Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2022
ANAF · 30.06.2026
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | — | -2.524 RON | 63.852 RON | — | 121.089 RON | 57.237 RON | — |
| 2020 | 16.245 RON | -19.711 RON | 62.833 RON | — | 122.594 RON |
| Indicator | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|
| 59.761 RON |
| 1 |
| 2019 | 166.341 RON | 43.373 RON | 59.938 RON | — | 139.410 RON | 79.472 RON | 3 |
| 2018 | 96.355 RON | 8.766 RON | 23.385 RON | — | 59.484 RON | 36.099 RON | 4 |
| 2017 | 67.326 RON | 9.224 RON | 8.562 RON | — | 35.895 RON | 27.333 RON | 1 |
| 2016 | 2.500 RON | 446 RON | 3.603 RON | — | 21.712 RON | 18.109 RON | — |
| 2015 | 44.766 RON | 74 RON | 11.032 RON | — | 28.695 RON | 17.663 RON | 1 |
| 2014 | 51.822 RON | 524 RON | 24.303 RON | — | 41.892 RON | 17.589 RON | 1 |
| 2013 | 58.524 RON | 7.522 RON | 2.027 RON | — | 19.091 RON | 17.064 RON | 1 |
| 2012 | 77.965 RON | 3.426 RON | 10.978 RON | — | 20.520 RON | 9.542 RON | 2 |
| 2011 | 97.977 RON | 9.983 RON | 43.566 RON | — | 49.682 RON | 6.116 RON | 2 |
| 2010 | 80.338 RON | 9.569 RON | 34.935 RON | — | 31.069 RON | -3.866 RON | 2 |
| 2009 | 10.869 RON | -13.636 RON | 30.158 RON | — | 16.722 RON | -13.436 RON | 1 |
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| 2009 |
|---|
| Cifra de afaceri | — | 16.245 RON | 166.341 RON | 96.355 RON | 67.326 RON | 2.500 RON | 44.766 RON | 51.822 RON | 58.524 RON | 77.965 RON | 97.977 RON | 80.338 RON | 10.869 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 20.893 RON | 166.341 RON | 96.361 RON | 67.326 RON | 2.500 RON | 44.766 RON | 51.822 RON | 58.528 RON | 78.026 RON | 98.077 RON | 80.340 RON | 10.869 RON |
| Cheltuieli totale | 2.524 RON | 40.383 RON | 121.199 RON | 86.629 RON | 57.133 RON | 1.979 RON | 43.514 RON | 49.744 RON | 49.375 RON | 73.848 RON | 86.973 RON | 68.829 RON | 24.505 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 45.142 RON | 9.732 RON | 10.193 RON | 521 RON | 1.252 RON | 2.078 RON | 9.153 RON | 4.178 RON | 11.104 RON | 11.511 RON | — |
| Pierdere bruta | 2.524 RON | 19.490 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 13.636 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 43.373 RON | 8.766 RON | 9.224 RON | 446 RON | 74 RON | 524 RON | 7.522 RON | 3.426 RON | 9.983 RON | 9.569 RON | — |
| Pierdere neta | 2.524 RON | 19.711 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 13.636 RON |
| Active circulante | 121.089 RON | 122.594 RON | 139.410 RON | 59.484 RON | 35.895 RON | 21.712 RON | 28.695 RON | 41.892 RON | 19.091 RON | 20.520 RON | 49.682 RON | 31.069 RON | 16.722 RON |
| Stocuri | — | — | — | — | 3.306 RON | 21.694 RON | 22.844 RON | 35.902 RON | 17.196 RON | 11.097 RON | 34.995 RON | 28.928 RON | 12.708 RON |
| Creante | 121.089 RON | 122.594 RON | 133.111 RON | 58.834 RON | 22.800 RON | — | — | 4.800 RON | — | — | 734 RON | 256 RON | — |
| Casa si conturi la banci | — | — | 6.299 RON | 650 RON | 9.789 RON | 18 RON | 5.851 RON | 1.190 RON | 1.895 RON | 9.423 RON | 13.953 RON | 1.885 RON | 4.014 RON |
| Datorii totale | 63.852 RON | 62.833 RON | 59.938 RON | 23.385 RON | 8.562 RON | 3.603 RON | 11.032 RON | 24.303 RON | 2.027 RON | 10.978 RON | 43.566 RON | 34.935 RON | 30.158 RON |
| Capitaluri proprii | 57.237 RON | 59.761 RON | 79.472 RON | 36.099 RON | 27.333 RON | 18.109 RON | 17.663 RON | 17.589 RON | 17.064 RON | 9.542 RON | 6.116 RON | -3.866 RON | -13.436 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | — | 1 | 3 | 4 | 1 | — | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.