ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 45.344 RON | 5.796 RON | 199.780 RON | 244.133 RON | 48.443 RON | 92.796 RON | 0 |
| 2024 | 76.744 RON | 9.353 RON | 213.823 RON | 250.633 RON | 50.190 RON | 87.000 RON | 0 |
| 2023 | 64.242 RON | -23.842 RON | 224.072 RON | 235.666 RON | 66.053 RON | 77.647 RON | 0 |
| 2022 | 58.313 RON | 147 RON | 152.272 RON | 226.191 RON | 27.570 RON | 101.489 RON | 0 |
| 2021 | 55.679 RON | -105.979 RON | 92.662 RON | 176.361 RON | 17.643 RON | 101.342 RON | 0 |
| 2020 | 32.050 RON | -16.910 RON | 16.785 RON | 163.811 RON | 60.295 RON | 207.321 RON | 0 |
| 2019 | 67.729 RON | 7.195 RON | 12.112 RON | 153.632 RON | 82.711 RON | 224.231 RON | 0 |
| 2018 | 116.265 RON | 2.931 RON | 51.143 RON | 143.258 RON | 124.921 RON | 217.036 RON | 1 |
| 2017 | 245.853 RON | -35.776 RON | 138.471 RON | 131.292 RON | 221.284 RON | 214.105 RON | 1 |
| 2016 | 316.201 RON | 2.608 RON | 57.658 RON | 115.603 RON | 191.935 RON | 249.880 RON | 1 |
| 2015 | 256.210 RON | 53.712 RON | 260.576 RON | 64.188 RON | 363.660 RON | 167.272 RON | 1 |
| 2014 | 275.122 RON | 104.438 RON | 345.149 RON | 56.660 RON | 402.049 RON | 113.560 RON | 1 |
| 2013 | 194.289 RON | 335 RON | 307.498 RON | — | 316.620 RON | 9.122 RON | 3 |
| 2012 | 415.281 RON | 6.353 RON | 265.038 RON | — | 273.825 RON | 8.787 RON | 2 |
| 2011 | 208.479 RON | 3.563 RON | 394.955 RON | 2.847 RON | 394.543 RON | 2.435 RON | 2 |
| 2010 | 23.018 RON | -1.288 RON | 117.708 RON | — | 116.579 RON | -1.129 RON | — |
| 2009 | — | -41 RON | 112.816 RON | 50 RON | 112.925 RON | 159 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 45.344 RON | 76.744 RON | 64.242 RON | 58.313 RON | 55.679 RON | 32.050 RON | 67.729 RON | 116.265 RON | 245.853 RON | 316.201 RON | 256.210 RON | 275.122 RON | 194.289 RON | 415.281 RON | 208.479 RON | 23.018 RON | — |
| Venituri totale | 45.351 RON | 76.762 RON | 91.505 RON | 58.476 RON | 63.827 RON | 32.199 RON | 67.874 RON | 116.611 RON | 246.570 RON | 320.986 RON | 256.385 RON | 275.273 RON | 194.323 RON | 415.284 RON | 208.600 RON | 23.018 RON | — |
| Cheltuieli totale | 38.532 RON | 65.628 RON | 115.152 RON | 56.949 RON | 168.571 RON | 48.143 RON | 58.643 RON | 110.175 RON | 279.880 RON | 311.958 RON | 189.572 RON | 162.577 RON | 193.062 RON | 407.721 RON | 204.200 RON | 22.426 RON | 41 RON |
| Profit brut | 6.819 RON | 11.134 RON | 0 RON | 1.527 RON | 0 RON | 0 RON | 9.231 RON | 6.436 RON | 0 RON | 9.028 RON | 66.813 RON | 112.696 RON | 1.261 RON | 7.563 RON | 4.400 RON | 592 RON | — |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 23.647 RON | 0 RON | 104.744 RON | 15.944 RON | 0 RON | 0 RON | 33.310 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 41 RON |
| Profit net | 5.796 RON | 9.353 RON | 0 RON | 147 RON | 0 RON | 0 RON | 7.195 RON | 2.931 RON | 0 RON | 2.608 RON | 53.712 RON | 104.438 RON | 335 RON | 6.353 RON | 3.563 RON | — | — |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 23.842 RON | 0 RON | 105.979 RON | 16.910 RON | 0 RON | 0 RON | 35.776 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 1.288 RON | 41 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 244.133 RON | 250.633 RON | 235.666 RON | 226.191 RON | 176.361 RON | 163.811 RON | 153.632 RON | 143.258 RON | 131.292 RON | 115.603 RON | 64.188 RON | 56.660 RON | — | — | 2.847 RON | — | 50 RON |
| Active circulante | 48.443 RON | 50.190 RON | 66.053 RON | 27.570 RON | 17.643 RON | 60.295 RON | 82.711 RON | 124.921 RON | 221.284 RON | 191.935 RON | 363.660 RON | 402.049 RON | 316.620 RON | 273.825 RON | 394.543 RON | 116.579 RON | 112.925 RON |
| Stocuri | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | — | 34.201 RON | 40.803 RON | 38.647 RON | 166.662 RON | 184.201 RON | 259.292 RON | 223.164 RON | 226.455 RON | 133.451 RON | 305.438 RON | 97.351 RON | 112.658 RON |
| Creante | 44.981 RON | 43.796 RON | 54.800 RON | 26.114 RON | 16.937 RON | 23.837 RON | 21.374 RON | 91.450 RON | 78.068 RON | 0 RON | 97.988 RON | 141.774 RON | 84.965 RON | 115.520 RON | 88.733 RON | 18.403 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 3.462 RON | 6.394 RON | 11.253 RON | 1.456 RON | 706 RON | 2.257 RON | 20.534 RON | -5.176 RON | -23.446 RON | 7.734 RON | 6.380 RON | 37.111 RON | 5.200 RON | 24.854 RON | 372 RON | 825 RON | 267 RON |
| Datorii totale | 199.780 RON | 213.823 RON | 224.072 RON | 152.272 RON | 92.662 RON | 16.785 RON | 12.112 RON | 51.143 RON | 138.471 RON | 57.658 RON | 260.576 RON | 345.149 RON | 307.498 RON | 265.038 RON | 394.955 RON | 117.708 RON | 112.816 RON |
| Capitaluri proprii | 92.796 RON | 87.000 RON | 77.647 RON | 101.489 RON | 101.342 RON | 207.321 RON | 224.231 RON | 217.036 RON | 214.105 RON | 249.880 RON | 167.272 RON | 113.560 RON | 9.122 RON | 8.787 RON | 2.435 RON | -1.129 RON | 159 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 | 2 | 2 | — | — |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
43 de contracte atribuite, in valoare de 1.003.231 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 527.656 lei.
Achizitii directe
38 de contracte
527.618 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
5 contracte
475.613 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.503 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.110 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.287 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.431 din cele 392.503 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.016 documente la 19.217.988 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 31.08.2026, 01:51).