| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2014 | 0 RON | -6.040 RON | 285.583 RON | 141.491 RON | 253.614 RON | 109.522 RON | — |
| 2013 | 0 RON | -6.459 RON | 285.584 RON | 147.531 RON | 253.615 RON |
| Indicator | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON |
| 115.562 RON |
| — |
| 2012 | 143.767 RON | 60.909 RON | 285.164 RON | 153.571 RON | 253.614 RON | 122.021 RON | 1 |
| 2011 | 52.020 RON | -3.185 RON | 271.275 RON | 159.611 RON | 172.776 RON | 61.112 RON | 1 |
| 2010 | 59.542 RON | 34.498 RON | 249.233 RON | 165.651 RON | 147.879 RON | 64.297 RON | 1 |
| 2009 | 40.350 RON | 29.599 RON | 184.768 RON | 120.000 RON | 94.567 RON | 29.799 RON | — |
| 0 RON |
| 143.767 RON |
| 52.020 RON |
| 59.542 RON |
| 40.350 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 0 RON | 143.767 RON | 52.020 RON | 59.542 RON | 40.350 RON |
| Cheltuieli totale | 6.040 RON | 6.459 RON | 71.069 RON | 50.730 RON | 17.392 RON | 5.075 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 72.698 RON | 1.290 RON | 42.150 RON | 35.275 RON |
| Pierdere bruta | 6.040 RON | 6.459 RON | 0 RON | 0 RON | — | — |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 60.909 RON | 0 RON | 34.498 RON | 29.599 RON |
| Pierdere neta | 6.040 RON | 6.459 RON | 0 RON | 3.185 RON | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 141.491 RON | 147.531 RON | 153.571 RON | 159.611 RON | 165.651 RON | 120.000 RON |
| Active circulante | 253.614 RON | 253.615 RON | 253.614 RON | 172.776 RON | 147.879 RON | 94.567 RON |
| Stocuri | 26.000 RON | 26.000 RON | 26.000 RON | 26.000 RON | 26.000 RON | 26.000 RON |
| Creante | 225.422 RON | 225.423 RON | 225.422 RON | 146.776 RON | 62.571 RON | 56.985 RON |
| Casa si conturi la banci | 2.192 RON | 2.192 RON | 2.192 RON | — | 59.308 RON | 11.582 RON |
| Datorii totale | 285.583 RON | 285.584 RON | 285.164 RON | 271.275 RON | 249.233 RON | 184.768 RON |
| Capitaluri proprii | 109.522 RON | 115.562 RON | 122.021 RON | 61.112 RON | 64.297 RON | 29.799 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | — | — | 1 | 1 | 1 | — |
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2024
ANAF · 30.06.2026
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.