.789 RON | 126.967 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 0 RON | 3 RON | 31.772 RON | 1.277.499 RON | 2.348.207 RON | 2.104.732 RON | 1.296.052 RON | 1.108.390 RON | 1.033.925 RON | 129.107 RON |
| Cheltuieli totale | -4.345 RON | 3.570 RON | 3.541 RON | 43.922 RON | 1.817.362 RON | 2.609.920 RON | 2.408.445 RON | 1.264.370 RON | 1.089.910 RON | 1.080.618 RON | 229.164 RON |
| Profit brut | 4.345 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 31.682 RON | 18.480 RON | — | — |
| Pierdere bruta | 0 RON | 3.570 RON | 3.538 RON | 12.150 RON | — | 261.713 RON | 303.713 RON | 0 RON | 0 RON | 46.693 RON | 100.057 RON |
| Profit net | 4.345 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 31.682 RON | 18.480 RON | — | — |
| Pierdere neta | 0 RON | 3.570 RON | 3.538 RON | 12.150 RON | 539.863 RON | 261.713 RON | 303.713 RON | 0 RON | 0 RON | 49.918 RON | 100.057 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 126.826 RON | 126.826 RON | 126.826 RON | 126.826 RON | 126.826 RON | 1.033.999 RON | 271.631 RON | 81.042 RON | 85.373 RON | 92.172 RON | 77.447 RON |
| Active circulante | 315.161 RON | 315.161 RON | 315.161 RON | 314.714 RON | 294.991 RON | 377.151 RON | 236.170 RON | 249.908 RON | 310.481 RON | 346.052 RON | 245.635 RON |
| Stocuri | — | — | — | — | 0 RON | 45.958 RON | -100.290 RON | -179.085 RON | -92.066 RON | -21.445 RON | 34.029 RON |
| Creante | 314.001 RON | 314.001 RON | 314.001 RON | 314.001 RON | 287.504 RON | 254.393 RON | 220.239 RON | 216.155 RON | 228.934 RON | 215.882 RON | 204.279 RON |
| Casa si conturi la banci | 1.160 RON | 1.160 RON | 1.160 RON | 713 RON | 7.487 RON | 76.800 RON | 116.221 RON | 212.838 RON | 173.613 RON | 151.615 RON | 7.327 RON |
| Cheltuieli in avans | — | — | — | 0 RON | 0 RON | 4.948 RON | 4.948 RON | 5.007 RON | — | — | — |
| Datorii totale | 1.194.733 RON | 1.201.898 RON | 1.198.328 RON | 1.194.343 RON | 1.162.470 RON | 1.701.037 RON | 916.075 RON | 435.570 RON | 527.149 RON | 587.999 RON | 422.939 RON |
| Capitaluri proprii | -752.746 RON | -759.911 RON | -756.341 RON | -752.803 RON | -740.653 RON | -284.939 RON | -403.326 RON | -99.613 RON | -131.295 RON | -149.775 RON | -99.857 RON |
| Capital subscris varsat | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | — | 300 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | — | — | — | 0 | 11 | 16 | 14 | 7 | 7 | 7 | — |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.