| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2013 | 902.356 RON | -201.843 RON | 1.206.137 RON | 7.350 RON | 733.500 RON | -457.080 RON | 30 |
| 2012 | 982.600 RON | -297.708 RON | 805.163 RON | 17.477 RON | 527.185 RON |
| Indicator | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 902.356 RON | 982.600 RON | 1.038.853 RON |
| -257.149 RON |
| 39 |
| 2011 | 1.038.853 RON | -9.582 RON | 566.982 RON | 151.206 RON | 456.335 RON | 40.559 RON | 39 |
| 2010 | 1.081.795 RON | 34.543 RON | 448.538 RON | 160.692 RON | 337.987 RON | 50.141 RON | 44 |
| 2009 | 207.368 RON | 15.398 RON | 130.546 RON | 32.656 RON | 113.488 RON | 15.598 RON | 1 |
| 1.081.795 RON |
| 207.368 RON |
| Venituri totale | 903.330 RON | 987.240 RON | 1.068.181 RON | 1.084.964 RON | 207.513 RON |
| Cheltuieli totale | 1.105.173 RON | 1.284.541 RON | 1.074.483 RON | 1.039.294 RON | 189.031 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 45.670 RON | 18.482 RON |
| Pierdere bruta | 201.843 RON | 297.301 RON | 6.302 RON | — | — |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 34.543 RON | 15.398 RON |
| Pierdere neta | 201.843 RON | 297.708 RON | 9.582 RON | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 7.350 RON | 17.477 RON | 151.206 RON | 160.692 RON | 32.656 RON |
| Active circulante | 733.500 RON | 527.185 RON | 456.335 RON | 337.987 RON | 113.488 RON |
| Stocuri | 53.677 RON | 38.113 RON | 10 RON | 10 RON | 189 RON |
| Creante | 371.742 RON | 448.893 RON | 241.899 RON | 239.445 RON | 109.824 RON |
| Casa si conturi la banci | 308.081 RON | 40.179 RON | 214.426 RON | 98.532 RON | 3.475 RON |
| Cheltuieli in avans | 8.207 RON | 3.352 RON | — | — | — |
| Datorii totale | 1.206.137 RON | 805.163 RON | 566.982 RON | 448.538 RON | 130.546 RON |
| Capitaluri proprii | -457.080 RON | -257.149 RON | 40.559 RON | 50.141 RON | 15.598 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 30 | 39 | 39 | 44 | 1 |
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2020
ANAF · 30.06.2026
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoană | 60% |
| persoană | 40% |
| firmăadministrator | — |
| persoanăadministrator | — |
| 2 deținători în act | 100% |
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.