ONRC
ONRC
ANAF · anul 2021
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 50% |
| persoană | 50% |
| persoană | nepublicat |
| firmăadministrator | — |
| 2 deținători în act · plus 1 deținător pe care actul nu îl numește | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020 | 0 RON | 0 RON | 1.359.716 RON | — | — | -1.359.716 RON | — |
| 2019 | 0 RON | 0 RON | 1.359.716 RON | — | — | -1.359.716 RON | — |
| 2018 | 0 RON | 0 RON | 1.098.778 RON | — | — | -1.098.778 RON | — |
| 2017 | 0 RON | 0 RON | 1.098.778 RON | — | — | -1.098.778 RON | — |
| 2016 | 0 RON | 0 RON | 1.098.778 RON | — | — | -1.098.778 RON | — |
| 2014 | 65.874 RON | 314.704 RON | 2.368.424 RON | 5.636.272 RON | 1.288.936 RON | 676.053 RON | 1 |
| 2013 | 414.716 RON | 382.689 RON | 6.337.087 RON | 5.746.203 RON | 952.233 RON | 361.349 RON | 1 |
| 2012 | 41.583 RON | -101.943 RON | 4.469.974 RON | 4.239.634 RON | 208.990 RON | -21.350 RON | 2 |
| 2011 | 273.563 RON | -169.434 RON | 2.815.966 RON | 1.980.986 RON | 665.006 RON | -169.974 RON | 12 |
| 2010 | — | -740 RON | 2.000 RON | 457 RON | 1.003 RON | -540 RON | — |
| 2009 | — | — | 0 RON | — | 200 RON | 200 RON | — |
| Indicator | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 65.874 RON | 414.716 RON | 41.583 RON | 273.563 RON | — | — |
| Venituri totale | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 714.601 RON | 1.102.116 RON | 191.653 RON | 1.240.505 RON | — | — |
| Cheltuieli totale | — | — | — | — | — | 391.849 RON | 652.170 RON | 293.596 RON | 1.409.939 RON | 740 RON | — |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 322.752 RON | 449.946 RON | 0 RON | 0 RON | — | — |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 101.943 RON | 169.434 RON | 740 RON | — |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 314.704 RON | 382.689 RON | 0 RON | 0 RON | — | — |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 101.943 RON | 169.434 RON | 740 RON | — |
| Active fixe (imobilizate) | — | — | — | — | — | 5.636.272 RON | 5.746.203 RON | 4.239.634 RON | 1.980.986 RON | 457 RON | — |
| Active circulante | — | — | — | — | — | 1.288.936 RON | 952.233 RON | 208.990 RON | 665.006 RON | 1.003 RON | 200 RON |
| Stocuri | — | — | — | — | — | 164.211 RON | 16.691 RON | 13.336 RON | 14.869 RON | — | — |
| Creante | — | — | — | — | — | 1.008.253 RON | 199.553 RON | 145.989 RON | 311.962 RON | 140 RON | — |
| Casa si conturi la banci | — | — | — | — | — | 116.472 RON | 735.989 RON | 49.665 RON | 338.175 RON | 863 RON | 200 RON |
| Cheltuieli in avans | — | — | — | — | — | 36.138 RON | — | — | — | — | — |
| Datorii totale | 1.359.716 RON | 1.359.716 RON | 1.098.778 RON | 1.098.778 RON | 1.098.778 RON | 2.368.424 RON | 6.337.087 RON | 4.469.974 RON | 2.815.966 RON | 2.000 RON | 0 RON |
| Venituri in avans | — | — | — | — | — | 3.916.869 RON | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | -1.359.716 RON | -1.359.716 RON | -1.098.778 RON | -1.098.778 RON | -1.098.778 RON | 676.053 RON | 361.349 RON | -21.350 RON | -169.974 RON | -540 RON | 200 RON |
| Capital subscris varsat | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 2 | 12 | — | — |