ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Stabileşte competenţa de soluţionare a apelului ce face obiectul dosarului nr. 3077/215/2026 în favoarea Secţiei a II-a Civile din cadrul Tribunalului Dolj. Definitivă. Pronunţată în şedinţă publică, azi, 18.06.2026.
Admite cererea de suspendare formulată de debitoare. Constată suspendată de drept actiunea formulata de creditoarea Mad&Vyo Trans SRL împotriva debitoarei SC Luterec Impex SRL prin administrator judiciar provizoriu Infinexa Restructuring Filiala Bucuresti SPRL în temeiul art. 75 din Legea nr. 85/2014. Cu recurs pe toata durata suspendării, care se va depune la Judecătoria Craiova. Pronunţată, astăzi, 11.03.2025, prin punerea soluţiei la dispozitia părtilor prin intermediul grefei instanţei.
Pentru lipsă de procedură cu pârâta în insolvenţă, amână judecarea cauzei la data de 11.03.2025.
Ia act de cererea de renunţare la judecată a reclamantei. Cu drept de recurs în 30 zile de la comunicare, recurs ce se va depune la sediul Judecătoriei Craiova. Pronunţată azi 05.06.2024 prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de către grefa instanţei.
Respinge cererea de ordonanţă preşedinţială ca neîntemeiată. Cu drept de apel în 5 zile de la pronunţare, apel ce se va depune la sediul Judecătoriei Craiova. Pronunţată în data de 13.03.2024 prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Pentru îndeplinirea unor obligaţii, amână judecarea cauzei la data de 13.03.2024.
pentru ca apărătorul reclamantei să observe întâmpinarea şi înscrisurile depuse de către pârât.
În baza art. 411 alin. 1 pct. 2 C.proc.civ, suspendă judecarea cauzei. Cu drept de recurs pe toată durata suspendării.
Admite apelul. Schimba sentinta si pe fond admite cererea. Obliga parata sa restituie reclamantei autoturismul marca OPEL VECTRA WOLOZCF6861061698 cu nr. DJ-17-AGJ. Obliga parata catre reclamant la plata taxei de timbru in suma de 300 lei. Definitiva. Pronuntata conform art.402 Cpciv, azi 26.04.2024
Amână pronun?area în cauză la data de 26.04.2024 pentru nelegala constituire a completului de judecată. Pronun?ată prin punerea solu?iei la dispozi?ia păr?ilor de grefa instan?ei, azi 23.04.2024.
Amână pronunţarea la data de 23.04.2024 pentru a da posibilitatea părţilor să depună concluzii scrise . Pronunţată conform art.402 C.proc.civilă, azi, 16.04.2024.
Admite apelul. Schimbă în parte sentinţa şi pe fond obligă pârâta la plata penalită?ilor de întârziere din a 11 a zi de la rămânerea definitivă a deciziei. Menţine celelalte dispoziţii ale sentin?ei. Obligă intimata la plata cheltuielilor de judecată în cuantum, de 1221 lei taxă de timbru. Definitivă.
Amână pronun?area la data de 24.10.2023.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 188.616 RON | 26.658 RON | 139.225 RON | 0 RON | 175.318 RON | 36.093 RON | 2 |
| 2024 | 204.960 RON | 38.045 RON | 172.332 RON | — | 274.605 RON | 102.273 RON | 2 |
| 2023 | 171.728 RON | -41.653 RON | 192.879 RON | 420 RON | 256.686 RON | 64.227 RON | 2 |
| 2022 | 311.076 RON | 22.926 RON | 239.071 RON | 1.429 RON | 343.522 RON | 105.880 RON | 2 |
| 2021 | 457.679 RON | 35.280 RON | 243.119 RON | 2.675 RON | 350.398 RON | 109.954 RON | 2 |
| 2020 | 786.232 RON | 62.677 RON | 217.014 RON | 2.843 RON | 379.602 RON | 165.431 RON | 5 |
| 2019 | 1.075.859 RON | 54.870 RON | 253.835 RON | 72.822 RON | 308.637 RON | 127.624 RON | 5 |
| 2018 | 1.077.925 RON | 63.758 RON | 340.499 RON | 123.843 RON | 289.411 RON | 72.755 RON | 5 |
| 2017 | 860.139 RON | -15.262 RON | 313.551 RON | 167.738 RON | 154.810 RON | 8.997 RON | 8 |
| 2016 | 927.720 RON | 6.925 RON | 240.364 RON | 53.578 RON | 211.045 RON | 24.259 RON | 7 |
| 2015 | 721.232 RON | 20.762 RON | 212.747 RON | 65.079 RON | 165.002 RON | 17.334 RON | 5 |
| 2014 | 345.771 RON | 3.147 RON | 182.578 RON | 85.053 RON | 94.097 RON | -3.428 RON | 3 |
| 2013 | 373.998 RON | -15.096 RON | 137.975 RON | 40.094 RON | 91.306 RON | -6.575 RON | 3 |
| 2012 | 358.311 RON | 1.287 RON | 106.800 RON | 60.140 RON | 47.380 RON | 8.521 RON | 2 |
| 2011 | 340.255 RON | 3.253 RON | 110.109 RON | 80.187 RON | 25.009 RON | 7.234 RON | 2 |
| 2010 | 316.642 RON | 10.337 RON | 133.084 RON | 100.233 RON | 17.353 RON | 3.981 RON | 1 |
| 2009 | 16.586 RON | -6.556 RON | 168.232 RON | 119.052 RON | 42.824 RON | -6.356 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 188.616 RON | 204.960 RON | 171.728 RON | 311.076 RON | 457.679 RON | 786.232 RON | 1.075.859 RON | 1.077.925 RON | 860.139 RON | 927.720 RON | 721.232 RON | 345.771 RON | 373.998 RON | 358.311 RON | 340.255 RON | 316.642 RON | 16.586 RON |
| Venituri totale | 188.616 RON | 243.428 RON | 204.334 RON | 311.332 RON | 463.074 RON | 921.758 RON | 1.111.756 RON | 1.095.534 RON | 863.046 RON | 928.394 RON | 721.705 RON | 365.700 RON | 377.608 RON | 359.054 RON | 341.525 RON | 318.246 RON | 16.586 RON |
| Cheltuieli totale | 160.072 RON | 202.949 RON | 243.948 RON | 285.295 RON | 423.183 RON | 851.209 RON | 1.046.127 RON | 1.020.997 RON | 869.707 RON | 919.883 RON | 695.808 RON | 361.939 RON | 392.704 RON | 356.946 RON | 337.498 RON | 306.032 RON | 23.142 RON |
| Profit brut | 28.544 RON | 40.479 RON | 0 RON | 26.037 RON | 39.891 RON | 70.549 RON | 65.629 RON | 74.537 RON | 0 RON | 8.511 RON | 25.897 RON | 3.761 RON | 0 RON | 2.108 RON | 4.027 RON | 12.214 RON | — |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 39.614 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 6.661 RON | 0 RON | — | 0 RON | 15.096 RON | 0 RON | 0 RON | — | 6.556 RON |
| Profit net | 26.658 RON | 38.045 RON | 0 RON | 22.926 RON | 35.280 RON | 62.677 RON | 54.870 RON | 63.758 RON | 0 RON | 6.925 RON | 20.762 RON | 3.147 RON | 0 RON | 1.287 RON | 3.253 RON | 10.337 RON | — |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 41.653 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 15.262 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 15.096 RON | 0 RON | 0 RON | — | 6.556 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 0 RON | — | 420 RON | 1.429 RON | 2.675 RON | 2.843 RON | 72.822 RON | 123.843 RON | 167.738 RON | 53.578 RON | 65.079 RON | 85.053 RON | 40.094 RON | 60.140 RON | 80.187 RON | 100.233 RON | 119.052 RON |
| Active circulante | 175.318 RON | 274.605 RON | 256.686 RON | 343.522 RON | 350.398 RON | 379.602 RON | 308.637 RON | 289.411 RON | 154.810 RON | 211.045 RON | 165.002 RON | 94.097 RON | 91.306 RON | 47.380 RON | 25.009 RON | 17.353 RON | 42.824 RON |
| Stocuri | 2.421 RON | 647 RON | 4.100 RON | 351 RON | 19.173 RON | 5.890 RON | 334 RON | 2.350 RON | 9.661 RON | 9.709 RON | 0 RON | 19.065 RON | 5.600 RON | 2.014 RON | — | 217 RON | — |
| Creante | 153.886 RON | 257.343 RON | 227.622 RON | 264.638 RON | 252.686 RON | 325.913 RON | 199.688 RON | 204.434 RON | 97.279 RON | 164.508 RON | 112.594 RON | 65.838 RON | 61.147 RON | 41.137 RON | 17.375 RON | 15.318 RON | 42.551 RON |
| Casa si conturi la banci | 19.011 RON | 16.615 RON | 24.964 RON | 78.533 RON | 78.539 RON | 47.799 RON | 108.615 RON | 82.627 RON | 47.870 RON | 36.828 RON | 52.408 RON | 9.194 RON | 24.559 RON | 4.229 RON | 7.634 RON | 1.818 RON | 273 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 7.801 RON | 12.147 RON | 19.479 RON | — |
| Datorii totale | 139.225 RON | 172.332 RON | 192.879 RON | 239.071 RON | 243.119 RON | 217.014 RON | 253.835 RON | 340.499 RON | 313.551 RON | 240.364 RON | 212.747 RON | 182.578 RON | 137.975 RON | 106.800 RON | 110.109 RON | 133.084 RON | 168.232 RON |
| Capitaluri proprii | 36.093 RON | 102.273 RON | 64.227 RON | 105.880 RON | 109.954 RON | 165.431 RON | 127.624 RON | 72.755 RON | 8.997 RON | 24.259 RON | 17.334 RON | -3.428 RON | -6.575 RON | 8.521 RON | 7.234 RON | 3.981 RON | -6.356 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 5 | 5 | 5 | 8 | 7 | 5 | 3 | 3 | 2 | 2 | 1 | — |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
3 contracte atribuite, in valoare de 21.316 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
3 contracte
21.316 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.291 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.937.090 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.446 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.485 din cele 393.291 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,4% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.231.847 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 02.09.2026, 06:41).
Nu am gasit contracte publice pentru aceasta firma in SEAP/SICAP.
Apar in aceeasi oferta, dar nu ca parteneri de asociere: ori unul e ofertantul si celalalt il sustine (subcontractant / tert sustinator), ori amandoi sustin acelasi ofertant. Rolul exact e pe fiecare rand.
| Firma | Licitatii comune | Rol in oferta | Proceduri | Concurenti | |
|---|---|---|---|---|---|
STENMARSERV SRLCUI 34884050 | 1 | ofertant · l-a avut subcontractant | 1 | — | vezi ↗ |
I.T.P. AUTOSERV SRLCUI 34780792 | 1 | co-subcontractant | 1 | — | vezi ↗ |
„Licitatii comune" = toate procedurile in care apar amandoua firmele, indiferent de relatie — exact cate se deschid la „vezi". Coloanele de dupa numara doar procedurile cu relatia de pe rand, deci sunt mereu mai mici sau egale. Derivat din declaratiile de participare depuse in SICAP, nu din rezultatul procedurii — deci acopera si ofertele care nu au castigat. Denumirile sunt cele CURENTE din registru; firmele straine pastreaza numele din anunt. „Concurenti = Da" inseamna ca aceleasi doua firme au fost, in alta procedura, in grupuri diferite pe acelasi lot. Informativ, nu dovada.